• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
87%
Hodnotenie

Steigenberger Pure Lifestyle 

  • Egypt
  • Egypt
  • Hurghada
  • Hurghada
27 °C
teplota vzduchu
25 °C
teplota vody
3:50 h
dĺžka letu
Odporúčanie 72 %
Poloha 85 %
Izby 90 %
Strava 95 %
Personál 93 %
87%
Celkové hodnotenie
29 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Steigenberger Pure Lifestyle *****

HRGEGA044

adresa:
Yussif Afifi Road
85411 Hurghada
egypt

Tel .: +20 65 3465400

Email: reservation@steigenbergerpurelifestyle.com

Poznámky:
Upozorňujeme, že tento hotel povoľuje iba rezervácie pre hostí starších ako 18 rokov.

Všeobecné vybavenie:
Jedinečný a senzačný "Steigenberger Pure Lifestyle" zaujme elegantným ubytovaním, veľkolepými reštauráciami a neobmedzenými privilégiami. Biela mramorová a štýlová lobby s chladiacou zónou a recepciou zaisťuje relaxačnú prestávku od prvej sekundy.
Tiché melódie v dopoludňajších hodinách, lenošná chill-out hudba v popoludňajších hodinách a hip vibrácie až do rána poskytujú nezabudnuteľnú oázu pohody pre dušu.
120 luxusne vybavených apartmánov - k dispozícii v 3 rôznych veľkolepých prevedeniach - umožňuje relaxačný pobyt v novom rozmere luxusu a zábavy. Hotelový hotelový bazén s vstavanými biliardovými stolmi, relaxačný bazén s chill-out relaxom a trendy plážový klub. Prístup k 10 rôznym bazénom (čiastočne vyhrievaným v zime) iných stredísk Steigenberger.

miesto:
Novopostavený butikový hotel luxusného životného štýlu renomovaného nemeckého hotelového reťazca Steigenberger sa nachádza v golfovom ihrisku hotela Steigenberger Al Dau Beach, priamo na súkromnej piesočnatej pláži s slnečným žiarením. Do centra Hurghady je známa "Sakalla" asi 10 minút jazdy autom. Letisko Hurghada je tiež len pár minút jazdy od hotela.

Ubytovanie / izba:
Suita s vírivkou : cca 52 m² (všetky údaje vrátane balkóna / terasy 4 m²) veľké apartmány s vírivkou majú pár jacuzzi, sprchovací kút, WC, zrkadlo na líčenie, klimatizáciu, trezor, Smart TV s nemeckými kanálmi, kávovar Nespresso na kávu Čaj a hojdačka na terase.
Jacuzzi Suite Typ B : Rovnaké funkcie ako vírivka Suites, ale obmedzené kvóty a špeciálnu cenu.
Suita typu vírivka typu A : Približne 35 m² (všetky údaje vrátane balkóna / terasy o rozlohe 4 m²) majú veľké zariadenie Jacuzzi Suites typu A s rovnakým vybavením ako suita s vírivkou, ale sú menšie a sú orientované smerom k pevnine.
Suita Swim Up : Približne 54 m² (všetky údaje vrátane terasy o rozlohe 4 m²) majú veľké zariadenia typu Swim Up Suites s podobným vybavením ako vírivka s priamym prístupom na bazén s terasou, ale sú priestrannejšie.
Penthouse : Suity na horných poschodiach sú vybavené ako jacuzzi, majú asi 107 m² (všetky informácie vrátane balkóna 16 m²) s vlastnou obývacou izbou, súkromným nekonečným bazénom a úchvatným výhľadom na Červené more.

stravovanie:
Lifestyle All Inclusive: Najlepšie gurmánske možnosti pre všetky chuti a každé jedlo. Exkluzívna ponuka 24 hodín Lifestyle All Inclusive zahŕňa 2 možnosti raňajok, 6 rôznych možností na obed a 7 možností večere. Raňajky formou bufetu v "Gourmet Market" s 8 živými varnými stanicami alebo v hlavnej reštaurácii hotela Steigenberger Al Dau Beach. Obed v "Gourmet Market" s 8 živými varnými stanicami, ako aj rôzne občerstvenia, ako sú sushi a šaláty v plážovom klube a reštaurácii pri bazéne alebo v jednej z reštaurácií v hoteli Steigenberger Al Dau Beach: v plážovej reštaurácii "Tanga", v reštaurácii bazéna "Bwala" alebo v hlavnej reštaurácii "Tamarind". Večera v "Gourmet Market", v "Alex" (dvakrát týždenne, rezervácia nutná) alebo aj v reštauráciách sesterského hotela Steigenberger Al Dau Beach Hotel: v reštaurácii "Tanga" na pláži (raz týždenne, rezervácia je nutná), v jednom z 3 ázijské reštaurácie "S-Squares" (raz týždenne, rezervácia je potrebná) alebo tiež v "Tamarind". V lobby bare je k dispozícii výber miestnych, alkoholických a nealkoholických nápojov 24 hodín. V ostatných baroch v závislosti od otváracích hodín. Plážovú reštauráciu "Alex" môžu navštíviť aj hostia Steigenberger Al Dau Beach.

Šport / Zábava:
Voľný vstup do moderného nočného klubu "Elements" Club & Lounge na promenáde Al Dau. Hostia dostanú 25% zľavu na jedlo a miestne nápoje.

Šport včpoužiteľné: „TECHNOGYM“ (otvorené 24 hodín)
Bezplatné používanie medzinárodne certifikovaného aquaparku Splash / Aqua Mania, v najvyšších medzinárodných štandardoch kvality a bezpečnosti, v sesterskom hoteli Steigenberger Aqua Magic (s množstvom obrovských šmýkačiek a atrakcií). Zahŕňa neobmedzené nealkoholické nápoje, občerstvenie a miestne alkoholické nápoje od 9:00 do 17:00, ako aj použitie hotelových bazénov hotela Steigenberger Al Dau Beach vrátane zimného vyhrievaného bazéna so slanou vodou a ostrova s vírivkou.
Požičovňa bicyklov a kanoe od 9:00 do západu slnka
Taster potápanie pri bazéne a taster windsurfing v Aquacentre (ak to počasie dovolí)
Golfové predstavenie na 9-jamkovom golfovom ihrisku s 3 golfovým ihriskom vrátane golfového vybavenia vrátane zapožičania zariadenia
Jediné stredisko v Egypte, ktoré ponúka neobmedzené denné kolá pre kvalifikovaných golfistov ako súčasť Lifestyle All Inclusive.

Šport za poplatok: Ilios Diving Club & Aquacentrum s vlastným prístavom (9 súkromných lodí, vrátane VIP rýchlostnej lode a sklenenej spodnej lode).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou: \ t
Táto cesta je vo všeobecnosti obmedzená pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak ešte stále vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa na cestovnú kanceláriu ešte pred rezerváciou.

Prenos dodatočných nákladov:
Upozorňujeme, že na transfer na mieste sa môžu vzťahovať dodatočné poplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto nie sú zahrnuté vo vašej cestovnej cene a musia byť uhradené v hotovosti. Registrácia je nutná vopred s leteckou spoločnosťou.

Poznámka o predpisoch o batožine / stravovaní:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Náš servis Ecco Vám rád pomôže na 0511/45 08 11 11 Mo.-Fr. 09: 30-18: 00 a So 10: 00-15: 00
alebo na e - mailovej adrese service@ecco-reisen.de .

Všeobecné informácie o vstupných požiadavkách:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia.
Informácie o jednotlivých krajinách možno nájsť na internetovej stránke zahraničného úradu

www.auswaertiges-amt.de/DE/Laenderinformationen/Uebersicht_Navi.html

a na internetovej stránke Travel Medical Center Hamburg Tropical Institute www.gesundes-reisen.de

Záverečné a záväzné informácie o vstupných požiadavkách môžu poskytnúť len zodpovedné veľvyslanectvá a konzuláty príslušných štátov.

Ďalšie otázky:
Pozrite sa na našej domovskej stránke: ecco-reisen.de

Samozrejmosťou je aj náš Ecco servis Mo.-Fr. 9.30-18.00 a So 10.00-15.00 tiež telefonicky: 0511 - 45 08 11 11
alebo pod naším e-mailom: service@ecco-reisen.de

Poznámka o sídle cestujúceho:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú pobyt v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo Beneluxe, môže hotelový check-in v mieste určenia spôsobiť problémy s registráciou v hoteli. V tomto prípade sa dá očakávať, že hotelier na mieste odmietne rezerváciu alebo účtuje značný príplatok.

Informácie o zimnej sezóne:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (cca 15.11. - cca 15.04.) Prebiehajú ďalšie opravy a rekonštrukcie. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase. Prosím pochopte, že Ecco Reisen na to nemá žiadny vplyv.
Okrem toho, vzhľadom na počasie alebo nízke počty návštevníkov, niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity nie sú alebo sú k dispozícii len čiastočne.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu 04:00 ráno a neskôr v cieľovom priestore, registráciu v hoteli v deň príchodu v hlavnej sezóne je možné vykonať len od 14:00 (miestna odchýlka je rezervovaná).
Ak ide o nočný let na spiatočnom lete, s odletom do 04:00 ráno z cieľovej oblasti, môže to byť tak, že odhlásenie v hoteli užo 12:00 (miestna odchýlka vyhradená) predchádzajúceho dňa.
Predčasné prihlásenie alebo neskoré odhlásenie - predĺžené používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii na recepcii hotela!

Registrácia / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva medzi 12:00 a 16:00 a odhlásenie sa očakáva medzi 10:00 a 14:00. Pre viac informácií o registrácii a odhlásení kontaktujte recepciu. Všetky informácie bez záruky.

Poznámky:
Upozorňujeme, že vstupné vízum vrátane servisných poplatkov (približne 32,00 € na osobu) je potrebné uhradiť v hotovosti pri príchode.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 72 %
Poloha 85 %
Izby 90 %
Strava 95 %
Personál 93 %
87%
Celkové hodnotenie
29 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Steigenberger Pure Lifestyle ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Steigenberger Pure Lifestyle

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30