Štrbské Pleso: Wellness Hotel Borovica 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Štrbské Pleso: Wellness Hotel Borovica 4*
Slovensko Slovensko
 Vysoké Tatry  Vysoké Tatry

Štrbské Pleso: Wellness Hotel Borovica 4* 

Štrbské Pleso: Wellness Hotel Borovica 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Wellness Hotel Borovica 4*

Popis: Vstúpte do oázy pokoja uprostred tatranských lesov, nadýchnite sa čerstvého vysokohorského vzduchu a začnite si užívať pobyt od prvého momentu. Vysoký štandard služieb, luxusné zariadenie, tradícia a dokonalý servis v spojení s útulným wellness a gastronomickými zážitkami vytvára ideálne spojenie pre Vašu nezabudnuteľnú dovolenku.

Ubytovanie: Absolútny odpočinok, ticho, luxus. Doprajte si izby s vybavením najvyššieho štandardu. Hotel ponúka ubytovanie v 50 luxusne zariadených izbách, z toho 11 apartmánov. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené interaktívnou TV, PAY TV, internetom, telefónom s priamou voľbou, minibarom a trezorom. Vďaka luxusnému a špičkovému vybaveniu interiéru hotel spĺňa požiadavky najnovších svetových trendov a štandardov na poskytovanie komplexných hotelových služieb.

Wellness: Prioritou je filozofia wellness - dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia. Vyberte si zo širokej ponuky wellness služieb a procedúr a nechajte sa rozmaznávať pod rukami našich skúsených masérov a fyzioterapeutov. Milovníci aktívneho života ocenia profesionálne zariadené fitness centrum, lyžiarsky aj golfový trenažér. 
Vodný svet ponúka plavecký 20 m bazén, detský bazén pre batoľatá, jacuzzi či hydromasážnu vaňu. Ak túžite po niečom výnimočnom, na terase hotela nájdete vírivý bazén pod holým nebom s výhľadom na krásnu tatranskú prírodu. Komfortné wellness vám poskytne komplexné služby a ideálnu rozmanitosť. Súčasťou saunového sveta je fínska, bylinková, eukalyptová, turecká sauna a infrasauna. Užiť si naplno môžete aj tradičný saunový rituál Hammam v spojení s jemným pílingom a celotelovou masážou mydlovými bublinami.

Gastronómia: Tradičná slovenská a európska kuchyňa s dôrazom na sezónnosť, lokálnosť a tradície sú základom našej gastronómie. Tím špičkových odborníkov vám pripravia gurmánsky zážitok a vyčaria blažený úsmev na tvári každý deň. Skladba jedál a večerných menu je pestrá a pripravovaná s ohľadom na koncepciu wellness a well-being služieb hotela. Okrem hlavnej reštaurácie si môžete naše špeciality vychutnať v hotelovom lobby bare, vinotéke či koňakovom bare. Hotelová vinotéka je jedna z najlepších v celých Vysokých Tatrách a naši someliéri vám radi odporučia aj vína svetovej kvality. Na svoje si prídu aj milovníci cigár, ktorých pestrá ponuka sa výborne dopĺňa s exkluzívnymi značkami koňakov, whisky, brandy či rumu.

Ďalšie vybavenie: recepcia, výťah, Wifi, parkovisko (strážené, monitorované), úschovňa lyží a bicyklov, služby práčovne a čistiarne, predaj doplnkových predmetov a služieb, skibus (počas zimnej sezóny) 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe

 • 1x uvítací nápoj

 • Polpenzia - aktuálne podávaná na izbu alebo na terasu hotela
  raňajky formou bufetu, večere formou servírovaného 4-chodového menu (šalátový bufet, polievka, predjedlo, hlavný chod - výber z troch jedál, dezert)
 • Neobmedzený vstup do fitness centra - podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR

 • Parkovanie monitorované kamerovým systémom

 • Wifi pripojenie na internet

 • Úschovňa bicyklov a lyží

 • Neobmedzený vstup do detskej herne

 • Neobmedzený vstup do Wellness zóny hotela - podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR
  plavecký bazén 20m, detský bazén pre batoľatá, jacuzzi, fínska sauna, turecká sauna, infra kabína, bylinková sauna, eukaliptová sauna, Kneippov kúpeľ, tepidárium, relax bar, fitness, lyžiarsky trenažér. Od 4 prenocovaní ZDARMA exteriérová jacuzzi na terase hotela v cene 45 € / 20 min.
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

 

Počas pandémie COVID-19 a nariadení ÚVZ SR nemusia byť k dispozícii všetky služby hotela v plnom rozsahu. Za rozsah obmedzení nenesie zodpovednost CK a ani hotel.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, 1x uvítací nápoj, polpenzia - aktuálne podávaná na izbu alebo na terasu hotela, neobmedzený vstup do fitness centra - podľa aktuálnych podmienok úvz sr, parkovanie monitorované kamerovým systémom, wifi pripojenie na internet, úschovňa bicyklov a lyží, neobmedzený vstup do detskej herne, neobmedzený vstup do wellness zóny hotela - podľa aktuálnych podmienok úvz sr

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky