Piešťany: Thermia Palace 5* - Beauty & Spa & Yoga pobyt
Upresnite svoje filtrovanie
Piešťany: Thermia Palace 5* - Beauty & Spa & Yoga pobyt
Slovensko Slovensko
 Západné Slovensko  Západné Slovensko

Piešťany: Thermia Palace 5* - Beauty & Spa & Yoga pobyt 

Piešťany: Thermia Palace 5* - Beauty & Spa & Yoga pobyt 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Health Spa Resort Thermia Palace 5*

Renovovaný secesný skvost Thermia Palace, postavený v roku 1912, je situovaný v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Päťhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v 118 luxusných klimatizovaných izbách vrátane apartmánov. Hotel je priamo spojený s kúpeľným domom Irma Health Spa. Zdravie a pohodlie - všetko pod jednou strechou. Doprajte si kúpeľ v bahnisku a zrkadlisku v unikátnych kúpeľných priestoroch.

Ubytovanie: Komfort izba: luxusná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa alebo sprcha), LED TV (SAT-TV),  2 telefóny, WIFI, trezor, minibar na požiadanie, čajový a kávový servis, sušič vlasov, kúpací plášť. 

Kúpeľný dom Irma Health Spa s unikátnym  bahniskom a zrkadliskom ponúka viac ako 60 liečebných procedúr: bahenné zábaly, termálne vaňové kúpele,  perličkové kúpele, podvodné masáže, trakcie vo vode,  elektroliečbu, individuálne terapeutické cvičenia, liečebné masáže. 24-hodinová dostupnosť zdravotnej starostlivosti. 
Vonkajší bazén s termálnou vodou, sauna, Premier Fitness Center, Emporium Wellness & Beauty: kozmetické ošetrenia s kvalitnou kozmetikou, manikúra a pedikúra

Gastronómia: V Grand Restaurant a Salon Hubertus sa servírujú špeciality medzinárodnej ako i domácej kuchyne. Naše menu 
a bufetové stoly ponúkajú lákavé jedlá s orientáciou na trendy ľahkej a modernej gastronómie. Na odporúčanie lekára ponúkame tiež špeciálne diétne stravovanie vyhovujúce bezlepkovej a bezlaktózovej diéte. Špeciality z kávy a čaju ako i kvalitné vína a kokteily si môžete vychutnať v Café Alexander, v salóne Ferdinand alebo na letnej terase. V našej vinotéke objavíte veľký výber slovenských a medzinárodných vín. 
 

Eliška Pichoňská, make-up artistka a hairstylistka, úspešná blogerka,vynikajúca vyzážistka, manželka a mama dvoch nádherných princezien. Pod jej rukami ožíva aj tá najunavenejšia tvár a naša pokožka sa  razom mení na žiarivú, radostnú a slnkom pobozkanú. Splnila si sen, o ktorom snívajú mnohé dievčatá. Vstúpiť do sveta kozmetiky a mať schopnosť premeniť každú ženu na krásnu bytosť.  Vyhrala prvé miesto v súťaži Bloger roka 2018 v kategórii Beauty. Jej blog je výsedkom jej vlastných skúseností a je o makeupe, kráse a ženách.  Jednou z vizážistických aktivít je i “Domáca škola líčenia“, kde Vás Eli naučí  líčiť sa na bežný deň a ako bonus Vám  uprace aj Vašu kozmetickú taštičku.

Mgr. art. Vladislav Šoltys, ArtD. - Vladislav je absolvent VŠMU v odbore pedagogika tanca. Pôsobil v rôznych  tanecˇny´ch telesa´ch v Euro´pe a na Slovensku. V su´cˇasnosti vyucˇuje na Katedre tanecˇnej tvorby VŠMU v Bratislave.
V priebehu svojej tanecˇnej karie´ry sa Vladislav uzˇ 20 rokov intenzi´vne venuje umeniu Jogy. Zacˇi´nal Bikram jogou a na niekolˇko rokov sa stal zˇiakom sˇkoly Shadow joga, ktore´ho zakladatelˇom a vedu´cou osobnostˇou je Natanaga Zhander, dlhorocˇny´ zˇiak B.K.S. Iyangara. Vladislav je lektor Power jogy I. triedy a svoje sku´senosti zlepsˇoval pod vedeni´m ucˇitelˇov jogy: Michal Sentesˇ (power joga), John Evans, MichaelDolan, Mick M.Dolan, Daphne Strothmann (Shadow yoga), Fredy Ayisi a Shiva Shankar.

marocMaroc - je inšpirovaný krásou predkov marockých žien, bohatým kultúrnym dedičstvom a malebnosťou krajiny. Každý z  dvadsiatich produktov určených na telo, tvár a vlasy bol inšpirovaný príbehom, rituálom a esenciou spojenou s Marokom. Je to absolútne dokonalý zmyslový zážitok a cesta zmyslov, kde sa pohoda, potešenie a efektivita dokonale dopĺňajú. Elegantná symfónia nadčasovej krásy, najvyššej kvality a marockých tradícií. Luxusný celostný wellness zážitok, v ktorom TELO, MYSEĽ aj DUŠU vyživia najlepšie prísady a starodávne rituály, odkrývajúce tajomstvá krásy a podstaty života.

Welleco - prémiové bio výživové doplnky z Austrálie, ktoré vytvorila výživová expertka Dr. Simone Laubscher PhD., v spolupráci s bývalou austrálskou supermodelkou a propagátorkou zdravého životného štýlu Elle Macpherson, obnovujú vitalitu, redukujú každodenný stres, dodávajú energiu a zmierňujú dopady dnešného moderného života na naše telo.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Komfort

 • Raňajky formou bohatého bufetu. večere formou bufetu alebo servírovaného menu

 • Privítací drik

 • 1 lekárska konzultácia

 • 1 termálny kúpeľ "Zrkadlisko" - IRMA

 • 1 bahenný zábal - IRMA

 • 1 klasická masáž

 • Konzultácia a poradenstvo od Elišky Pichoňskej - beauty & make-up expert

 • marocMaroc - ochutnávka a predstavene jednej z najrozvinutejších luxusných značiek pre wellness, spa a hammam na svete

 • Welleco - ochutnávka a prednáška prémiových bio výživových doplnkov z Austrálie

 • 2 ranné lekcie jógy a meditácie a 1 večerná lekcia jógy s majstrom umenia jogy Vladislavom Šoltysom

 • Neobmedzený vstup do prekrásneho wellness centra

 • Neobmedzený vstup do fitness

 • Beauty balíček marocMaroc

 • Vitality balíček Welleco

 • Fľaša vody na izbu

 • Skorý check-in už o 11.00

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu komfort, raňajky formou bohatého bufetu. večere formou bufetu alebo servírovaného menu, privítací drik, 1 lekárska konzultácia, 1 termálny kúpeľ "zrkadlisko" - irma, 1 bahenný zábal - irma, 1 klasická masáž, konzultácia a poradenstvo od elišky pichoňskej - beauty & make-up expert, marocmaroc - ochutnávka a predstavene jednej z najrozvinutejších luxusných značiek pre wellness, spa a hammam na svete, welleco - ochutnávka a prednáška prémiových bio výživových doplnkov z austrálie, 2 ranné lekcie jógy a meditácie a 1 večerná lekcia jógy s majstrom umenia jogy vladislavom šoltysom, neobmedzený vstup do prekrásneho wellness centra, neobmedzený vstup do fitness, beauty balíček marocmaroc, vitality balíček welleco, fľaša vody na izbu, skorý check-in už o 11.00

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky