Covid-19 v Chorvátsku: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
100%
Hodnotenie
100%
Hodnotenie
Chorvátsko Chorvátsko
 Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik

Panorama 

Panorama 

0:40 h
12 °C
12 °C
13 °C
cca 1:15 h
cca 1:15 h
813 €
813 €
cena hotela od
cena hotela od
100%
Panorama
4 recenzií
od 813 €

Panorama

Odporúčanie 100 %
Poloha 67 %
Šport a zábava 50 %
Izby 90 %
Strava 100 %
Personál 98 %
100%
Celkové hodnotenie
4 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Hotel Panorama 4 * je jedným z najkrajších hotelov na rieke Šibenik od jeho rekonštrukcie. Je známa svojou jedinečnou atmosférou a pozrie sa na dlhú tradíciu a históriu. Hotel spĺňa najvyššie štandardy pohostinnosti a pohostinnosti. Okrem vysoko kvalitných izieb môžu hostia využiť vonkajší bazén, bar, reštauráciu a fitnes centrum. Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúce jedlá z rýb a mäsa, rovnako ako exkluzívne vína. Na aperitív baru si hostia môžu vychutnať široký výber rôznych alkoholických a osviežujúcich nápojov. To všetko, spolu s nádherným výhľadom na krásne okolie, prispieva k príjemnému pobytu v tomto hoteli. Taktiež sú tu vítaní obchodní cestujúci a svadobné hostiny.
Vzdialenosti: Letisko je vzdialené asi 60000 metrov
Kúpanie: bazén (morská voda), bazén s hydromasážou, slnečná terasa
Šport / Rekreácia: telocvičňa, futbal
Gastronómia: Reštaurácia
Podnikanie: Konferenčná sála
Jednotka - Jednoposteľová izba Superior - 202167:
Klimatizácia, satelitná televízia, trezor, mini bar, detská postieľka na vyžiadanie (nie je zahrnutá v cene), internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, klimatizácia v základnej cene miestnej dani a iných poplatkov, hotela. Ak je Vám ponúknutá a používaná jedna z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: jednolôžková izba, samostatné lôžko, minibar, SAT-TV , Trezor, pripojenie na internet, telefón, vaňa so sprchou a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie voliteľné jedlo: polpenzia (rezervovateľné), plná penzia (zubuchbar) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov Zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - dvojposteľová izba Superior - 202161:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, minibar, detská postieľka na vyžiadanie (nie je zahrnutá v cene), telefón, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú platiť. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a využívané, platia sa na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo oddelené postele, minibar, SAT-TV, trezor, pripojenie na internet, telefón, vaňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovisko voľné jedlo: polpenzia (možnosť rezervácie), plná penzia (zubuchbar) malý počet návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Jednoposteľová izba Standard s balkónom - 202158:
SatTV, minibar, telefón, ak nie je uvedené inak, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a akékoľvek iné poplatky, ako sú registračné poplatky. Ak je Vám ponúknutá a používaná jedna z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: jednolôžková izba, samostatné lôžko, minibar, SAT-TV , Telefón, kúpeľňa so sprchou a WC, bez mora Zľavy pre oblasť: parkovanie Voliteľné strava: polpenzia (zubuchbar), plná penzia (zubuchbar) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov, môžu byť použité len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkýmna pláži a bazéne, zábavu a vonkajšie športy alebo nakupovanie.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Dvojlôžková izba typu Standard s balkónom - 202155:
Satelit, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, ak nie je uvedené inak, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako sú registračné poplatky. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností ponúka a používa vás, tieto sa platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie lodí atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo samostatné lôžko, SAT-TV, bezdrôtové pripojenie na internet na izbe, telefón, vaňa so sprchou a WC, žiadna strana vonku vonkajšie vybavenie: parkovisko možnosť jedla: polpenzia (zubuchbar), plná penzia (zubuchbar) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo sa môžu používať len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 67 %
Šport a zábava 50 %
Izby 90 %
Strava 100 %
Personál 98 %
100%
Celkové hodnotenie
4 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Panorama ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Panorama

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 03.12.2021
Je hotel Panorama kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

OTVORIŤ

V nadväznosti na všeobecné odporúčania v oblasti verejného zdravia týkajúce sa obmedzenia fyzického kontaktu, osobnej hygieny a dezinfekcie sú tieto služby otvorené. Ubytovanie je možné zabezpečiť len pre hostí, ktorí ubytovaní v ubytovacom zariadení.

Počas pobytu v hoteloch a táboroch musia návštevníci:

  • Dodržiavať opatrenia fyzického odstupu a udržiavať 1,5 metra vzdialenosť medzi sebou a ostatnými návštevníkmi, pokiaľ nie sú členmi tej istej rodiny alebo skupiny.
  • Dodržiavať pravidlá týkajúce sa maximálneho počtu osôb povolených v určitých oblastiach v súlade s vymedzenými kritériami zachovania fyzickej vzdialenosti 1,5 metra vo vzťahu k iným návštevníkom, pokiaľ nie sú členmi tej istej rodiny alebo skupiny.

Viac informácií:

Odporúčania pre hotely a nájomcov

Odporúčania pre hotely a súkromných poskytovateľov ubytovania


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 06.12.2021 12:12:33
Koľko stojí zájazd do hotela Panorama?
Cena zájazdu je od 813€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 09.12.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 12°C a teplota vody 13°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Severnej Dalmácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 09.11.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia