Bešeňová: Hotel Bešeňová 3*+
Upresnite svoje filtrovanie
Bešeňová: Hotel Bešeňová 3*+
Slovensko Slovensko
 Nízke Tatry  Nízke Tatry

Bešeňová: Hotel Bešeňová 3*+ 

Bešeňová: Hotel Bešeňová 3*+ 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Hotel Bešeňová 3*+

Popis: Poddajte sa čarokrásnemu prostrediu Liptova, nechajte sa strhnúť vlnou zážitkov a ponorte sa za dverami vašej izby do sveta Vodný park Bešeňová, kde stále rastieme k lepšiemu.

Ubytovanie: Izby prechádzajú postupným faceliftom a zvyšovaním komfortu v našich izbách rôznych kategórií, vďaka ktorým sa môžete tešiť z pohodlia vynovených izieb a dobrého spánku dokonca aj na prístelke. Váš relax a spokojnosť je našou prioritou, a preto sme za obdobie posledného roka zvýšili úroveň čistoty v hoteli i celom areáli aquaparku.
Izby Štandard: Ideálna na romantický pobyt s partnerom alebo na dovolenku v aquaparku s celou rodinou. Rozloha izby umožňuje umiestnenie jednej alebo dvoch prísteliek.
Z niektorých izieb Štandard môžete mať perfektný výhľad z balkóna na areál vodného raja, prípadne okolité tatranské vrchy. Niekoľko izieb Štandard je podkrovných so strešným oknom.

Wellness a aquapark: Relax vo Vodnom parku Bešeňová sa nezaobíde bez uterákov, osušiek a županov, ktoré sú pre vás pripravené na každej izbe. Hostia ubytovaní na prístelke si môžu župan zapožičať na našej recepcii.Počas pobytu v Izbe Štandard máte k dispozícii: súkromnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom či vaňou, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, WiFi pripojenie
Predstavte si, že svoje zmysly rozmaznávate romantikou, skvostným výhľadom na okolité horské prostredie a trblietajúce sa odlesky vodného raja. Doslova sa ocitnete v raji, kde budete len na krok od tejto krásy - v hoteli priamo vo Vodnom parku Bešeňová.
 

Vodný park Gino Paradise Bešeňová: Načerpajte stratenú energiu priamo v srdci Liptova v hoteli vo Vodnom parku Bešeňová. Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C a pozitívne vplýva na telo aj dušu. Popritom si užijete bláznivé chvíle na tobogane, v bazéne s umelým vlnobitím alebo športový adrenalín pri splavovaní divokej rieky či potápaní.
Vodný park Bešeňová poskytuje: vonkajšie bazény s termálnou vodou,, vonkajšie bazény s čírou vodou (v prevádzke v letnej sezóne),vnútorné bazény s čírou vodou, zábavno-adrenalínovú zónu – viac ako 1 km šmýkacích dráh, bazén s umelým vlnobitím, detský bazén s vodným hradom a atrakciami. V letnej sezóne sú k dispozícii: potápanie v Diving centre, divoká rieka, atrakčný bazén a iné.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
  v závislosti od výberu v ďalšom kroku rezervácie
 • Stravu podľa výberu
  možnosť výberu iného typu stravy v ďalšom kroku rezervácie
 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

 • Neobmedzené a garantované vstupy do vodného parku Gino Paradise Bešeňová

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, stravu podľa výberu, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie, neobmedzené a garantované vstupy do vodného parku gino paradise bešeňová

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky

COVID-19 Garancia