Egypt Egypt
Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay

Cataract Layalina Resort 

Cataract Layalina Resort 

Egypt Egypt
Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay
Teplota vzduchu: 32 °C
Teplota vody: 25 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 3:40 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
miesto:
Ubytovacie zariadenie Hotel Cataract Layalina Resort sa nachádza v meste Na'ama Bay. Bary a reštaurácie, ako aj obchody sú v bezprostrednej blízkosti. Vzdialenosť od letiska Sharm El Sheikh je približne 10 km.

Zariadenie:
Komfortný plážový hotel bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2016 a má 2 poschodia a celkovo 98 izieb. K vybaveniu patrí recepcia (otvorená 24 hodín denne), lobby, klimatizácia, Wi-Fi (za poplatok), bufetová reštaurácia, bary a niekoľko obchodov. Vonku je bazén a integrovaný detský bazén a bar pri bazéne (v závislosti od sezóny). Ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne zdarma. Na pláži je aj plážový bar.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou, sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, klimatizáciou (individuálne nastaviteľná/príp. za poplatok), telefónom a TV. Tieto izby je možné rezervovať aj s výhľadom na bazén alebo ako nadštandardné izby.

Jedlá:
Možnosť rezervácie raňajok, polpenzie alebo all inclusive. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00.

Šport/zábava:
Zadarmo: animácie pre dospelých (hodinu/denne) a večerné predstavenia. Možno za poplatok: biliard a aerobik.

deti:
Detský bazén a ihrisko.

Imigračná služba:
Upozorňujeme, že po prílete na letisko bude pri vstupe vydané príslušné turistické vízum¹. Náklady na túto sumu 32,50 EUR (vrátane spracovateľského poplatku) na osobu je potrebné uhradiť priamo sprievodcovi pri príchode.

¹Podľa egyptských právnych predpisov sa výška vízových poplatkov neodvíja od dátumu rezervácie, ale od dátumu odchodu. Ak sa vízové poplatky zvýšia alebo znížia pred začiatkom cesty, poplatok za službu sa zodpovedajúcim spôsobom zvýši alebo zníži. V takom prípade by sme vás po zistení ihneď informovali.

Dôležité informácie o koronavíruse (Covid-19):
Dôležité informácie o korona víruse (Covid-19): Upozorňujeme, že vzhľadom na súčasnú globálnu situáciu môžu existovať obmedzenia výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v Nemecku a vo vašej dovolenkovej krajine. Tieto môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, ale zahŕňajú aj obmedzenia vstupu/výstupu (napr. povinné koronatesty) a všeobecné miestne predpisy (napr. požiadavky na masky v obchodoch alebo reštauráciách alebo uzavreté atrakcie/pamiatky).

Poznámka pre zájazdy (let+hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je to možné, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Cataract Layalina Resort
57%
Cataract Layalina Resort
2 recenzií
od 810 €

Cataract Layalina Resort

Cataract Layalina Resort recenzie
Poloha 83 %
Šport a zábava 33 %
Izby 67 %
Strava 33 %
Personál 67 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Cataract Layalina Resort ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Cataract Layalina Resort
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.05.2023 23:05:41
Koľko stojí zájazd do hotela Cataract Layalina Resort?
Cena zájazdu je od 810€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 03.06.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 32°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Sharm El Sheikhu
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 03.05.2023 9:30
Dĺžka letu Egypt
Let trvá približne 3:40 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30