Patince: Wellness Hotel Patince 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Patince: Wellness Hotel Patince 4*
Slovensko Slovensko
 Západné Slovensko  Západné Slovensko

Patince: Wellness Hotel Patince 4* 

Patince: Wellness Hotel Patince 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Wellness Hotel Patince

Poloha: Štvorhviezdičkový hotel Wellness Hotel Patince sa nachádza na okraji dediny Patince na juhu Slovenska. Okolie Patiniec ponúka široké možnosti pre rodiny s deťmi, zamilované dvojice aj páry v najlepších rokoch.

Ubytovanie: Izba Štandard je moderne a komfortne zariadená dvojlôžková izba s balkónom. O možnostiach využitia dodatočných prísteliek a umiestnenia detskej postieľky sa, prosím, informujte na recepcii hotela. Na hoteli máme 80 izieb. K základnému vybaveniu izby štandard patrí: klimatizácia, minibar, trezor, TV, kúpací plášť, písací stôl, vaňa/sprcha, sušič vlasov, toaleta v kúpeľni, WiFi pripojenie na internet.

Wellness: V bazénoch využívame vodu z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m. Termálna voda v Patinciach sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám. Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca. 

Bazénový svet:
Vnútorný bazénový svet:

Rímsky bahenný kúpeľ - Špeciálny relaxačný kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo v termálnom jazierku. V rímskom kúpeli si môžete príjemne posedieť a nechať pôsobiť termálnu vodu na Vaše kĺby a svaly, na ktoré má blahodarné účinky.
Veľký relaxačný bazén - Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody max 30°C. V bazéne sa nachádza množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.
Kľudový bazén - Ideálne miesto na oddych. Voda v bazéne má príjemných 36°C a má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia.
Vírivka - Pre Vaše uvoľnenie a regeneráciu tela je Vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus a pomáha aktivovať samoozdravné sily organizmu.
Detský vnútorný bazén - Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s tobogánom.
Voda je termálna, má teplotu 34°C a je hlboká len 70 cm.

Vonkajšie bazény otvorené počas Letného pobytu:
Detský vonkajší bazén - V exteriéri hotela je pre vaše deti pripravený bazénik so šmykľavkou a fontánou.
Hĺbka vody je iba 40 cm a jej teplota je 30°C. Otvorený počas Letného pobytu.
Vonkajší letný bazén - Na ploche viac než 600 m2 sa nachádza vonkajší letný bazén hotela s veľkým tobogánom a lezeckou stenou. Počas letnej sezóny je pre hostí k dispozícii až 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogány. Teplota vody vo vonkajších bazénoch sa pohybuje od 26°C do 29°C. Otvorený len počas Letného pobytu.

Saunový svet:
Fínska sauna - Vplyvom vysokej teploty (60 až 110°C) a minimálnej vlhkosti vzduchu (10 – 30 %) dochádza k zvýšenému prekrveniu kože a k zvýšeniu telesnej teploty o 1 – 2°C.  Vďaka tomu sa zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Zároveň dochádza aj k vyplaveniu nečistôt z kože, čo má výrazný kozmetický význam. Sauna patrí k najvšestrannejším otužovacím procedúram a význam má aj ako prevencia rôznych chorôb z nachladnutia.
Švédska sauna - Vysokoteplotná sauna, v ktorej sa teplota okolitého vzduchu pohybuje až okolo 110°C. Vlhkosť vzduchu je minimálna (cca 10 %).
Dochádza v nej k veľmi intenzívnemu poteniu. V saune tohto typu sa výrazne povzbudzuje látková výmena a rýchle vylučovanie škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela.
Bylinková sauna - Jedným z jej najúčinnejších spôsobov aromaterapie je inhalácia éterických olejov, čiže vdychovanie vôní, pri ktorom mozog po prvotnom vneme spôsobenom pachmi vyvoláva v tele rôzne reakcie a následne i hojace procesy s dlhodobým efektom.
Parná sauna - Výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60°C pri 100 % vlhkosti, je jej nižšia záťaž na organizmus. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Pokožka tak zostáva jemná a zamatovo mäkká. Parný kúpeľ má pozitívne účinky aj pri oslabení ciev, pri zrazeninách a pri ochoreniach dýchacích ciest.
Infrasauna - Pre tvorbu tepla a regeneráciu organizmu sa využívajú účinky infračerveného žiarenia. Vďaka tomu, že okolitý vzduch nie je takmer vôbec zahrievaný, je pobyt v infrasaune znesiteľný aj pre osoby, ktorým sa v klasických saunách zle dýcha, prípadne majú rôzne kardiovaskulárne problémy. Preto je infrasauna obľúbená pre rôzne liečebné kúry. Teplota v infrakabíne nepresiahne 50 °C, takže vaše telo sa nezahreje na 38 °C a nezačnú v ňom prebiehať ozdravovacie procesy a tvorba špecifických hormónov, má však iné výhody.
Infračervené žiarenie preniká do hĺbky epidermu – pokožky, maximálne niekoľko cm. Vďaka špecifickým vlastnostiam žiarenia je ľudská pokožka schopná absorbovať až 93 % infračerveného žiarenia, ktoré sa k nej dostane. Pokožka potom teplo rozvádza do vnútorných častí tela a pomáha tak prehrievať a uvoľňovať svaly. Ostatná energia, odrazená od pokožky, zahrieva vzduch – ten má v saune relatívne nízku teplotu okolo 30 až 50 °C. Vďaka tomu je možné byť v saune zhruba 30 až 45 minút bez prestávky.

Gastronómia: Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb. Okrem štandardnej ponuky jedál v našom á la carte jedálnom lístku a denného menu si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. Naši kuchári Vám s radosťou pripravia aj diétne, bezlepkové, či vegetariánske jedlá. Pri príprave jedál využívame predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov.
Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Ďalšie vybavenie: Baby Friendly hotel - ubytujte sa u nás aj s tými najmenšími. Wellness Hotel Patince je pripravený na dojčatá aj batoľatá – má bezbariérové prístupy, v reštaurácii a bufetoch sú detské stoličky, na toaletách prebaľovacie pulty a na izbu vám dáme detskú postieľku aj rýchlovarnú kanvicu. V prípade potreby vám zabezpečíme stráženie detí.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Standard

 • Polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu

 • Neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta

 • Aqua aerobic, aqua gym vo vyhradených dňoch

 • Parkovanie

 • Free WiFi

 • 1x WELCOME DRINK / osoba
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x VSTUP do pevnosti v meste Komárno (SK) alebo Monoštorskej pevnosti v meste Komárom (HU)
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x NORDIC WALKING palice na 1 hod. / osoba (v rámci dostupnosti)
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x DIAGNOSTIKA ORGANIZMU / dosp. osoba
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x TERMICKÝ ZÁBAL / dosp. osoba
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x KUPÓN na zľavu 10 % na jednorazový nákup vo Wellness shope / izba
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x KUPÓN na zľavu 20 % na fľašu vína v Bowling bare (z vínnej karty, okrem rozlievaného vína)/ dosp. osoba
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • STOLNÝ TENIS (v rámci dostupnosti)
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • ROMANTICKÉ NOČNÉ KÚPANIE každý piatok od 22:00 hod. do 01:00 hod.
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • RANNÉ PLÁVANIE v sobotu a v nedeľu od 07:00 hod.
  platí pre pobyty 2 a viac nocí
 • 1x UVOĽŇUJÚCI KÚPEĽ S LEVANDUĽOU(20 min.) / dosp. osoba
  BONUS platí pre pobyty 3 a viac nocí s nástupo cez týždeň (okrem piatku)
 • 1x PLEŤOVÁ MASKA PODĽA TYPU PLETI (20 min.) / dosp. osoba
  BONUS platí pre pobyty 4 a viac nocí s nástupo cez týždeň (okrem piatku)
 • 1x BIO PEDIKÚRA S RYBIČKAMI GARRA RUFA (30 min.) / dosp. osoba
  BONUS platí pre pobyty 5 a viac nocí s nástupo cez týždeň (okrem piatku)
 • 1x KLASICKÁ MASÁŽ (20 min.) / dosp. osoba
  BONUS platí pre pobyty na 3 noci s nástupom v piatok
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  0,82 € / dospelá osoba / noc
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard, polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu, neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta, aqua aerobic, aqua gym vo vyhradených dňoch, parkovanie, free wifi, 1x welcome drink / osoba, 1x vstup do pevnosti v meste komárno (sk) alebo monoštorskej pevnosti v meste komárom (hu), 1x nordic walking palice na 1 hod. / osoba (v rámci dostupnosti), 1x diagnostika organizmu / dosp. osoba, 1x termický zábal / dosp. osoba, 1x kupón na zľavu 10 % na jednorazový nákup vo wellness shope / izba, 1x kupón na zľavu 20 % na fľašu vína v bowling bare (z vínnej karty, okrem rozlievaného vína)/ dosp. osoba, stolný tenis (v rámci dostupnosti), romantické nočné kúpanie každý piatok od 22:00 hod. do 01:00 hod., ranné plávanie v sobotu a v nedeľu od 07:00 hod., 1x uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou(20 min.) / dosp. osoba, 1x pleťová maska podľa typu pleti (20 min.) / dosp. osoba, 1x bio pedikúra s rybičkami garra rufa (30 min.) / dosp. osoba, 1x klasická masáž (20 min.) / dosp. osoba

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky