Demänovská dolina: Demänová Rezort 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Demänovská dolina: Demänová Rezort 4*
Slovensko Slovensko
 Nízke Tatry  Nízke Tatry

Demänovská dolina: Demänová Rezort 4* 

Demänovská dolina: Demänová Rezort 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Demänová Rezort 4*

Popis: Demänová Rezort sa nachádza priamo v obci Demänová na vstupe do Demänovskej doliny, ktorá je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier a zároveň je súčasťou Národného parku. Rezort je situovaný len 15 minút jazdy autom od najbližšej zjazdovky v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná. Ubytovacie jednotky poskytujú výhľady na okolité hory. Z každého apartmánu je zo severnej strany vidieť na vrch Kriváň a Vysoké Tatry a z južnej strany na Nízke Tatry, v ktorých sa nachádza stredisko Jasná a jej najvyšší vrch Chopok.
Demänová Rezort ponúka jedinečné ubytovanie pre rodiny a väčšie skupiny v ekologickom rezorte, ktorého dominantným prvkom je masívne drevo, ako hlavný dizajnový kúsok v interiéri a exteriéri. Súčasťou je detské multifunkčné ihrisko, reštaurácia a wellness. Rezort kladie veľký dôraz na použité materiály a celkovú prevádzku spĺňajúcu ekologické princípy, ktoré zvyšujú na výnimočnosti samotného rezortu.

Ubytovanie: Dizajn celého areálu sa nesie v škandinávskom štýle, ktorý kombinuje kvalitné materiály. Hlavným prvkom je masívne drevo kombinované s jednoduchou paletou farieb a línií. Toto spojenie tak vytvára masívny, no minimalistický dizajn, ktorý pôsobí pocitom ľahkosti a sviežosti. 
Všetky apartmány sú vybavené televíziou, telefónom, WIFI pripojením a plne zariadenou kuchyňou. 

Wellness: Nie je nič lepšie ako si po celodennej túre či lyžovačke  oddýchnuť vo wellnesse a načerpať nové sily. Na výber máte fínsku, parnú a infra saunu s ochladzovacou kaďou, odpočiváreň a vonkajšiu vírivku s úžasným výhľadom. V ponuke nájdete aj profesionálna masáž, pri ktorej vaše telo dostatočne zrelaxuje. Súčasťou wellnesu je aj plnohodnotné fitnes centrum, ktoré neodmysliteľne patrí k aktívnemu a zdravému štýlu. K dispozícií sú kardio stroje a zariadenia, ako aj posilňovacie stroje a závažia, ktoré uspokoja nie jedného aktívneho športovca.

Gastronómia: Novootvorená reštaurácia Pinus s kvalitnou a nezabudnuteľnou gastronómiou ponúka klientom možnosť celodenného stravovania. Kvalita a čerstvosť surovín sú základom reštaurácie. Hotel spolupracuje s lokálnymi dodávateľmi, ktorí  dodávajú najkvalitnejšie suroviny aj podľa sezóny. v hoteli si pečú vlastný domáci kváskový chlieb a pečivo, ktoré intenzívne zvýraznia chuť jedál, ku ktorým sa pečivo podáva. V reštaurácii si vyrábajú domáce špagety z pravej talianskej múky.

