Podbanské: Grand Hotel Permon 4*

 • Slovensko
 • Vysoké Tatry
počet termínov
počet dní
nocí
doprava
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Grand Hotel Permon 4*

Popis hotela: Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším hotelovým wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a zažite Grand hotel Permon**** a jeho jedinečnú atmosféru. Užite si nezabudnuteľný wellness pobyt v Tatrách. 

Ubytovanie: Dvojlôžková izba Deluxe Kriváň poskytuje pohodlné ubytovanie s výhľadom na tatranskú prírodu a na majestátny končiar Kriváň. Izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a so samostatnou toaletou. V izbách tohto typu je možnosť prístelky. Väčšina izieb má balkón. K štandardnému vybaveniu izby patrí telefón, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV a Wi-Fi pripojenie.

Wellness: Navštívte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Nájdete ho v Grand hoteli Permon**** na Podbanskom.
Rozsiahle wellness PERMON'S PARADISE, najlepšieho wellness hotela v Tatrách, tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise. Ešte pred návštevou si ho môžete pozrieť na našej mapke. 
SAUNA Paradise - Vstúpte a pocítite výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu.
SAUNA Paradise, najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
Do časti SAUNA Paradise je vstup deťom do 6 rokov prísne zakázaný.
Deťom od 6 do 12 rokov je vstup do časti SAUNA Paradise povolený len v sprievode rodičov.
SAUNA Paradise je bezplavková zóna, vstup možný len v plachtách.
AQUA Paradise - Vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2. Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) s výhľadom na Kriváň, perličkou, masážnymi tryskami a vodnými chrličmi. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. A čo poviete na odpočinok v relaxačnej vírivke s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa?
KIDS' Paradise - Oddelený detský bazén v časti s „baby“ šmýkačkou a detskou šmýkačkou Kobra a Medveď, medvedíkom s vodotryskom a perličkou urobí radosť všetkým deťom. Vďaka relaxačnej miestnosti a špeciálnym detským vírivkám v tvare jahôdky zažijú skutočný wellness pobyt aj tí najmenší.
SPA Paradise - Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, perličkovými kúpeľmi na uvoľnenie a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné wellness špeciality SPA Paradise. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb uzatvárajú exkluzívne thajské masáže. 

Gastronómia: Vynikajúca kuchyňa, magický výhľad. Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k čarovnej atmosfére pobytu v Grand hoteli Permon****. Reštaurácia s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít. Wellness gastronómia určite poteší vyznávačov zdravého životného štýlu. V kuchyni kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu surovín a využívame služby lokálnych dodávateľov. Radi sa prispôsobíme požiadavkám hosťa a v prípade záujmu pripravíme bezlepkové či bezlaktózové jedlá. 

Výhody pre rodiny s deťmi: Rodinná dovolenka je vytúženým útekom z každodennej reality – do sveta oddychu a ničím nerušenej pohody. Každý člen rodiny má však inú predstavu, ako stráviť dokonalú dovolenku. Tí najmenší chcú prežívať nezabudnuteľné dobrodružstvá a nájsť si nových kamarátov. Tínedžeri túžia po zábave a adrenalínových športoch. Rodičia sa tešia na chvíle, vďaka ktorým zabudnú na povinnosti a budú si vychutnávať spoločné chvíle v prítomnosti svojich najbližších. Podbanské resort je výnimočný tým, že dokáže splniť všetky tieto priania.
Podbanské resort poskytuje neobmedzené možnosti, ako si naplno užiť rodinnú dovolenku či víkendový pobyt. Nájdete v ňom to, čo vám v dnešnom uponáhľanom svete chýba. Rezort sa nachádza v srdci Tatier a má úžasnú atmosféru. Výhľad na Kriváň a krásne prostredie očaria na prvý pohľad. Samotná poloha komplexu Podbanské resort je zárukou relaxu –  a to aj aktívneho, pretože v jeho blízkosti objavíte v lete bohatú sieť turistických chodníkov, cyklistických trás a v zime si užijete bežkárske trate, lyžovanie aj sánkovanie. Horský vzduch navyše príjemné unaví vaše ratolesti. Podbanské resort však nie je iba hotelom v prírode. Ako komplex dokáže zastrešiť rozmanité služby a poskytnúť ich naraz, na jednom mieste. Nemusíte robiť kompromisy.

V Podbanské resort môže každý člen rodiny robiť presne to, čo chce. Ideálne miesto pre ubytovanie je obľúbený family hotel - Grand hotel Permon**** s krásnym vodným svetom pre deti a atraktívnym vonkajším detským ihriskom. Jedinečný hotelový detský kútik ponúka ubytovaným detičkám množstvo hračiek, zaujímavý animačný program a tematické akcie. Deťom spríjemnia pobyt milí maskoti, škriatkovia Permoníci. Hviezdami komplexu sú hovoriace papagáje.

Ak preferujete ubytovanie s privátnou atmosférou, odporúčame Vám exkluzívny Pinius - dependance Grand hotela Permon****, ktorý ponúka 3 štýlové priestranné apartmány a chatku.

Podbanské je „Baby Friendly“ komplex. Pri rodinnej dovolenke sa už nemusíte rozhodovať medzi miestom, ktoré z hľadiska služieb a aktivít vyhovuje viac dospelým alebo naopak miestom, vhodnejším pre deti. Tatranský komplex Podbanské resort splní očakávania a nároky všetkých členov rodiny. 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Superior/Deluxe

 • Plná penzia - raňajky formou bohatého bufetu, obedy (denné menu) a večere formou bufetu
  nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy), k obedu a večeri (káva, džúsy, 1,5 dcl biele/červené víno alebo 3 dcl pivo) podľa dennej ponuky reštaurácie
 • Ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod.

 • Vstup do fitness centra

 • Vstup do AQUA & KIDS´ Paradise
  počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.
 • Detský kútik

 • Parkovanie

 • Rezortný vláčik „Permon Expres“
  premáva vo vyhradených časoch, spravidla cez víkendy a prázdniny
 • Neobmedzený vstup do AQUA Paradise
  vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2 (veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna).
 • Neobmedzený vstup do KIDS´ Paradise
  detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • Voľný vstup do saunového komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod. po odovzdaní hotelového preukazu. V čase po 18:30 hod. vstup možný len dospelým osobám. SAUNA Paradise: jedinečný komplex viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
 • Stolný tenis
  každý deň na 1 hod. – v rámci dostupnosti
 • Biliard
  každý deň na 1 hod. – v rámci dostupnosti
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Hľadáte viac ponúk?
Pozrite si všetky naše ponuky
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela.

Po zaslaní Vašej nezáväznej objednávky bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe superior/deluxe, plná penzia - raňajky formou bohatého bufetu, obedy (denné menu) a večere formou bufetu, ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra, vstup do aqua & kids´ paradise, detský kútik, parkovanie, rezortný vláčik „permon expres“, neobmedzený vstup do aqua paradise, neobmedzený vstup do kids´ paradise, voľný vstup do saunového komplexu sauna paradise počas pobytu, stolný tenis, biliard

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky