Stará Lesná: Hotel Horizont 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Stará Lesná: Hotel Horizont 4*
Slovensko Slovensko
 Vysoké Tatry  Vysoké Tatry

Stará Lesná: Hotel Horizont 4* 

Stará Lesná: Hotel Horizont 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Hotel Horzont 4*

Popis hotela: Predstavte si váš pobyt vo wellness hoteli HORIZONT Resort ****.  Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom relaxe, wellnesse a oddychu s úžasným výhľadom na štíty Vysokých Tatier, využite dokonalé služby v novom wellness hoteli Horizont**** v Starej Lesnej, ktorá je len 2km vzdialená od centra Tatranskej Lomnice.
Exkluzívny wellness hotel vám ponúka široké možnosti na trávenie vášho voľného času, vysoký komfort služieb, najmodernejšie vybavenie aj pre najnáročnejších hostí. Vybavenie a design celého hotela je z vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Počas vášho pobytu budete cítiť skutočnú silu prírody.
V úžasnom prostredí Vysokých Tatier si môžete dopriať cez deň turistiku alebo lyžovanie, poobede relax a oddych v úžasnom wellness centre, ktoré svojou vôňou a energiou posilní vašu vitalitu a večer množstvo služieb na trávenie voľného času na posedenie s priateľmi, alebo vašou rodinou. Hlavnou dominantou tohto prírodného wellness rezortu je VIP SKY LOUNGE, otvorené jacuzzi s fínskou saunou na streche hotela, kde budete môcť  pozorovať tatranskú hviezdnu oblohu a vychutnať si tak skutočné osvieženie a výhľad na štíty Vysokých Tatier.
Vybavením hotela HORIZONT Resort **** je recepcia s rezervačným oddelením, reštaurácia so salónikom, Lobby bar, koňakový bar Cigar Lounge, vínny bar s krbom, vodný bar v bazéne, hráčsky salónik, detský kútik s ihriskom, multifunkčné ihrisko na rôzne športové aktivity a vonkajší Grill house s terasou a posedením. V hoteli sa nachádza wellness centrum s relaxačným bazénom, vírivkou a vodnými atrakciami, masážne centrum so spa procedúrami, thajské masážne centrum, fitnes a solárium. Nechýba kongresová sála pre 220 osôb a rokovacie miestnosti pre 50 a 20 osôb, profesionálna lyžiareň s ozónovým čistením a športový obchod.

Ubytovanie: Vychutnajte si maximálne pohodlie podľa vašich predstáv a potrieb, útulný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie. Izby sú s balkónmi a výhľadom do doliny alebo bez balkónu s výhľadom na Vysoké Tatry. 46 dvojlôžkových alebo jednolôžkových izieb, s manželskými alebo oddelenými posteľami. Izby s balkónom a výhľadom do doliny alebo izby s výhľadom na Vysoké Tatry, LCD televízor, satelitná TV, rádio, Wi – Fi pripojenie na internet, telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou, sprcha alebo vaňa, toaleta, sušič vlasov
uteráky, osušky,  župany, hotelová kozmetika, set na prípravu čaju a kávy, minibar a individuálne bezpečnostné schránky, 

Wellness: k vybavenie wellness centra patrí: suchá sauna, infra sauna, parná sauna, soľná sauna, bazén, vírivka, oddychová miestnosť s vodopádom, ochľadzovací bazén a odpočívareň

Gastronómia: Moderný dizajn, trendy z gastronómie a kulinárske umenie nášho teamu Vám predvedieme v novej Culinary Restaurant.
Okrem bohatej ponuky hotelovej polpenzie v podobe raňajok a večerí podávaných bufetovým spôsobom, si prídete na svoje pri ochutnávke skvelých medzinárodných a domácich jedál a´la carte.
Predovšetkým lokálne suroviny od domácich producentov a regionálnych fariem sú zárukou kvalitného jedla, ktoré skvele dopĺňa ponuka slovenských i zahraničných vín starostlivo vybratých našim someliérom.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe

 • Polpenzia (raňajky + večere)
  podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR
 • Neobmedzený vstup do Mountain Wellness centre počas otváracích hodín
  podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR
 • Set kávy a čaju na izbe

 • Vstup do fitness centra

 • Parkovanie

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela.

Po zaslaní Vašej nezáväznej objednávky bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Počas pandémie COVID-19 a nariadení ÚVZ SR nemusia byť k dispozícii všetky služby hotela v plnom rozsahu. Za rozsah obmedzení nenesie zodpovednost CK a ani hotel.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, polpenzia (raňajky + večere), neobmedzený vstup do mountain wellness centre počas otváracích hodín, set kávy a čaju na izbe, vstup do fitness centra, parkovanie

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky