Malá Fatra/Belá: Village Resort Hanuliak 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Malá Fatra/Belá: Village Resort Hanuliak 4*
Slovensko Slovensko
 Malá Fatra  Malá Fatra

Malá Fatra/Belá: Village Resort Hanuliak 4* 

Malá Fatra/Belá: Village Resort Hanuliak 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Village Resort Hanuliak 4*

Poloha: Jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza uprostred nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra. Malebná dedinka Belá sa nachádza iba 20 kilometrov od mesta Žilina a známe kultúrne stredisko Terchová je vzdialené symbolických 6 km od hotela. 

Ubytovanie: Nádherné ubytovanie v obci Belá ponúka našim hosťom 33 komfortne zariadených hotelových izieb a 14 apartmánových bytov s kuchynkou. Celková kapacita Village resort Hanuliak je 91 lôžok. Hotel ponúka 62 pevných lôžok a 4 prístelky (Apartmán Grand de Luxe, Mezonet de Luxe, Izba Superior, Izba Standard, Izba Single) a v apartmánovom dome Iňuščák, vo vzdialenosti 100 m od hotela je k dispozícii 32 pevných lôžok a 7 prísteliek. Izby sú ladené v jemných zemitých farbách a doplnené dreveným nábytkom s modernými prvkami tak, aby ste sa u nás cítili pohodlne a čo najpríjemnejšie.
Izba Štandard spĺňa vysoký štandard, na ktorý sú naši hostia zvyknutí. Poskytne vám maximálne pohodlie, aby ste si mohli vychutnať oddych v našom rezorte. Vo vybavení dvojlôžkovej izby je samozrejmosťou LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj. V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

Gastronómia: Oceňovaná medzinárodná kuchyňa vo Village resort Hanuliak je charakteristická moderným a šetrným spôsobom prípravy jedál. V spojení s čerstvými a kvalitnými bio surovinami vytvárame na každom tanieri harmóniu chutí.
Základným princípom pri príprave našich jedál je predovšetkým vlastná výroba so zameraním na sezónne a domáce suroviny.

Wellness: Ponorte sa do sveta, v ktorom čas stráca svoj význam, a vychutnajte si jedinečnú atmosféru luxusného wellness & spa. Okrem bazénového a saunového sveta na vás čaká množstvo lákavých masáží a procedúr ideálnych pre vaše zdravie. Príjemnú atmosféru wellness dopĺňa výhľad na panenskú prírodu Malej Fatry. K dispozícii je pre vás neustále odborný personál. Objavte harmóniu tela i ducha v oáze pokoja a načerpajte nové sily vo wellness hoteli obce Belá. 
K vybaveniu wellness patrí: Vnútorný bazén s rozmermi 15 x 6 m, 6 masážnych trysiek, Vvdný chrlič, Mmsážne ležadlá, protiprúd, Vvdopád s výškou 4 m, Ffrebné podsvietenie bazéna, detský bazén s fontánkou a perličkou, 6-miestna vírivá vaňa s perličkou, 3 vzduchové masážne lavice, 3 masážne trysky s LED podsvietením, 6-miestna fínska sauna z cédrového dreva so soľnými kameňmi, klasická parná sauna

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe

 • Raňajky formou bohatého bufetu (možnosť doobjednania večerí)
  Doplatok za večee v ďalšom kroku rezervácie
 • Vstup do luxusného wellness centra

 • Wi-Fi pripojenie v rámci celého hotela

 • Parkovanie

 • Uvítací balíček
  kávový a čajový set, župan, papuče, kozmetika (1x pri príchode)
V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

 

Počas pandémie COVID-19 a nariadení ÚVZ SR nemusia byť k dispozícii všetky služby hotela v plnom rozsahu. Za rozsah obmedzení nenesie zodpovednost CK a ani hotel.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, raňajky formou bohatého bufetu (možnosť doobjednania večerí), vstup do luxusného wellness centra, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela, parkovanie, uvítací balíček

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky