Bešeňová: Galeria Thermal Bešeňová 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Bešeňová: Galeria Thermal Bešeňová 4*
Slovensko Slovensko
 Nízke Tatry  Nízke Tatry

Bešeňová: Galeria Thermal Bešeňová 4* 

Bešeňová: Galeria Thermal Bešeňová 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Galeria Thermal Bešeňová 4*

Objavte GALÉRIU ZDRAVIA A RELAXU v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás, našich klientov. Nový 4-hviezdičkový hotel Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle!
Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.
Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k bazénom s blahodarnou termálnou vodou priamo z izieb hotela, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, ponuku chutného lokálneho občerstvenia v cene ubytovania vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity a služby pre Váš maximálny relax.
Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú krajinu Bešeňovej.
Hotelové služby
V hoteli pre vás poskytujeme tie najlepšie služby a komfort, aby ste sa cítili ako doma. Pripravili sme pre vás:
Welcome drink pri príchode: Prístup do privátnej termálnej zóny, Fresh zóna – ponuka vody, čajov, sezónneho ovocia a zeleniny GRÁTIS, Holistické wellness rituály, Rezervácia ležadiel v Bešeňovej, Obsluha v privátnych bazénoch, Wellness taška (župan, uterák), 20% zľava do reštaurácie Giovanni, Nonstop hotelová recepcia, Knižnica v lobby bare, Domáca tlač, Taxi služba na vyžiadanie, Všetky služby rezortu Bešeňová v predaji na recepcii, Bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli, Skibus počas zimnej sezóny, Úschovňa batožiny.
Dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prízemí hotela, vďaka čomu máte k dispozícii vlastnú terasu s priamym prístupom do bazénov s geotermálnou vodou. Rozloha izieb umožňuje umiestnenie až 2 prísteliek. 
Vybavenie izby: kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, WiFi pripojenie, župan a papuče, klimatizácia

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
  v závislosti od výberu v ďalšom kroku rezervácie
 • Stravu podľa výberu - strava na izbu
  možnosť výberu iného typu stravy v ďalšom kroku rezervácie
 • Vstup do privátnej thermal zóny (3 bazény s geotermálnou vodou)
  max.2 hodiny denne / za dodržania nariadení ÚVZSR
 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

 • Neobmedzené a garantované vstupy do vodného parku Gino Paradise Bešeňová
  počet vstupov = počet nocí, možnosť využiť v deň príchodu alebo v deň odchodu. Za dodržania nariadení ÚVZSR
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, stravu podľa výberu - strava na izbu, vstup do privátnej thermal zóny (3 bazény s geotermálnou vodou), wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie, neobmedzené a garantované vstupy do vodného parku gino paradise bešeňová

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky