• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
71%
Hodnotenie

Mount Of Olives 

  • Izrael
  • Izrael
  • Jeruzalem
19 °C
teplota vzduchu
19 °C
teplota vody
3:20 h
dĺžka letu
Odporúčanie 100 %
Poloha 75 %
Izby 65 %
Strava 62 %
Personál 82 %
71%
Celkové hodnotenie
9 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 2 Hviezdičky
miesto:
Finančne udržateľný hotel zaujme centrálnej polohe na mnohých historických pamiatok. To sa nachádza na najvyššom mieste v Jeruzaleme, na vrcholku Olivovej hory, a je obklopený ďalšími sväté miesta v Jeruzaleme. S výhľadom na staré mesto, hotel je obľúbeným východiskovým bodom pre pútnikov a nezávislých cestovateľov. "Tel Aviv Ben Gurion" najbližšieho letiska je 43 km.
adresa:
53 Olivovej hore Road
Jeruzalem
Tel .: +972 2 628 4877
Fax: +972 2 626 4427
vybavenie:
Tento hotel v minimalistickom štýle ponúka 55 nefajčiarske izby a recepciu otvorenú 24 hodín denne. Raňajky sa podáva vo veľkej jedálni reštaurácie. WiFi je zadarmo pri hoteli, vrátane izieb. Domáce zvieratá sú povolené po predchádzajúcom upozornení. Parkovanie je k dispozícii.
od 14:00 hod check-in; Check-out do 12:00
ubytovanie v rodinnom dome:
double Štandardná
Tradičné izby majú priestor na spanie, kúpeľňu, písací stôl, telefón, bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu.

stravovanie:
s vlastným stravovaním
raňajky

Môžete na raňajky formou bufetu (zvyčajne bufet) použitie.
Dôležité informácie:
Ak je hotel rezervácii Self-disk alebo ako balíček, je prevod nie je v cene!
Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemné batožinu (napr golfových doplnkov, kočíky, padáku, surfových dosiek alebo lyže) sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná pre to v predstihu.
Prevádzať medzi letisko Ben Gurion v Tel Avive a Jeruzaleme:
Varianty uvedené nižšie sú iba orientačné a nie sú zahrnuté v balení:
Pre prenos, existujú rôzne verzie:
1. autobusová doprava autobusom linky 485 z / do Jeruzalema priamo na medzinárodné letisko Ben Gurion: Autobus 485 beží po celý deň na hodine s výnimkou v sobotu. Medzi služby na palube k dispozícii bezplatné Wi-Fi a stanice nabíjanie USB na každom sedadle. Jednotlivé lístok je približne 4,10 euro teda teraz je najlacnejší a najrýchlejšie spojenie s letiskom. Cesta trvá, v závislosti na prevádzke, len asi hodinu a doba jazdy je skrátená tak, že najmenej 20 minút - ak došlo k autobusovej dopravy so zmenami. V Jeruzaleme, niekoľko zastávok sa priblížil, vrátane centrálneho autobusovej stanice a Knesetu. Na spiatočnej ceste zastávky, okrem iného, ​​Medzinárodné kongresové centrum a Izraelské múzeum. Piatok autobusová linka do 14 hodín, v sobotu to bude opäť pokračovať v prevádzke po tom, čo v sobotu v 19 hodín.
2. Sherut (zdieľané taxi): Cenovo alternatívu k taxi je Sherut uvedené v hebrejčine ako taxi Sherut. Minibusy trvať desať cestujúcich, ich batožinu uložené v zadnej časti. Cesta pokračuje definovaných destinácií, ako je autobusová stanica. možno môžu byť uvedené za malý poplatok na konkrétnu adresu na vyžiadanie, s výnimkou ciele v arabských oblastiach, ako vo východnom Jeruzaleme. Z letiska Ben Gurion ísť Sherut do rôznych destinácií v susedných mestách a predmestí. Je dôležité vedieť: taxíku Sherut beží až do okamihu, kedy sú všetky miesta obsadené, alebo najneskôr do jednej hodiny po príchode prvého cestujúceho. Vodiči sú veľmi dobre a ísť veľmi bezpečne. Cesta do Jeruzalema, bude stáť 64 šekelov (asi 16,40 euro) a taxi pracujú nepretržite.
3. Taxi: náklady vo výške 300 šekelov (asi 80 eur)
Poznámka na batožinu predpisy / Naše jedlá:
Voľný batožinu a stravu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.
Informujte sa, pozri:
JT Touristik informácie o batožine / Naše jedlá
http://www.jt.de/fluginformation
Poznámka o požiadavkách na vstup:
vstupné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od cieľa cesty.
Informujte sa, pozri:
vstupné požiadavky JT Touristik
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Predchádzajúce zájazdy do arabských štátov či Iránu predstavujú samy o sebe žiadny záznam prekážka by mala byť prítomná v páse Visa arabských štátov alebo Iránu, ale pri vstupe do ubezpečovací izraelských bezpečnostných síl (okrem Jordánska a Egypta) sa očakáva, že .. To platí aj pre nemeckých štátnych príslušníkov, aj podozrenie na arabskú alebo iránskeho pôvodu. Dokonca aj so známkami / víza z Malajzie, Indonézie a Sudáne sa dá očakávať s prehľadom zabezpečenia. Ak je to nutné, je odporúčaný zodpovedajúci dopyt po izraelskej ambasády v Berlíne.
Pri vstupe do Izraela cez letisko Ben Gurion v rámci pilotného projektu izraelských pohraničných orgánov každý cestujúci dostane vstupnú kartu ( "Control hraničných kontrol") vydala, ktorá musí byť udržiavaná až do konečného odchodu. Vstupná pečiatka v pase už nie je vhodné. Pri prechode kontrolných bodov, najmä v západnom brehu Jordánu, by mali byť zahrnuté vstupné karta, aby sa zabránilo problémom. Po vstupe prostredníctvom ďalších hraničných priechodoch, kde nie je použitý tento postup, je treba dbať, aby izraelské vízum do pasu pečiatku, ktorá udáva maximálnu dĺžku pobytu (zvyčajne tri mesiace). V prípade potreby môže byť použitý spravidla na samostatnom papieri, ktorá by mala byť udržiavaná až do konečného odchodu. http://www.visa-express.de/deutsch/land.php?ISO3166=IL
Pri odchode Izraela cez Ben Gurion časovo náročné letiskových bezpečnostných kontrol batožinu, ako aj prieskumy cestujúcich prebiehajú. Je vhodné, aby sa objaví na letisku skoro (cca 3 hodiny pred odletom). -Li elektrické spotrebiče, najmä notebooky, bude zachovaný izraelskými bezpečnostnými orgánmi pre vyšetrovanie, budú odovzdané spravidla po jednom až troch dňoch miesto pobytu cestujúceho.
Informácie o nočných letov:
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že sa odohráva v nočných letov, ktorý (v súlade s miestnymi odchýlok) čas príchodu vo 04:00 hodín a neskôr majú v cieľovej oblasti a check-in v hoteli len pri príchode do 14:00.
Pokiaľ sa jedná o let späť do nočného letu, s časmi odchodov od 3:00 ráno z cieľovej oblasti, a check-out v hoteli v 12:00 (miestneho Zmeny vyhradené) z predchádzajúceho dňa.
Predčasné prihlásenie alebo neskorý check-out - Rozšírenie miestností iba za príplatok v závislosti od dostupnosti po dohode na recepcii hotela!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odchodom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 75 %
Izby 65 %
Strava 62 %
Personál 82 %
71%
Celkové hodnotenie
9 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Mount Of Olives ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Mount Of Olives

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30