Jasná: Ski & Wellness Residence Družba 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Jasná: Ski & Wellness Residence Družba 4*
Slovensko Slovensko
 Nízke Tatry  Nízke Tatry

Jasná: Ski & Wellness Residence Družba 4* 

Jasná: Ski & Wellness Residence Družba 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Ski & Wellness Residence Družba 4*

Hotel sa nachádza v centre turistického strediska Jasná v Nízkych Tatrách, priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť v nadmorskej výške 1 200 m.

VYBAVENIE/SLUŽBY: Hotelová reštaurácia Jasná, Ľudová reštaurácia s terasou, Vínna pivnica s vinotékou, Nočný bar - Kabaret, Lobby bar, biliard, Vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli, miestnosť na odkladanie batožiny, room servis, lyžiarska škola, detská lyžiarska škôlka s detským vlekom, požičovňa a predajňa lyžiarskeho výstroja, lyžiarsky servis; lyžiareň so zväčšenou kapacitou s uzamykateľnými skrinkami a sušičmi topánok; nestrážené parkovisko pred hotelom.

Aktivity pre deti: Detský kútik a Družba Kid´s klub, Najväčšie detské ihrisko v Jasnej s kolotočom,  detská wellness zóna s bazénmi, vonkajší bazén, vonkajší veľký bazén s lodičkami na člnkovanie pri hoteli. Pre deti organizujeme profesionálne vystúpenia hercov, klaunov, kúzelníkov, bábkové divadlo, vystúpenia so živými zvieratami, počas leta je pripravený bohatý denný animačný program s Letnou RYTIERSKOU HROU.

WELLNESS CENTRUM PONÚKA 9 bazénov a vírivých vaní, 8  sáun: 25 m plavecký bazén s pramenitou vodou, detský bazén s dĺžkou 7,5 metra a teplotou vody 32 °C,  nerezový bazén pre najmenšie detičky s fontánkou, tepidárium s vyhrievanými ležadlami a výhľadom na Nízke Tatry, 2 x  vírivý bazén,
vírivý bazén s chrličom,  tepidárium s vyhrievanými ležadlami, vonkajšia terasa s vírivým bazénom s teplotou vody 37 °C, drevená kaďa, ochladzovací bazén 5 sáun  - suchú, saunu Kamilka, eukalyptovú, soľnú, bylinkovú, hydromasážne sprchy, vyhrievanú drevenú kaďu, širokú ponuku masáží, tvárových a telových ošetrení kozmetikou SOTHYS, pedikúru rybičkami GARRA RUFA. 
ADULT ZÓNA "FOUR SEASONS" s 3 saunami: parná - "Turecká oáza", suchá "Severská" a "Tatranská sila" so zvýšenou teplotou, "pramene so živou vodou"- 3 bazéniky s kontrastnou teplotou vody 7°C, 28°C a 38°C, "demänovský prameň" s pitnou vodou, vyhrievané ležadlá a pohodlné sedenie.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú kúpeľňu, WC, SAT TV, telefón, sušič na vlasy, župan, papuče, trezor, minibar, čajový a kávový servis, v apartmánoch LUX aj kuchynský kútik a krb. 

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané formou bufetových stolov – celoročne. Večera je podávaná formou formou bufetu alebo servírovaného 4 – chodového 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Comfort

 • Polpenzia

 • Vstup do bazéna v čase 07:30-10:00

 • Neobmedzený vstup do wellness centra počas otváracích hodín

 • Parkovanie

 • WiFi pripojenie na internet

 • Detský kútik "Pinocchio" pre deti do 4 rokov, detské ihrisko "Pevnosť DRUŽBA" s kolotočom

 • Zapožičanie bicyklov a trekingových palíc

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu comfort, polpenzia, vstup do bazéna v čase 07:30-10:00, neobmedzený vstup do wellness centra počas otváracích hodín, parkovanie, wifi pripojenie na internet, detský kútik "pinocchio" pre deti do 4 rokov, detské ihrisko "pevnosť družba" s kolotočom, zapožičanie bicyklov a trekingových palíc

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky