Upresnite svoje filtrovanie
76%
Hodnotenie
76%
Hodnotenie
USA USA
 USA, Západné pobrežie - Kalifornia, Anaheim  USA, Západné pobrežie - Kalifornia, Anaheim

Hilton Anaheim 

Hilton Anaheim 

12:30 h
18 °C
18 °C
14 °C
cca 1:00 h
cca 1:00 h
1497 €
1497 €
cena hotela od
cena hotela od
76%
Hilton Anaheim
31 recenzií
od 1497 €

Hilton Anaheim

Odporúčanie 75 %
Poloha 85 %
Šport a zábava 67 %
Izby 80 %
Strava 81 %
Personál 81 %
76%
Celkové hodnotenie
31 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 3,5 hviezdy
miesto:
Tento luxusný hotel v štýle rezortu sa nachádza v meste Anaheim, v centre južnej Kalifornie. V okolí je veľa nákupných a zábavných možností a Disneyland je tiež v priebehu niekoľkých minút. Centrum svetového mesta Los Angeles je vzdialené asi 60 km.
adresa:
777 dohovoru
Anaheim
California 92802
Tel .: +1 714 750 4321
Fax: +1 714 740 4460
vybavenie:
Hotel privíta hostí v celkom 1572 izbách. Zariadenia, ktoré ponúkajú hosťom v tomto klimatizovanom zariadení, zahŕňajú lobby s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou na prihlásenie / odhlásenie. K dispozícii je výťah, pričom väčšina podlahy sú prístupné. Súčasťou ubytovacích jednotiek je šatňa, trezor, zmenáreň a bankomat. Prístup na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch hotela. Vedľa supermarketu a obchod so suvenírmi sa nachádzajú ďalšie obchody. Deti sa môžu potulovať po ihrisku po ihrisku. Medzi hotelové zariadenia patrí Novinový stánok a TV miestnosť. Pre tých, ktorí prichádzajú autom, môžu parkovať v garáži (za príplatok) alebo na parkovisku (za príplatok). Izbová služba, práčovňa a kadernícky salón sú tiež k dispozícii. Kyvadlová doprava je ponúkaný.
Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia je od 12:00 do 16:00 a odhlásenie je medzi 10:00 a 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.
Šport / Zábava:
Príjemne vyhrievaná voda vo vnútorných a vonkajších bazénoch zabezpečuje zdravé kúpanie. Pre rekreáciu sú slnečníky položené na slnečníkoch na Sonnenterrasse. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Osviežujúce nápoje sa podávajú v bare pri bazéne. Ak hľadáte cvičenie, ponúka basketbal a golf. Vnútorná posilňovňa udržuje hostí v poriadku. Hotel ponúka celý rad procedúr vo wellness centre, vrátane kúpeľov, sauny, parného kúpeľa a solária a za príplatok masáže.
Prevod navyše:
Upozorňujeme, že pri prevode môžu vzniknúť mimoriadne náklady na objemnú batožinu (napr. Golfové vybavenie, detský kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cestovnej cene a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.
Poznámka k požiadavkám na batožinu / stravovanie:
Bezplatná batožina a stravovanie sa môžu líšiť podľa leteckej spoločnosti.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Touristik informácie o batožinách / stravovanie
http://www.jt.de/fluginformation
Pre vašu informáciu:
Upozorňujeme, že cestovné kancelárie v hoteloch v USA musia mať najmenej 21 rokov.
Poznámka o požiadavkách vstupu:
Požiadavky na vstup sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Požiadavky na vstup do turizmu
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka o požiadavkách vstupu:
BEŽNÉ POZNÁMKY
Zákaz cestovania pre štátnych príslušníkov Iránu, Jemenu, Líbyu, Somálsko, Sudán a Sýriu nadobudol čiastočne účinnosť po rozhodnutí Najvyššieho súdu USA v noci 30. júna 2017.
Ďalšie podrobnosti nájdete na internetovej stránke amerického ministerstva zahraničných vecí.
Program nie je ovplyvnený nemeckými štátnymi príslušníkmi, ktorí majú jednu z vyššie uvedených štátnych príslušníkov (tzv. Dvojakých občanov) za predpokladu, že cestujú so svojim nemeckým pasom a potrebnými vízami.
_____
Bezpečnostný úrad USA (TSA) je povinný od 01.11.2010 poskytnúť osobné údaje o cestujúcich. Nasledujúce údaje musia zhromažďovať všetci účastníci cestovania za lety z / do USA ihneď po rezervácii : celé meno (uvedené v cestovnom doklade,(Vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a, ak je k dispozícii, tzv. Opravné číslo (ktoré je poskytnuté cestujúcemu, ak bol nespravodlivo na "" liste ""). Kontaktujte prosím dokončiť svoje dáta na deň cestovné rezerváciu, s uvedením čísla rezervácie na e-mail s naším servisným strediskom na service@jt.de v spojení.
Viac informácií nájdete na stránke http://www.tsa.gov/what_we_do/layers/secureflight
USA zaviedli postup elektronického cestovného povolenia (ESTA) pre všetkých cestujúcich v USA (vrátane nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitných cestujúcich. Informácie o online registrácii nájdete na stránke https://esta.cbp.dhs.gov/ . Každý cestujúci, vrátane detí všetkých vekových kategórií, je potrebné špeciálne povolenie. Povolenie ESTA je potrebné požiadať on-line pred odchodom aspoň 72 hodín ..
Poznámka Visa:
Potrebujete pomoc s vašou žiadosťou o vízum? Náš partner Visumpoint vám môže pomôcť rýchlo a spoľahlivo s potrebnými vstupnými dokumentmi. Zákazníci JT Touristik dostávajú 15% zľavu na všetky služby. Jednoducho použite nasledujúci odkaz:
http://www.jt.de/visum
adaptér:
Ak chcete používať vaše elektronické zariadenia počas dovolenky, odporúčame vám zabaliť adaptér.
Upozornenie: Železničná doprava pri rezervácii s JT Touristik GmbH:
Ak by ste chceli použiť službu Rail & Fly, informujte nás o tom písomne ​​e-mailom na adresu service@jt.de písomne v deň rezervácie do 20:00. Rezervácia Rail & Fly je možná na vyžiadanie a za príplatok.
Poznámka Strava:
Upozorňujeme, že je závislé od cien, či sú lety s jedlom Eurowings zahrnuté v cestovnej cene. Pre lety na dlhé vzdialenosti sa väčšinou používajú létajúce stroje Sunexpress.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme upozorniť na skutočnosť, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu cca 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, vstup do hotela prebieha iba v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).
Ak je spiatočný let prenocovací let, s dobou odchodu okolo 03:00 ráno z cieľovej oblasti, odchod v hoteli sa uskutoční o 12:00 hod. (Miestna odchýlka je vyhradená) predchádzajúci deň.
Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - Predĺženie používania izieb závisí od dostupnosti na recepcii hotela, v závislosti od dostupnosti.
Pred odletom je možné si rezervovať ďalšiu noc za príplatok. Kontaktujte prosím oddelenie služieb zákazníkom.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 75 %
Poloha 85 %
Šport a zábava 67 %
Izby 80 %
Strava 81 %
Personál 81 %
76%
Celkové hodnotenie
31 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Hilton Anaheim ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hilton Anaheim

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 14.12.2020 20:12:02
Koľko stojí zájazd do hotela Hilton Anaheim?
Cena zájazdu je od 1497€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 23.01.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 18°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Západné pobrežie - Kalifornia.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 23.12.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 12:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia