Podbanské: Grand Hotel Permon 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Podbanské: Grand Hotel Permon 4*
Slovensko Slovensko
 Vysoké Tatry  Vysoké Tatry

Podbanské: Grand Hotel Permon 4* 

Podbanské: Grand Hotel Permon 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Grand Hotel Permon 4*

Popis hotela: Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším hotelovým wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a zažite Grand hotel Permon**** a jeho jedinečnú atmosféru. Užite si nezabudnuteľný wellness pobyt v Tatrách. 

Ubytovanie: Dvojlôžková izba Deluxe Kriváň poskytuje pohodlné ubytovanie s výhľadom na tatranskú prírodu a na majestátny končiar Kriváň. Izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a so samostatnou toaletou. V izbách tohto typu je možnosť prístelky. Väčšina izieb má balkón. K štandardnému vybaveniu izby patrí telefón, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV a Wi-Fi pripojenie.

Wellness: Navštívte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Nájdete ho v Grand hoteli Permon**** na Podbanskom.
Rozsiahle wellness PERMON'S PARADISE, najlepšieho wellness hotela v Tatrách, tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise. Ešte pred návštevou si ho môžete pozrieť na našej mapke. 
SAUNA Paradise - Vstúpte a pocítite výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu.
SAUNA Paradise, najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
Do časti SAUNA Paradise je vstup deťom do 6 rokov prísne zakázaný.
Deťom od 6 do 12 rokov je vstup do časti SAUNA Paradise povolený len v sprievode rodičov.
SAUNA Paradise je bezplavková zóna, vstup možný len v plachtách.
AQUA Paradise - Vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2. Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) s výhľadom na Kriváň, perličkou, masážnymi tryskami a vodnými chrličmi. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. A čo poviete na odpočinok v relaxačnej vírivke s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa?
KIDS' Paradise - Oddelený detský bazén v časti s „baby“ šmýkačkou a detskou šmýkačkou Kobra a Medveď, medvedíkom s vodotryskom a perličkou urobí radosť všetkým deťom. Vďaka relaxačnej miestnosti a špeciálnym detským vírivkám v tvare jahôdky zažijú skutočný wellness pobyt aj tí najmenší.
SPA Paradise - Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, perličkovými kúpeľmi na uvoľnenie a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné wellness špeciality SPA Paradise. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb uzatvárajú exkluzívne thajské masáže. 

Gastronómia: Vynikajúca kuchyňa, magický výhľad. Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k čarovnej atmosfére pobytu v Grand hoteli Permon****. Reštaurácia s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít. Wellness gastronómia určite poteší vyznávačov zdravého životného štýlu. V kuchyni kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu surovín a využívame služby lokálnych dodávateľov. Radi sa prispôsobíme požiadavkám hosťa a v prípade záujmu pripravíme bezlepkové či bezlaktózové jedlá. 

Výhody pre rodiny s deťmi: Rodinná dovolenka je vytúženým útekom z každodennej reality – do sveta oddychu a ničím nerušenej pohody. Každý člen rodiny má však inú predstavu, ako stráviť dokonalú dovolenku. Tí najmenší chcú prežívať nezabudnuteľné dobrodružstvá a nájsť si nových kamarátov. Tínedžeri túžia po zábave a adrenalínových športoch. Rodičia sa tešia na chvíle, vďaka ktorým zabudnú na povinnosti a budú si vychutnávať spoločné chvíle v prítomnosti svojich najbližších. Podbanské resort je výnimočný tým, že dokáže splniť všetky tieto priania.
Podbanské resort poskytuje neobmedzené možnosti, ako si naplno užiť rodinnú dovolenku či víkendový pobyt. Nájdete v ňom to, čo vám v dnešnom uponáhľanom svete chýba. Rezort sa nachádza v srdci Tatier a má úžasnú atmosféru. Výhľad na Kriváň a krásne prostredie očaria na prvý pohľad. Samotná poloha komplexu Podbanské resort je zárukou relaxu –  a to aj aktívneho, pretože v jeho blízkosti objavíte v lete bohatú sieť turistických chodníkov, cyklistických trás a v zime si užijete bežkárske trate, lyžovanie aj sánkovanie. Horský vzduch navyše príjemné unaví vaše ratolesti. Podbanské resort však nie je iba hotelom v prírode. Ako komplex dokáže zastrešiť rozmanité služby a poskytnúť ich naraz, na jednom mieste. Nemusíte robiť kompromisy.

V Podbanské resort môže každý člen rodiny robiť presne to, čo chce. Ideálne miesto pre ubytovanie je obľúbený family hotel - Grand hotel Permon**** s krásnym vodným svetom pre deti a atraktívnym vonkajším detským ihriskom. Jedinečný hotelový detský kútik ponúka ubytovaným detičkám množstvo hračiek, zaujímavý animačný program a tematické akcie. Deťom spríjemnia pobyt milí maskoti, škriatkovia Permoníci. Hviezdami komplexu sú hovoriace papagáje.

Ak preferujete ubytovanie s privátnou atmosférou, odporúčame Vám exkluzívny Pinius - dependance Grand hotela Permon****, ktorý ponúka 3 štýlové priestranné apartmány a chatku.

Podbanské je „Baby Friendly“ komplex. Pri rodinnej dovolenke sa už nemusíte rozhodovať medzi miestom, ktoré z hľadiska služieb a aktivít vyhovuje viac dospelým alebo naopak miestom, vhodnejším pre deti. Tatranský komplex Podbanské resort splní očakávania a nároky všetkých členov rodiny. 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Superior/Deluxe

 • Plná penzia - raňajky formou bohatého bufetu, obedy (denné menu) a večere formou bufetu
  nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy), k obedu a večeri (káva, džúsy, 1,5 dcl biele/červené víno alebo 3 dcl pivo) podľa dennej ponuky reštaurácie
 • Ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod.

 • Vstup do fitness centra

 • Vstup do AQUA & KIDS´ Paradise
  počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.
 • Detský kútik

 • Parkovanie

 • Rezortný vláčik „Permon Expres“
  premáva vo vyhradených časoch, spravidla cez víkendy a prázdniny
 • Neobmedzený vstup do AQUA Paradise
  vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2 (veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna).
 • Neobmedzený vstup do KIDS´ Paradise
  detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • Voľný vstup do saunového komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod. po odovzdaní hotelového preukazu. V čase po 18:30 hod. vstup možný len dospelým osobám. SAUNA Paradise: jedinečný komplex viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
 • Stolný tenis
  každý deň na 1 hod. – v rámci dostupnosti
 • Biliard
  každý deň na 1 hod. – v rámci dostupnosti
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela.

Po zaslaní Vašej nezáväznej objednávky bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe superior/deluxe, plná penzia - raňajky formou bohatého bufetu, obedy (denné menu) a večere formou bufetu, ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra, vstup do aqua & kids´ paradise, detský kútik, parkovanie, rezortný vláčik „permon expres“, neobmedzený vstup do aqua paradise, neobmedzený vstup do kids´ paradise, voľný vstup do saunového komplexu sauna paradise počas pobytu, stolný tenis, biliard

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky