Upresnite svoje filtrovanie
60%
Hodnotenie
60%
Hodnotenie
Chorvátsko Chorvátsko
 Chorvátsko, Hvar, Stari Grad  Chorvátsko, Hvar, Stari Grad

Lavanda Sunny Hotel by Valamar 

Lavanda Sunny Hotel by Valamar 

0:40 h
14 °C
14 °C
13 °C
cca 1:00 h
cca 1:00 h
396 €
396 €
cena hotela od
cena hotela od
60%
Lavanda Sunny Hotel by Valamar
17 recenzií
od 396 €

Lavanda Sunny Hotel by Valamar

Odporúčanie 24 %
Poloha 68 %
Šport a zábava 48 %
Izby 53 %
Strava 62 %
Personál 58 %
60%
Celkové hodnotenie
17 recenzií

Informácie pre Lavanda Sunny Hotel by Valamar

Obľúbený hotelový komplex Lavanda v krásnom prostredí a len necelých 50m od pláže.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Centrum: 800 m
Letisko: cca 1:00 hod

Poloha

Obľúbený hotelový komplex je obklopený borovicovým lesíkom je vzdialený 800 m od centra mesta Stari Grad, kam sa dostanete prechádzkou po pobrežnej promenáde. Nájdete tu obchodíky, reštaurácie, kaviarne, pizzerie, cukrárne.

Vybavenie

Komplex pozostáva z hlavnej budovy – hotela a depandansu, vzdialeného 50 m. V hoteli je recepcia, Wi-Fi zdarma, klimatizovaná reštaurácia, bar. Na slnečnej terase je bazén so sladkou vodou pre deti a dospelých, ležadlá a slnečníky sú zdarma. Športové aktivity ponúkajú tenisové kurty, stolný tenis, ihriská na plážový volejbal, minigolf, dráha pre skateboard, požičovňa bicyklov. Parkovanie pri komplexe zdarma. LIGHT ALL INCLUSIVE - Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov vrátane miestnych čapovaných nápojov k hlavným jedlám (víno, pivo, nealko nápoje).

Ubytovanie a izby

Hotel: Dvojlôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky a rodinné izby (vstupná chodbička, 2 dvojlôžkové izby – jedna s možnosťou prístelky) majú balkón, kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón a orientované sú k moru.
Depandanse: Dvojlôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky a rodinné izby (2 dvojlôžkové izby, každá s kúpeľňou a WC, spojené sú dverami) majú balkón, kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón a orientované sú k moru.

Pláž / Stredisko

Skalnatá pláž s vybetónovanými plochami na slnenie a malou štrkovou plážou vhodnou aj pre deti je 50 m od hotela, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

Šport a relax

Bohaté možnosti vodných športov: vodné bicykle, lyže, paraglaiding, prenájom motorových člnov.

Pre deti

Postieľka (na vyžiadanie a poplatok), bazén.

Prednosti:

Detská postieľka
Parkovanie v objekte
Priamo na pláži
Reštaurácia
Vodné športy
Vonkajší bazén
WIFI dostupná

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Depandance Lavanda
Hotel Lavanda
Lavanda Starigrad
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 24 %
Poloha 68 %
Šport a zábava 48 %
Izby 53 %
Strava 62 %
Personál 58 %
60%
Celkové hodnotenie
17 recenzií
Nikola
Termín pobytu: Júl 2013 Publikované 07.11.2013
57 %
Keď sme prichádzali do hotela, boli sme okúzlený atmosférou. Po príchode na miesto, teda na hotel Lavanda sme až tak nadšení neboli. Prvý dojem za veľa nestál. Bol to veľmi priemerne vyzerajúci hotel. Architektúra bola veľmi strohá, pôsobil dojmom ubytovne. Areál bol pekne udržiavaný a čistý ako aj celý hotel. Plocha vonkajším bazénom je čistá a aj voda v bazéne je priezračná. Kvalita bola fajn, len na celom komplexe bolo vidieť, že hotel má už čo to za sebou. Priestor, kde bol bazén bol jednoduchý s ležadlami na relax. Tých bolo pre každého dosť. Od hotela vedie promenáda s množstvom obchodíkov, kaviarní a reštaurácii, ktorá vedie do mesta. V hoteli je aj wi-fi pripojenie. Pláž je kamenistá, ale boli tu vybetónované časti, kde sme sa opaľovali. Tu sa za ležadlá platilo. Hotel leží na ostrove Hvar. Do mesta Hvar je to cca 20 kilometrov. Oplatí sa poprechádzať sa po okolí a urobiť si výlety. Jedlo bolo veľmi jednoduché a strohé. Odporúčame si dať v hoteli polpenziu a radšej si vyrazte do mesta. Tam sme ochutnali to práve chorvátske jedlo. Ochutnali sme výborné ryby. Cenovo sa to oplatí, reštaurácie v okolí nie sú drahé. Platiť si plnú penziu sa neoplatí. Služby aj ubytovanie zodpovedali cene dovolenky, nečakajte dokonalé miesto, ale bolo fajn. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Lavanda Sunny Hotel by Valamar

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 21.07.2020
Je hotel Lavanda Sunny Hotel by Valamar kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Zachovajte, prosím, všeobecné odporúčania týkajúce sa verejného zdravia týkajúce sa fyzického dištancovania, osobnej hygieny a dezinfekcie. Upozorňujeme, že odporúčania týkajúce sa verejného zdravia, ktoré sú zdôraznené pri vchode do každej služby alebo pohostinstvá.

Prerezervovať

Zákazníci, ktorí mali svoje domáce cestovné plány zrušené kvôli Coronavirus by mohli mať nárok na odmenu pri rezervácii pobytu v rovnakom zrušenom majetku prostredníctvom Booking.com. Rerezervácie sa musia vykonať do 31.12.2020 a pobyty sa musia absolvovať do 30.4.2021. Zaplatená suma sa poskytuje priamo poskytovateľovi ubytovania. Pozrite si zmluvné podmienky, ako sa uplatňujú niektoré výnimky.

Záruka: Nie
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.03.2021 21:03:06
Koľko stojí zájazd do hotela Lavanda Sunny Hotel by Valamar?
Cena zájazdu je od 396€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 03.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 14°C a teplota vody 13°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Hvare.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 03.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia