Egypt Egypt
Egypt, Hurghada, Hurghada Egypt, Hurghada, Hurghada

La Rosa Waves Resort 

La Rosa Waves Resort 

Egypt Egypt
Egypt, Hurghada, Hurghada Egypt, Hurghada, Hurghada
Teplota vzduchu: 30 °C
Teplota vody: 25 °C
Dĺžka letu: 3:50 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Pozícia:
- Hurghada
- priamo na pláži
- Piesočnatá a kamienková pláž
- Obchody: asi 500 m od hotela
- Letisko: HRG asi 27 km
Zariadenie:
- 281 izieb
- 24-hodinová recepcia, WiFi (zadarmo), výťahy
- 1 hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie
- 4 bary: lobby bar, bar pri bazéne, aqua bar, plážový bar
- 1 bazén (vyhrievaný / sezónny / v závislosti od počasia), 1 samostatný detský bazén (vyhrievaný / sezónny / v závislosti od počasia)
- Lehátka, slnečníky pri bazéne a na pláži v cene
- osušky zdarma
- Minimarket, rôzne obchody
Ubytovanie:
Dvojlôžková izba s vaňou alebo sprchovacím kútom
- Vaňa alebo sprcha/WC, sušič vlasov
- telefón, satelitná TV, klimatizácia (individuálne nastaviteľná), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, WiFi (zdarma), prenájom trezoru, minibar
- Balkón alebo terasa
Dvojlôžková izba Deluxe Eco
- Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba, vaňa alebo sprchovací kút
Dvojlôžková izba Deluxe
- Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba, vaňa alebo sprchovací kút
Všetky ekonomické izby zvyčajne zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a prístavbu, ubytovanie môže byť v hlavnej aj vedľajšej budove. Žiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Za klasifikáciu zodpovedá výhradne hotelier na mieste.
Jedlá:
All inclusive
- Raňajky, obedy a večere formou bufetu
- Občerstvenie počas dňa, káva, čaj a pečivo v popoludňajších hodinách
- miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od 10:00 do 00:00 podľa all inclusive karty
- za poplatok: čerstvo vylisované šťavy, importované nápoje a všetky ostatné doplnky
deti:
- miniklub (4-12 rokov)
- detský bazén
- detské ihrisko
Šport/zábava:
- Fitness centrum, stolný tenis, aerobik
- Večerná animácia
- za poplatok od miestnych poskytovateľov: vodné športy
Wellness:
- Kúpele
- Sauna, jacuzzi, masáže
Zmiešaný:
- Kreditné karty: VISA, MasterCard
- Zmenáreň v hoteli
- za poplatok: práčovňa, izbová služba
kategória krajiny:
- 4 hviezdičky
Upozornenie:
Upozorňujeme, že rezervácie Hotel Only do Egypta sú platné len pre cestujúcich, ktorí môžu byť buď obyvateľmi Európy, alebo majú letenku z Európy. Ak neexistuje zodpovedajúci dôkaz, miestny hotel je oprávnený účtovať si príplatok vo výške minimálne 50 % alebo ubytovanie úplne odmietnuť.
Poznámka o krajine Egypt:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške cca 28 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostanú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za poplatok cca 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali informovať o aktuálnych požiadavkách na vstup na príslušnom konzuláte v dostatočnom predstihu pred odchodom.
Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.
Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letového poriadku, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám, a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. by malAk by sme predsa len museli zrušiť vašu cestu kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.
Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.
Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Zistite viac o pravidlách týkajúcich sa batožiny, palubného stravovania a odbavenia leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, na:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.
nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až od 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.
Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť k dispozícii iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. Bez ohľadu na obsadenosť a počasie môžu byť v tomto čase zatvorené alebo zrušené aj niektoré plochy vonkajších zariadení, ako aj športové a zábavné zariadenia.
Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.
Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.
Chceli by sme vás zdvorilo požiadať, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru a rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a že pri transferoch vzniknú náklady na prepravu.
La Rosa Waves Resort
45%
La Rosa Waves Resort
1 recenzií
od 601 €

La Rosa Waves Resort

La Rosa Waves Resort recenzie
Celkový dojem 20 %
Pláž a more 60 %
Izby 20 %
Strava 40 %
Personál 60 %
Veronika
Termín pobytu: Aug 2022 Publikované 26.08.2022
45 %
Hotel La Rosa Waves - Cena dovolenky bola dobrá, až na to, že CK mala zverejnené fotky hotela ešte keď bol hotel nový. Izby sú v katastrofálnom stave. Kúpeľňa plesnivá, špinavá. Taktiež izby zničené, podlahy zničené. My sme našťastie vymenili len jednu izbu, čo iní turisti to šťastie nemali, dokonca vymenili až tri izby, dokým nenašli ako-tak vyzerajúcu, obývateľnú. Nie sme nároční, ale tento hotel je hodný maximálne 2 hviezdičky. Stravu hodnotím ako chutnú, avšak celých 8 dní sme mali na obe a večeru stále to isté. Už potom človek nemal ani chuť na jedlo. Jedlo nakladali kuchári, no človek sa Čítať celú recenziu
Otázky a odpovede - La Rosa Waves Resort
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.05.2023 09:05:49
Koľko stojí zájazd do hotela La Rosa Waves Resort?
Cena zájazdu je od 601€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.05.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 30°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Hurghade
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.04.2023 9:30
Dĺžka letu Egypt
Let trvá približne 3:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30