Cyprus Cyprus
Cyprus, Severný Cyprus, Alsancak Cyprus, Severný Cyprus, Alsancak

Merit Royal Diamond Hotel 

Merit Royal Diamond Hotel 

Cyprus Cyprus
Cyprus, Severný Cyprus, Alsancak Cyprus, Severný Cyprus, Alsancak
Teplota vzduchu: 33 °C
Teplota vody: 26 °C
Dĺžka letu: 2:50 h
Od letiska: cca 0:45 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Rezervácie len v hoteli:
Upozorňujeme, že všetci hostia z krajín mimo EÚ môžu mať v cieľovej oblasti problémy s registráciou v hoteli v prípade rezervácie iba v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Poradenstvo pri nastavovaní počas zimných mesiacov

Upozorňujeme, že v zimných mesiacoch z dôvodu počasia alebo nízkej návštevnosti niektoré zariadenia nie je možné využívať alebo je možné ich využívať len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä plážových a bazénových zariadení, zábavy a vonkajších športov. Klimatizačné systémy uvedené v popise ubytovania prirodzene slúžia na vykurovanie počas zimných mesiacov.

Vstupné požiadavky pre Severný Cyprus:
Na vstup do „Severocyperskej tureckej republiky“ cez letisko Ercan (ECN) potrebujú nemeckí občania cestovný pas alebo občiansky preukaz platný minimálne do odchodu z krajiny a maloletí potrebujú platný detský pas s fotografiou (štátna príslušnosť musí byť byť uvedené ako „nemecký“). Ak do krajiny vstúpite s občianskym preukazom, dostanete extra hárok so vstupnou pečiatkou, ktorý je potrebné pri odchode opäť predložiť. Na pobyty do 90 dní nie sú potrebné víza.

Upozorňujeme, že Severocyperská turecká republika nie je medzinárodne uznávaná ako nezávislý štát, takže let do Ercanu je možný len s medzipristátím v Turecku.

Pri vstupe cez letisko Larnaca (LCA) potrebujú občania Nemecka platný cestovný pas alebo občiansky preukaz, deti potrebujú platný detský pas.

Občania EÚ môžu prekročiť demarkačnú líniu medzi Cyperskou republikou a severnou časťou na určitých priechodoch v oboch smeroch, aj keď tam prebiehajú pasové kontroly.

Občania iných krajín by sa mali informovať na Veľvyslanectve Tureckej republiky a Cyperskej republiky v Berlíne.
Merit Royal Diamond Hotel recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Merit Royal Diamond Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Merit Royal Diamond Hotel
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 30.06.2023
Je hotel Merit Royal Diamond Hotel kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.09.2023 16:09:11
Koľko stojí zájazd do hotela Merit Royal Diamond Hotel?
Cena zájazdu je od 2111€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.09.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 33°C a teplota vody 26°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Severný Cyprus
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.08.2023 9:30
Dĺžka letu Cyprus
Let trvá približne 2:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30