Recenzie hotelov - Tripiti (3)

Najnovšie recenzie hotelov

Rodon House recenzie

Rodon House

Grécko - Thassos - Tripiti

+
40% Zuzana

21.08.2018

Ubytovanie bolo priemerné. Očakávali sme viac od doporučeného hotela od cestovnej kancelárie P........ Trenčín. S personálom bolo ťažké sa dorozumieť po anglicky, tak sme museli aj po grécky. Strava bola veľmi zlá, veľakrát sme sa museli ísť navečerať do inej reštaurácie, lebo jedlo nebolo vôbec chutné hneď aj na pohľad. A raňajky kontinentálne - ak tým beriete každý deň ten istý jeden druh syra, jeden druh chleba a jednu salámu, kyslé mlieko, dvoje konflexy, ten istý sladký kompót, grécky jogurt, ktorý bol jediný z toho kontinentálny, tak nech sa páči. Ďalší problém bol, že stolovanie je len v exteriéri, kde hneď po prinesení jedla na stôl sa na taniere zbehli nálety sršňov. A opatrenia sa vôbec nerobili žiadne. Obsluha nám dokonca povedala, akože na obranu, že teraz je to tu ešte dobré a že minulý rok to bolo ešte horšie. To nehovorím, že sme mali zvieratá aj na izbe: jašteričku, škorpióna v sprchovom. No poviem vám zážitok, áno je to príroda, ako nám bolo povedané. Takže po tejto skúsenosti, nikdy viac, ani do tohto konkrétneho hotela a ani cez túto cestovku, ktorá tento náš pobyt ohodnotila úplne v poriadku.

prečítať si celú recenziu
Hotel Blue Dream Palace recenzie

Blue Dream Palace

Grécko - Thassos - Tripiti

83% Dija

04.09.2014

Kvalitny hotel priamo na krasnej pieskovej plazi s primesou drobnych kamienkov nedaleko turistickeho mestecka Limenaria, ktore je druhe najvacsie mesto ostrova. Leteli sme do Kavaly (z BA cca 1, 5 hod) a odtial trajektom (40 min) a z pristavu v hlavnom meste je to busom este cca 30 minut.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Blue Dream Palace

Grécko - Thassos - Tripiti

83% iveta, Bratislava

12.08.2011

Boli sme spokojný, až na tú stravu. Veľmi zdlhavá cesta, keďže sa išlo po prílete trajektom a potom znova autobusom, takze kto má deti, je to dosť únavná cesta, ale možno by sme išli aj na budúci rok kedže pre nás je prvoradé čisté more, krásna pláž, málo ludí na pláži, kľud, pekné ubytovanie. Strava na tú cenu veľmi slabá.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Tripiti

Blue Dream Palace recenzie 83%

Blue Dream Palace

Grécko - Thassos - Tripiti

Kvalita izieb90%

Intenzita hluku v izbe50%

Čistota izieb50%

Personál90%

Pomer ceny a služieb30%

zobraziť recenzie
Rodon House recenzie 40%

Rodon House

Grécko - Thassos - Tripiti

+

Kvalita izieb40%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál40%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie