Rajecké Teplice: Spa Aphrodite 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Rajecké Teplice: Spa Aphrodite 4*
Slovensko Slovensko
 Malá Fatra  Malá Fatra

Rajecké Teplice: Spa Aphrodite 4* 

Rajecké Teplice: Spa Aphrodite 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Spa Aphrodite - Aphrodite Palace 4*

Popis: Hotel Aphrodite Palace /bývalý hotel Veľká Fatra/ prešiel v uplynulých rokoch rekonštrukciou a dnešnú podobu nadobudol  v roku 2014. Hotel má vynikajúcu polohu v centre mestečka.
S kúpeľným domom Aphrodite hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou" priamo k vodnému a saunovému svetu, moderne vybavenému estetickému štúdiu Aphrodite beauty, či k ostatným liečebným a relaxačným procedúram.
Hotelu Aphrodite Palace dominuje veľkolepá  štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom, 24-karátovým zlatom.  Koncept reštaurácie Aphrodite Palace s kapacitou 205 hostí vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita Čereňany. V súlade s najnovšími trendami tu nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale i obľúbené domáce špeciality.
Hoteloví hostia majú k dispozícii zmenáreň na recepcii hotela, free WiFi internet na izbách a v lobby, 2 konferenčné salóniky pre 25 a 35 osôb.

Ubytovanie: Vybavenie izieb: TV/sat, telefón, chladnička, trezor,kúpeľňa s WC, fén, papuče a župan na zapožičanie. Niektoré izby majú klimatizáciu.

Gastronómia: REŠTAURÁCIA APHRODITE PALACE - Najväčšou pýchou kúpeľov je luxusný štvorhviezdičkový kúpeľný hotel APHRODITE PALACE, ktorý bol otvorený v júni 2015. Použite materiály ako mramor, onyx a zlato umocňujú gastronomický zážitok. Reštauračný koncept bufet a a la carte reštaurácie APHRODITE PALACE s 205 až 270 stoličkami vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita, Čereňany. V súlade s najnovšími trendami v Rajeckých Tepliciach nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale aj obľúbené domáce špeciality. Prajeme Vám - Dobrú chuť!

Wellness: Pozývame Vás na návštevu Vodného sveta, v ktorom sa nachádzajú vnútorné a vonkajšie bazény. V bazénoch sa používa prírodná liečivá termálna voda obsahujúca ióny vápnika a horčíka s blahodárnymi účinkami na pohybový a nervový aparát, ako aj na celkovú relaxáciu organizmu. Príjemný dojem vytvára veľkolepá antická architektúra priestorov, v ktorých sa bazény nachádzajú.

 • VNÚTORNÉ BAZÉNY:

Minerálny termálny bazén - Celotelový kúpeľ v prírodnej liečivej vode, ktorý má priaznivý analgetický a relaxačný účinok na pohybový aparát. Teplota liečivej vody v bazéne má najvýraznejšie relaxačné účinky na kostrové svalstvo. 
Rehabilitačný bazén - Celotelový kúpeľ v prírodnej liečivej vode s možnosťou využitia špeciálnych hydromasážnych a vzduchových trysiek prispôsobených na masáž chrbta, horných končatín a sedacej časti. Bazén rovnako slúži na hydrokinezioterapiu pod dohľadom fyzioterapeuta.

 • VONKAJŠIE BAZÉNY:

Kľudový bazén - Sedací kruhový bazén s antickým altánkom, vybavený vodnými masážnymi tryskami a teplotou vody 36-38°C. Bazén je prepojený výplavom s vnútorným areálom.
Rekreačný / plavecký bazén - 25 m dlhý bazén s teplotou vody 26-28°C situovaný uprostred nádhernej antickej architektúry.
Turecký kúpeľ - Celotelový striedavý kúpeľ v horúcej a studenej prírodnej termálnej vode na posilnenie srdcovocievneho aparátu a imunitného systému. Striedaním horúcich a studených podnetov dochádza k sťahovaniu a uvoľňovaniu krvných a lymfatických ciev, k uvoľneniu svalstva a celkovej imunologickej reakcii organizmu.
Rodinný bazén pod bralom - Bazén pod bralom z prírodného kameňa s padajúcim vodopádom a teplotou vody 34 - 35°C. Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi, kde je povolené používať vodné pomôcky ako sú kolesá a rukávniky.

 • SAUNY:

Tepidárium, Arabská sauna, Soľná sauna, Bylinková sauna, Mentolová sauna, Fínska sauna, Ochladzovací bazén a relaxačná miestnosť

 • NATURAL SPA:

Vychutnajte si chvíle oddychu v zóne Natural Spa, ktorá je vybudovaná v prírodnom duchu. Okrem zrubových sáun, vonkajších i vnútorných termálnych bazénov sme tu pripravili i ďalšie služby pre váš maximálny relax. Kneippov šliapací kúpeľ, Infrasauna, Relaxačný výplavový bazén, Relax akvárium, Relax panorama, Natural horúci bazén, Natural studený bazén, Ľadový bazén, Biosanárium, Kelo ritual sauna, Natural reflexný chodník

ďalšie dni pobytu

Voľný program

posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v časti Aphrodite Palace 4*

 • Raňajky formou bohatého bufetu, večere formou bufetu alebo servírovaného menu
  podávanie jedál podľa aktuálneho rozhodnutia ÚVZ SR
 • Vstup do luxusného komplexu termálnych bazénov, natural spa, saunového sveta
  podľa aktuálneho rozhodnutia ÚVZ SR
 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

 

Počas pandémie COVID-19 a nariadení ÚVZ SR nemusia byť k dispozícii všetky služby hotela v plnom rozsahu. Za rozsah obmedzení nenesie zodpovednost CK a ani hotel.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v časti aphrodite palace 4*, raňajky formou bohatého bufetu, večere formou bufetu alebo servírovaného menu, vstup do luxusného komplexu termálnych bazénov, natural spa, saunového sveta, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky