Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
80%
Hodnotenie

Hotel Belica 

  • Bulharsko
  • Bulharsko
  • Slnečné pobrežie
  • Primorsko
6 °C
teplota vzduchu
5 °C
teplota vody
1:20 h
dĺžka letu
80%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Popis, poloha
Populárny hotel sa nachádza 250 m od severnej pláže v pokojnej časti letoviska Primorsko a 400 m od centra letoviska. V hoteli okrem 174 izieb sa nachádza reštaurácia, denný bar, vestibul s TV/SAT, stolný tenis. Vedľa hotela sa nachádza tenisový kurt, detské ihrisko a vonkajší bazén s barom, kde je možnosť používať ležadlá
a slnečníky (bez poplatku). K dispozícii je aj športový areál. Klienti s individuálnou dopravou majú možnosť parkovať na stráženom parkovisku pred hotelom, za poplatok cca 3 €/deň.
Ubytovanie
1) V 2-lôžkových izbách s klimatizáciou a možnosťou 2 prísteliek. Každá izba má balkón, TV/SAT, chladničku, telefón a kúpeľňu s WC. 2) V rodinných izbách (APT) s klimatizáciou, ktoré sa skladajú z dvoch 2-lôžkových izieb (každá s možnosťou 1 prístelky), ktoré majú spoločnú kúpeľňu s WC. Každá z izieb má balkón, TV/SAT, chladničku, telefón. Na požiadanie hotel zabezpečí detskú postieľku (cca 2,50 €/deň). Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+1, 2+1+1, izba 2+2: 3+1+0, 2+2+1, rodinná izba (APT) 4+2: 6+0+2, 4+2+2.
Stravovanie
V cene sú raňajky, podávané formou bufetu.
Pláž
Piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Možnosť prenajať ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok).
Naše hodnotenie
Obľúbený a osvedčený hotel, zaradený do našej ponuky už niekoľko rokov, vhodný pre všetky kategórie klientov.
Viac info
www.hotel-belitsa.com
GPS: 42°16'16 27°45'6
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
80%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Alena S.
Termín pobytu: Aug 2017 Publikované 28.08.2017
80 %
Vrátili sme sa z dovolenky v tomto hoteli 25.8.2017 a hotel môžeme len odporučiť. Keď sme čítali recenzie na hotel, boli sme trochu skepticky ale my sme boli veľmi spokojní. Hotel vyzerá presne tak isto ako na fotkách, žiadne zavádzanie. Jedinú chybu mala izba- posledné asi dva dni začala zápachať kanalizácia. Hotel je prerobený, ale stále je trochu vidno, že už ma svoje roky. Aj napriek tomu sme boli veľmi spokojní, za tu cenu veľmi dobre. Odporúčame priniesť si tablet alebo notebook s nejakými filmami ak by Vám nevyšlo počasie, keďže aj keď sme si wifi zaplatili, išla veľmi pomaly. To ale nevyčítame hotelu ale Bulharsko ako krajina je trosku v týchto veciach za nami. Vieme, aké je ťažké vybrať hotel, radi Vám pomôžeme a povieme viac, napíšte na a.solovicova@gmail.com . Odporúčame tento hotel aj cely portál dovolenka.sme.sk čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Belica

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30