Trenčianske Teplice: Wellness Hotel Panorama 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Trenčianske Teplice: Wellness Hotel Panorama 4*
Slovensko Slovensko
 Západné Slovensko  Západné Slovensko

Trenčianske Teplice: Wellness Hotel Panorama 4* 

Trenčianske Teplice: Wellness Hotel Panorama 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Wellness Hotel Panorama 4*

Popis: Novootvorený wellness Hotel Panorama **** ponúka vysoký štandard ubytovania v elegantných a moderne zariadených izbách s balkónom a výhľadom na okolie jedného z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku, na Trenčianske Teplice.
 

Gastronómia: Reštaurácia Tília ponúka domáce a svetové kulinárske špeciality, ktoré tvoria základ nielen pre a la carte ponuku, sezónne menu ale aj pre bohatý večerný a raňajkový bufet. O celý gastronomický koncept sa stará šéfkuchár Tomáš Zemanovič a orientuje ho na zdravý životný štýl, čerstvé potraviny a lokálne produkty slovenských dodávateľov. Ponuka reštaurácie Tília je obohatená aj o zvýhodnené obedové menu, ktoré je v ponuke počas pracovných dní. Samozrejmosťou je i široká ponuka nápojov vrátane kvalitných vín.
 

Ubytovanie: Dvojlôžková nefajčiarska izba Comfort (?21-22m2) s posteľou 200 x 180 cm a s balkónom (4-6 m2) má vlastné sociálne zariadenie so sprchou, toaletou a fénom. Izba disponuje i klimatizáciou, trezorom, minibarom a telefónom. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie. Zariadenie izby: telefón, TV-SAT, trezor, klimatizácia, bezdrôtový internet: zadarmo, hotelový textil, sprcha, WC, minibar, fén na vlasy

Wellness: Nechajte sa hýčkať v hotelovom wellness centre, v oáze kľudu a pokoja, ktoré je tu pre Vás v priebehu celého roka. Wellness hotel Panorama neponúka len kvalitné ubytovanie, špičkovú gastronómiu, ale aj široké spektrum wellness služieb pre Váš dokonalý odpočinok.
- relaxačný bazén - využívaný na vodnú liečebnú gymnastiku, s množstvom vodných atrakcií – protiprúd, masážne trysky, vodné gejzíry, masážne lavice a pod. Rozmery 9 x 5 x 1,2 m s teplotou cca 30-31 °C
- privátny whirpool - určený ako samostatný balíček v intímnom prostredí pre cca 5 osôb, teplá voda okolo 38° C za vírivého účinku vodnej terapeutickej masáže. Veríme, že intímne prostredie vírivého bazéna, sviečky, sekt a pohodlné lehátka budú lákať zaľúbené páry, ale i skupiny k prežitiu nezabudnuteľného zážitku.
- fínska, parná a bylinková aroma sauna - chcete sa zbaviť toxických látok a neprekáža Vám vyššia teplota? Práve Vám je určený hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbaví Váš organizmus škodlivých látok, posilní imunitný systém, urýchli metabolizmus.
- vodné kúpele - Kúpele vhodné na rehabilitačné účely, ako bylinkové kúpele s prídavkom bylinných výťažkov a éterických olejov, alebo pre intímne využitie kúpeľa v páre alebo single.Kúpele vhodné na rehabilitačné účely, ako bylinkové kúpele s prídavkom bylinných výťažkov a éterických olejov, alebo pre intímne využitie kúpeľa v páre alebo single.

Okolie: Trenčianske Teplice a okolie vyžarujú jedinečné kúzlo v každom ročnom období, z nich každé ponúka návštevníkom týchto známych kúpeľov neopakovateľnú atmosféru a veľa nezabudnuteľných zážitkov. S ohľadom na prianie našich hostí pripravujeme poldenné a celodenné výlety do okolia za poznaním nášho krásneho kraja a získaním jedinečných zážitkov, z ktorých sa budete ešte dlho tešiť.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Comfort

 • Raňajky formou bohatého bufetu

 • 1x klasická relaxačná masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu pri pobyte na 2 a 3 noci

 • 1x rašelinový zábal  20 minút pre každú osobu pri pobyte na 2 a 3 noci

 • 1x vstup do súkromného whirlpool na 20 minút pre každú osobu pri pobyte na 2 a 3 noci

 • 2x klasická relaxačná masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu pri pobyte na 4 noci

 • 2x rašelinový zábal  20 minút pre každú osobu pri pobyte na 4 noci

 • 2x vstup do súkromného whirlpool na 20 minút pre každú osobu pri pobyte na 4 noci

 • Neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra

 • Vstup do saunového sveta

 • Župan a papuče po príchode na izbe k dispozícii

 • Zľava 10% na ďalšie wellness služby

 • Zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo)

 • 5 % zľava na procedúry v kúpeľoch

 • Internetové wifi pripojenie

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1,40€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
 • Parkovanie
  parkovisko oproti hotelu (50 metrov) - 3€noc, parkovisko pri hoteli- 7€/noc
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

 

Počas pandémie COVID-19 a nariadení ÚVZ SR nemusia byť k dispozícii všetky služby hotela v plnom rozsahu. Za rozsah obmedzení nenesie zodpovednost CK a ani hotel.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe comfort, raňajky formou bohatého bufetu, 1x klasická relaxačná masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu pri pobyte na 2 a 3 noci, 1x rašelinový zábal  20 minút pre každú osobu pri pobyte na 2 a 3 noci, 1x vstup do súkromného whirlpool na 20 minút pre každú osobu pri pobyte na 2 a 3 noci, 2x klasická relaxačná masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu pri pobyte na 4 noci, 2x rašelinový zábal  20 minút pre každú osobu pri pobyte na 4 noci, 2x vstup do súkromného whirlpool na 20 minút pre každú osobu pri pobyte na 4 noci, neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra, vstup do saunového sveta, župan a papuče po príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), 5 % zľava na procedúry v kúpeľoch, internetové wifi pripojenie

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky, parkovanie