Ďalšie vybavenie: V rezorte pribudol FUNCENTER – centrum bezpečnej zábavy pre celú rodinu. Nájdete tam atrakcie pre najmenších, ale na svoje si prídu aj dospeláci. Kopec zábavy si užijete na lezeckej stene, v bike parku, svoje jazdecké schopnosti si môžete vyskúšať na realistickom F1 simulátore. Vyskákať sa môžete v Jump zóne. Najväčšou atrakciou je  3D bludisko na kde si môžete užiť zábavu vo výške. V Párty stane nájdete kopec zábavy ako napríklad Air hokej, stolný futbal, basketbalový automat, boxerskú hrušku. 
Free kids zone: Veľký areál plný preliezačiek, hojdačiek a ihrísk pre Vaše ratolesti, sa nachádza priamo pred reštauráciou Pinus.
O zábavu sa postarajú šmýkačky, hojdačky a preliezačky. Vyblázniť sa môžete aj na veľkej trampolíne, ktorá ma 6 skákacích plôch. Vy si v pokoji budete môcť vychutnávať kávu na terase blízkej reštaurácie, zatiaľ čo Vaše deti sa budú bezpečne hrať – hojdačka je doplnená bezpečnou dopadovou plochou a taktiež trampolína má najmodernejšie bezpečnostné prvky. Všetky preliezačky, hojdačky a šmýkačky sú zhotovené z kvalitnej kovovej alebo drevenej konštrukcie, niektoré preliezačky sú pre väčšiu zábavu z lán.

Detský aquapark Aqua FUN: Za vodou a tobogánmi nemusíte od nás nikam cestovať. Priamo v našom rezorte sme pre vás vybudovali detský aquapark Aqua FUN! Poriadne sviežu letnú zábavu budete mať naozaj priamo pod nosom. Len si predstavte ako sa deti bláznia vo vode, zatiaľ čo vy si pri bazéne vychutnávate orosený koktail. Hotové trópy, no ešte o niečo vylepšené – všade naokolo sa pozeráte na krásne hory. 

Ski Centrum Demänová ponúka svojim návštevníkom bezpečné lyžovanie pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých, na ľahkej a na stredne ťažkej zjazdovke. Pre väčšiu bezpečnosť je pre deti vybudovaná uzatvorená lyžiarska zóna s inštruktormi. Ski Centrum aj s vlekom je pre ubytovaných hostí ZDARMA (lyžiarsky inštruktori a lyžiarska výbava za doplatok)

Nájdete u nás aj bežeckú trať s dĺžkou 550m. Okruh je trvalo osvetlený, umelo zasnežovaný a denne upravovaný špeciálnym ratrakom, preto je možné trať využívať počas celej zimnej sezóny. Táto trať je napojená na okolité okruhy, ktorých dĺžka a náročnosť závisí od snehových podmienok.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v apartmáne Smart / Standard / Relax
  podľa obsadenia
 • Strava podľa výberu v ďalšom kroku rezervácie - strava podávaná podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR

 • Neobmedzený vstup do fitness centra - podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR

 • Parkovanie

 • Wifi pripojenie na internet

 • Vstup do FUN center zóny AQUA center zóny na každý deň pobytu - podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR
  počas sezóny prevádzky
 • Vstup do Wellness zóny hotela na každý deň pobytu - podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR

 • Vstup do SKI center zóny na každý deň pobytu - podľa aktuálnych podmienok ÚVZ SR
  počas sezóny prevádzky
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

 

Počas pandémie COVID-19 a nariadení ÚVZ SR nemusia byť k dispozícii všetky služby hotela v plnom rozsahu. Za rozsah obmedzení nenesie zodpovednost CK a ani hotel.

 

Pri nástupe na ubytovanie sa platí vratná kaucia v sume 100€/apartmán. Po check-oute klienta a prípade nezistenia poškodenia apartmánu sa táto kaucia vracia klientovi.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v apartmáne smart / standard / relax, strava podľa výberu v ďalšom kroku rezervácie - strava podávaná podľa aktuálnych podmienok úvz sr, neobmedzený vstup do fitness centra - podľa aktuálnych podmienok úvz sr, parkovanie, wifi pripojenie na internet, vstup do fun center zóny aqua center zóny na každý deň pobytu - podľa aktuálnych podmienok úvz sr, vstup do wellness zóny hotela na každý deň pobytu - podľa aktuálnych podmienok úvz sr, vstup do ski center zóny na každý deň pobytu - podľa aktuálnych podmienok úvz sr

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky