Loď MSC Musica

3223
kapacita
1014
posádka
293,8 m
dĺžka
22 uzlov
Rýchlosť
cena od 209
na 3 nocí na osobu

Plavby okolo sveta
Severná Európa
Stredomorie
Afrika a Indický oceán
Nová trieda ekologickej výletnej lode

Nová trieda ekologickej výletnej lode, ktorá prepája technológie s precíznym dizajnom. To je moderná výletná loď MSC Musica. Prevádzkuje ju spoločnosť MSC Cruises. Od prvého okamihu, čo nastúpite na loď, je pripravený bohatý program a komfortné priestory.

Prvýkrát vyplávala na more v roku 2006. V itinerári má zvučné stredomorské prístavy ako Dubrovník, Korfu, Katakolon, Mykonos, Piraeus, Rhodos, Santorini, Bari, Venice, Valletta, Málaga,  Palma de Mallorca, Izmir a prístavy v Atlantickom oceáne vrátane Búzios, Ilha Grande, Rio de Janeiro, Salvador; Santos, Santa Cruz de Tenerife a Funchal.

Loď vážiaca 92 409 ton a merajúca 293,8 m dosahuje maximálnu rýchlosť 22 uzlov. Plaví sa priemernou rýchlosťou 18 uzlov. Pozostáva zo 16 palúb. Pojme 3223 cestujúcich, o ktorých sa stará 1014 členov posádky.

Poskytuje ubytovanie na 13 poschodiach v 1275 kajutách vrátane 17 špeciálnych, ktoré sú určené pre hostí so zdravotným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou. Apartmány sa nachádzajú výlučne na 15 poschodí. Ich počet je 18. Zvoliť si môžete z rôznych tipov kajút:

 • vnútorná kajuta bez okna,
 • vonkajšia kajuta s oknom,
 • vonkajšia kajuta s balkónom,
 • apartmány s balkónom.

Počas plavby si môžete zatancovať s kapelou v oslnivej Crystal Lounge, zastavil sa v štýlovom cigarovom salóniku Havana Club, skúsiť degustáciu vín, hry v kasíne Sanremo alebo stráviť večer v divadle La Scala Theatre. Gastronomický zážitok zaručujú tradičné talianske jedlá, pravá pizza, špeciality modernej gastronómie či ázijská kuchyňa. Nechýbajú tematicky riešené bary, spoločenské miestnosti, herne, diskotéky, detské ihriská, bazény, spa centrum, športové centrum, solárium, či obchodné centrum.

Zábava

MSC Musica má pripravený bohatý program a priestory pre návštevníkov všetkých vekových skupín. Môžete zájsť do nákupného centra, knižnice, herní, kasína, miestnosti s videohrami, miestnosti s internetom, divadla, umeleckej pasáže a na diskotéku. Pre deti sú určené 4 detské kluby a animačné programy, ktoré sú rozdelené podľa veku.

Strava

Počas pobytu na lodi môžete ochutnať napríklad špeciality v hlavnej reštaurácii, talianskej reštaurácii Ristorante Itali, pizzerii, francúzsku kuchyňu v L’Etoile, ázijskú kuchyňu v Oriental Plaza, japonské špeciality v Kaito Sushi Bare a rôzne špeciality z celého sveta. Celkovo je na palube 6 reštaurácií a 20 rôznych barov a salónikov, kde sa dá tiež stravovať. Okrem toho sú k dispozícii aj samoobslužné stravovacie zariadenia.

Bary sú tematicky riešené, každý z nich vás okúzli jedinečným dizajnom a ponukou. Skúsiť môžete vínny bar, bar pri bazéne, zmrzlinový bar, vitamínový bar, hudobný bar, bar vo vstupnej hale alebo  kaviareň, cukráreň či špeciálne upravenú miestnosť pre milovníkov cigár.

Ďaľšie služby
 • Zdravotné stredisko
 • Nákupné centrum
 • Konferenčné sály
 • Kaderníctvo
 • Ponuka fakultatívnych výletov
Šport a relax

Multifunkčná športová aréna je prispôsobená na basketbal, tenis, volejbal, futbal a shuffleboard.  Prihlásiť sa môžete na hodiny aerobiku, pilatesu, spinningu a vodného spinningu. Osobný tréner vám vypracuje kondičný program na mieru. Na palube je vybudovaná tiež bowlingová sála a minigolf. Ráno si môžete zabehať na joggingovej dráhe.

Kúpací areál tvoria 2 bazény pre dospelých a 1 pre deti s pohodlnými ležadlami a barom. Nájdete tu aj štyri vírivky.

Kúpeľné centrum MSC Aurea Spa poskytuje návštevníkov množstvo relaxačných a skrášľovacích procedúr ako napríklad thajská masáž, masáž lávovými kameňmi, turecké kúpele, aromaterapia, thalassoterapia, regeneračné a kozmetické procedúry. Súčasťou je aj kaderníctvo, solárium, manikúra a pedikúra.

Pre deti
 • Detský kútik pre deti
 • Detská herňa Space Trip
 • Vonkajšie ihrisko pre deti s bazénikom
 • Miestnosť pre deti s videohrami
Aktivity na lodi
Divadlo
Knižnica
Fitness
Golfový simulátor
Kasíno
Minigolf
Diskotéka
Nákupná galéria
Galéria
Detské ihriská
COVID-19 Garancia