Malé Karpaty: Hotel Zochova Chata 4* - Adult friendly
Upresnite svoje filtrovanie
Malé Karpaty: Hotel Zochova Chata 4* - Adult friendly
Slovensko Slovensko
 Malé Karpaty  Malé Karpaty

Malé Karpaty: Hotel Zochova Chata 4* - Adult friendly 

Malé Karpaty: Hotel Zochova Chata 4* - Adult friendly 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Hotel Zochova Chata 4*

V Hoteli Zochova chata **** kladieme veľký dôraz na komfort našich návštevníkov, ich hýčkanie a dokonalý relax a úspešný útek od všedných a uponáhľaných dní. Práve preto sme sa rozhodli od 1. marca 2020 stať sa Adult Friendly Hotelom a tak zaistiť našim dospelým návštevníkom maximálny a nerušený komfort, ktorý je balzamom na dušu, hlavne ak primárnym dôvodom na návštevu nášho hotela je oddych a relax.

Čo táto zmena znamená?
Ubytovanie
Na rozdiel od zahraničných AdultsOnly hotelov, do nášho hotela vstup s deťmi zakázaný nebude a neznamená to, že k nám žiadne dieťa prísť nesmie. Avšak, deti budú brané ako dospelá osoba – či už v rámci účtovania, ale aj ponuky služieb. Nebudú už u nás dostupné služby ako detská prístelka, detská polpenzia a ďalšie detské zľavy. Taktiež deti do 4 rokov, ktoré doteraz bez nároku na lôžko mali pobyt zdarma, od 1.3.2020 už budú brané ako dospelá osoba na prístelke.

Wellness & Spa
Pýchou nášho hotela je naše luxusné Wellness &Spa, ktoré bolo vytvorené a navrhnuté s obrazom dokonalého oddychu – ako v interiéri, tak aj v exteriéri. V našich wellness priestoroch dbáme na pokoj, čistotu a relax, práve preto vstup do Wellness&Spa už nebude deťom a osobám mladším ako 15 rokov umožnený – bez časovej výnimky. Nezáleží na tom, či je návštevník ubytovaný alebo neubytovaný hosť. 

Reštaurácia
Náš šéfkuchár a jeho šikovný a skúsený tím pripravujú všetky jedlá s láskou a plným nasadením. Naše menu je zostavené tak, aby zabezpečilo prvotriedne gastronomické zážitky, prekvapilo chuťové bunky, či vzbudilo gurmánske nadšenie. Preto ani v menu nenájdete klasické „detské“ pokrmy, ktoré by sa prispôsobovali vyberavým „detským chutiam“, či polovičné detské porcie.

 

Popis hotela:

Poloha: 34 km od Bratislavy vzniklo miesto oddychu, uvoľnenia a inšpirácie. Uprostred bukového lesa, v srdci Malých Karpát sa nachádza zariadenie, ktoré svoje brány otvorilo pred vyše 80 rokmi. Navštívte Hotel Zochova Chata a nechajte sa uniesť od okolitého ruchu mesta a každodenných starostí. 

Ubytovanie: Vychutnajte si romantický pobyt v srdci prírody, snívajte v kolíske Karpát a nechajte sa zregenerovať v náručí majestátnych bukov. V našich izbách Vám uspávanku zaspieva les. K vybaveniu izby patrí pohodlná posteľ, samostatná regulácia klimatizácie a kúrenia na každej izbe, kvalitná kozmetika, fén, župan, papuče či kvalitná LCD televízia zabezpečia pre vás komfort počas celého pobytu.

Welness: Vydýchnite si v exkluzívnom priestore zhotovenom na intenzívne prežívanie relaxu. V našej oáze oddychu si môžete vybrať spôsob regenerácie. Od rekreačného plávania či posilňovania, cez blahodarný relax na rozličných procedúrach či masážach, ktoré vám spríjemnia profesionálni maséri. Obyčajné saunovanie sa vďaka očarujúcim výhľadom do hustých lesov zmení na rozprávku. Vo wellness centre nájdete bazén s rozlohou 15×4 metra, ktorý vám poskytne dostatok priestoru nielen na relax, ale aj rekreačné plávanie. Po ňom si môžete vyskúšať uvoľňujúcu silu vody pri masáži vodnými tryskami. Saunový svet (fínska sauna, infra sauna, bylinková sauna, parná sauna, ochadzovací bazén, Kneippov kúpeľ, zážitkové sprchy, tepidárium, ľadopád, lesný chodníček. K samozrejmosti luxusného wellness centra patria dokonalé masáže (za poplatok). 
Doprajte si výnimočný zážitok a vyskúšajte privátnu vonkajšiu saunu a vírivku, ktorá sa nachádza v intímnom prostredí našej wellness záhrady pod korunami bukových stromov. Exkluzívnu romantiku a relax pre telo aj dušu v absolútnom súkromí vytvorí vonkajšia vírivka a barelová sauna z cédrového dreva a náš personál, ktorý Vám splní všetky priania a vy si môžete vychutnávať už len  jeden druhého s pohárom výborného prosecca pod holým nebom.

Gastronómia: Vychutnajte si gastronomické umenie šéfkuchára v srdci prírody Malých Karpát neďaleko Bratislavy.
Jedlá rôzneho druhu a vždy výbornej chuti vám radi pripravíme v 3 reštauračných zariadeniach v rámci nášho komplexu. Každé z nich má špecifické menu, no v každom si môžete vychutnať osobitú atmosféru. Hosťom je k dispozícii reštaurácia, vychýrená Furmanská krčma a exkluzívny lobby bar.

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard
  možnosť rezervácie iného typu izby v ďalšom kroku rezervácie
 • Raňajky

 • Neobmedzený vstup do Wellness & Spa centra

 • Pripojenie na internet

 • Parkovanie

 • Neobmedzený vstup do fitness centra

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu standard, raňajky, neobmedzený vstup do wellness & spa centra, pripojenie na internet, parkovanie, neobmedzený vstup do fitness centra

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky