Horný Smokovec: Grand Hotel Bellevue 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Horný Smokovec: Grand Hotel Bellevue 4*
Slovensko Slovensko
 Vysoké Tatry  Vysoké Tatry

Horný Smokovec: Grand Hotel Bellevue 4* 

Horný Smokovec: Grand Hotel Bellevue 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Grand Hotel Bellevue 4*

Popis hotela: Súčasný Grand Hotel Bellevue vznikol spojením dvoch tatranských hotelov – hotela Bellevue a hotela Šport. Strategická poloha hotela je vhodným predpokladom pre naplnenie zámeru vytvoriť hotelový komplex, ktorý dokáže poskytnúť jedinečný priestor pre biznis, relax a šport. Hotel je dobre dostupný autom, vlakom, autobusom i lietadlom.
So 150 izbami, kongresovou sálou, flexibilnými salónikmi, wellness centrom a možnosťami športových aktivít, je Grand Hotel Bellevue ideálnym miestom pre vaše pracovné stretnutia, firemné podujatia, rodinné oslavy i aktívny oddych.
Vysoké Tatry sú z európskeho hľadiska originálnou kombináciou prírodných krás, vysokohorského prostredia s ideálnymi podmienkami na turistiku a lyžovanie, ako aj klimatických kúpeľov, využívajúcich liečivé účinky spojenia nadmorskej výšky so slnečným žiarením a čistým vzduchom. Grand Hotel Bellevue bol prvý hotel v bývalom Československu, kde bol postavený hotelový bazén. Dnes disponuje moderným wellness centrom s bohatou ponukou služieb.
 
Ubytovanie: Exclusive Grand Apartmán 
poskytuje pohodlné ubytovanie s elegantným štýlom. Apartmán pozostáva z dvoch samostatných izieb s kráľovskou posteľou a rozkladacou pohovkou, ktorú je možné použiť ako plnohodnotnú posteľ pre dve osoby. V samostatnej kúpeľni sa nachádza vaňa alebo sprcha a WC. K štandardnému vybaveniu patrí písací stôl so stoličkou, skrine, telefón, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV a Wi-Fi pripojenie.

Wellness:

 • Bazénový svet - Príjemný pocit osvieženia získate v hotelovom bazéne, ktorý je jedným z najväčších vo Vysokých Tatrách. Má dĺžku 20 m, šírku 10 m a hĺbku 1,4 m, preto je vhodný pre plavcov i neplavcov. Teplota vody je 28°C. Súčasťou hotelového bazéna je detské wellness, ktoré pozostáva z dvoch bazénov o teplote 32°C a detskej suchej sauny. Priamo pri bazéne si môžete uvoľniť svaly vo vírivkách s teplotou vody do 36°C, prípadne sa osviežiť v Aqua bare. 
 • Saunový svet pre dospelých - V saunovom svete Grand Hotela Bellevue máte možnosť vyskúšať: Bylinková parná sauna so svetelnou a zvukovou terapiou, Hydromasážna vírivka, Ochladzovací bazén, Masážna vírivka s morskou vodou, Ľadová jaskyňa, Fínska sauna, Suchá soľná sauna, Ochladzovacie sprchy a ochladzovacia ponorná kaďa, Relaxačná miestnosť, Tepidárium

Gastronómia: Hotel poskytuje gastronomické služby v:

 • Reštaurácia Savarin - Elegantne zariadená hotelová reštaurácia Savarin, pomenovaná po francúzskom gurmánovi a gastronómovi Brillat-Savarinovi, ponúka široký výber jedál.  V reštaurácii Savarin servírujeme bufetové raňajky a večere pre ubytovaných a neubytovaných hostí. Môžu si vybrať z ponuky viacerych druhov mäsa, špecialít nášho šéfkuchára, vegetariánskych jedál, čerstvých zeleninových šalátov a dezertov.
 • Slovenská reštaurácia - V štýlovo zariadenom prostredí Slovenskej reštaurácie si pochutnajte na domácich slovenských špecialitách podľa tradičných receptov. Ručne pripravené cestoviny a múčne jedlá, pochúťky z hydiny a sladkovodných rýb môžete vhodne doplniť výberom špičkového slovenského vína z hotelovej vínotéky. Jedálny lístok dopĺňame každý mesiac o regionálne sezónne jedlá. Počas leta si hostia môžu posedieť na terase Slovenskej reštaurácie s ponukou grilovaných špecialít a tradičných pochúťok slovenskej kuchyne. V auguste si máte možnosť každú sobotu užiť skvelú grilovačku so živou hudbou. 
 • Lobby bar - Priamo v hotelovej hale si počas celého dňa môžete vychutnať voňavú kávu, horúcu čokoládu a čerstvé zákusky z našej cukrárne. V ponuke sú tiež rozmanité nápoje a ľahké občerstvenie z teplej i studenej kuchyne. Popoludňajšie posedenia spríjemňujú klavírne melódie. Počas pekných dní Vás obslúžime aj na slnečnej terase s výhľadom na tatranské štíty.
 • Lucullus bar - Ak sa chcete dobre zabaviť, dvere nočného baru Lucullus sú pre vás otvorené. Do skorých ranných hodín si môžete zatancovať na diskotéke, pri rôznych chuťovkách a miešaných nápojoch stráviť večer s priateľmi v dobrej nálade.
ďalšie dni pobytu

Voľný program

posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v Exclusive Grand Apartmáne

 • Polpenzia formou bufetu
  pri počte individuálnych hostí 40 a menej servírované večere 3-chodové menu s možnosťou výberu
 • 1x procedúra podľa výberu
  parafango, rašelinový zábal, oxygenoterapia, aerosolový morský kúpeľ alebo inhalácie) / osoba na základnom lôžku / pobyt
 • Župan a papuče na izbe

 • Hotelové parkovisko

 • WiFi pripojenie v celom hotelovom komplexe

 • 2x denne časovo neobmedzený vstup do Wellness centra
  hotelový bazén a whirpool (08:00 – 20:45), saunový svet pre dospelých (15:00 – 20:45)
 • Voľný vstup do Fitness centra

 • Squash a stolný tenis so zapožičaním rakiet a loptičiek

 • 1x privátne wellness centrum v romantickej atmosfére so sviečkami a misou ovocia / 1 hod. / 2 osoby / pobyt

 • 1x za pobyt fľaša sektu a sladké prekvapenie v Apartmáne

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1,50 €/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Pri ubytovaní je potrebné sa riadiť aktuálnym COVID automatom a jeho podminekami

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v exclusive grand apartmáne, polpenzia formou bufetu, 1x procedúra podľa výberu, župan a papuče na izbe, hotelové parkovisko, wifi pripojenie v celom hotelovom komplexe, 2x denne časovo neobmedzený vstup do wellness centra, voľný vstup do fitness centra, squash a stolný tenis so zapožičaním rakiet a loptičiek, 1x privátne wellness centrum v romantickej atmosfére so sviečkami a misou ovocia / 1 hod. / 2 osoby / pobyt, 1x za pobyt fľaša sektu a sladké prekvapenie v apartmáne

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky