Piešťany: Splendid Esnana Health Spa Hotel 3* (balíček SPA)
Upresnite svoje filtrovanie
Piešťany: Splendid Esnana Health Spa Hotel 3* (balíček SPA)
Slovensko Slovensko
 Západné Slovensko  Západné Slovensko

Piešťany: Splendid Esnana Health Spa Hotel 3* (balíček SPA) 

Piešťany: Splendid Esnana Health Spa Hotel 3* (balíček SPA) 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Splendid Esnana Health Spa Hotel 3*

Popis: Spa hotel Grand Splendid*** sa nachádza v severnej časti Kúpeľného ostrova obklopený storočnými stro- mami. Splendid ponúka 143 izieb a Grand 161 izieb. Hotel je chodbou priamo spojený s Balnea Health Spa centrom. Hosťom ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr v tichom prostredí ako i bohatý kultúrny a hudobný program. Kongresové centrum, ktoré je s hotelom priamo spojené, je ideálnym miestom pre organizáciu konferencií a iných podujatí.

Ubytovanie: nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa), balkón, SATTV, WIFI, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť. Izby s klimatizáciou na vyžiadanie a za príplatok. 

Balnea Health Spa - moderné liečebné centrum, ktoré ponúka kúpeľné procedúry na tej najvyššej úrovni. Kúpeľné centrum bolo v roku 2014 kompletne zrenovované. Liečebné procedúry sú založené na prírodných liečivých zdrojoch, ktoré sa stali základom pre profesionálne liečebné metódy a sú mimoriadne účinné pri liečbe reumatizmu a ochorení pohybového aparátu. Okrem kúpeľov v termálnej minerálnej vode s vysokým obsahom sírovodíka sú k dispozícii bahenné zábaly, manuálne podvodné masáže, trakcie, antispastická kinezioterapia, ergoterapia, mechanoterapia, elektroliečba, individuálne terapeutické cvičenia, aktívna rehabilitácia a liečebné masáže. 24-hodinová dostupnosť zdravotnej starostlivosti.

Relax a wellness: Vnútorné a vonkajšie bazény, vo vnútornom bazéne sa nachádzajú masážne trysky. Premier Fitness a salón krásy v Balnea Health Spa.

Gastronómia: A la carte reštaurácia Berlín s letnou terasou a klasické reštaurácie Bratislava, Budapešť, Praha, Viedeň vám ponúkajú domácu i medzinárodnú kuchyňu. Raňajky sú servírované formou bufetu, obed i večera formou výberu z denného menu, šalátový bufet. Na základe odporúčania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu - ponúkame napríklad bezlepkové a bezlaktózové jedlá. V Café Splendid s letnou terasou môžete stráviť príjemné chvíle pri káve.

 

ALL INCLUSIVE ponuka jedál a nápojov:

 • 7:00–10: 00 Bohaté raňajky formou bufetu 
 • 10:00 -12: 00 Raňajky Plus: káva, čaj, pečivo, jogurt, ovocie 
 • 12:00 -14: 00 Obed formou bufetu: polievky, šaláty, zelenina, cestoviny, mäsové koláče, ovocie. Detské jedlá na bufetovom stole. 
 • 15:00 - 17:00 Snack Bar, zákusky, zmrzlina, káva, čaj, ovocie: teplé občerstvenie (hamburger, pizza, sendvič, hranolky atď.) 
 • 18:00 - 20:30 Večera formou bufetu
 • 10:00 - 20:30 Nealkoholické nápoje: minerálna voda, ovocné a zeleninové šťavy, čaj, káva. 
 • 11:00 - 20:30 Čapované víno a pivo

 

ďalšie dni pobytu

Voľný program

posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard v krídle Grand

 • Plná penzia - raňajky, obedy a večere formou bufetu
  možnosť servírovaného menu v prípade nízkej obsadenosti hotela
 • Občerstvenie pri bazéne počas celého dňa zmrzlina, nápoje, zdravé slané & sladké občerstvenie

 • Čapované pivo a lokálne víno od 11:00 - 20:30 hod.

 • Vstup do vnútorného a vonkajšieho bazéna
  s originálnou pieskovou plážou, k dispozícii šatne, osušky aj slnečné lehátka
 • Animačný program pre deti s bohatou ponukou aktivít
  s profesionálnou lektorkou vždy od utorka do soboty, doplnený mini diskotékou a množstvom zaujímavých hier pre deti vo vonkajších i vnútorných priestoroch
 • Zľava 10% na jednu kúpeľnú procedúru pre dospelú osobu v Balnea Health Spa

 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli

 • Konzultácia s lekárom zameraná na prípadné kontraindikácie procedúr

 • 1x Zrkadlisko,1x Hydroterapia, 1x Peloidokinezioterapia, 1x Vodný bicykel
  pri pobyte na 4 noci. Procedúry sú poskytované iba pre dospelé osoby.
 • 2x Zrkadlisko, 1x Hydroterapia, 1x Peloidokinezioterapia, 1x Vodný bicykel
  pri pobyte na 5 nocí. Procedúry sú poskytované iba pre dospelé osoby.
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
 • Parkovanie
  3€/vozidlo/deň. Platba priamo na mieste
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Podmienky nástupu do hotela

V nadväznosti na nové vyhlášky a následné úpravy a zmeny, Slovenské liečebné kúpele, a.s. a Prírodné liečebné kúpele Smrdáky prijímajú pre všetkých novoprijatých hostí nasledujúce pravidlo platné, podľa nariadenia vlády, od 16.8.2021:

Napriek tomu, že poskytujeme služby v zelených okresoch, ako liečebné kúpele budeme uplatňovať a dodržiavať pravidlo "OTP":

-    Očkovaní 
-    Testovaní 
-    Prekonané ochorenie

V takomto prípade môžeme prevádzkovať všetky naše priestory, pracoviská a služby (pravidlo pre Zelený okres + OTP).

Príchody hostí do hotelov:
Na recepcii hosť predloží jedno z týchto nižšie uvedených potvrdení: 
-    očkovací preukaz (plne očkovaný - 2 týždne po druhom očkovaní dvojdávkovou vakcínou, alebo 3 týždne po očkovaní jednodávkovou vakcínou) 
-    o negatívnom výsledku antigénového testu nie staršieho ako 48 hodín alebo PCR testu nie staršieho ako 72 hodín
-    o prekonanom ochorení Covid-19 nie viac ako pred 180 dňami
-    deti mladšie ako 12 rokov, nepotrebujú žiadny doklad

Od neubytovaných hostí v reštauráciách, kúpeľných zariadeniach a iných prevádzkach kúpeľov bude personál žiadať tiež jedno z vyššie uvedených potvrdení, s výnimkou detí do 12 rokov.

SÚLAD S NARIADENÍM GDPR: 
Vyhláška v §1; článok 4 hovorí, že prevádzkovateľ je oprávnený požadovať od osoby, ktorá vstupuje do vnútorných alebo vonkajších priestorov, predloženie príslušného dokladu preukazujúceho niektorý z vyššie uvedených statusov; prevádzkovateľ je oprávnený tieto doklady skontrolovať. 

Hosťom, ktorí nedisponujú jedným z vyššie uvedených potvrdení ponúkame možnosť testovania antigénovým testom. Tento test je postačujúci pre naše zariadenia. Hosť nedostane oficiálny dokument pre iné účely. Takýto test je spoplatnený výškou 20€.
V prípade, že sa hosť zdrží dlhšie ako 6 nocí, kúpele nebudú za toto vyšetrenie účtovať poplatky.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu standard v krídle grand, plná penzia - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie pri bazéne počas celého dňa zmrzlina, nápoje, zdravé slané & sladké občerstvenie, čapované pivo a lokálne víno od 11:00 - 20:30 hod., vstup do vnútorného a vonkajšieho bazéna, animačný program pre deti s bohatou ponukou aktivít, zľava 10% na jednu kúpeľnú procedúru pre dospelú osobu v balnea health spa, bezplatné wi-fi pripojenie v celom hoteli, konzultácia s lekárom zameraná na prípadné kontraindikácie procedúr, 1x zrkadlisko,1x hydroterapia, 1x peloidokinezioterapia, 1x vodný bicykel, 2x zrkadlisko, 1x hydroterapia, 1x peloidokinezioterapia, 1x vodný bicykel

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky, parkovanie