• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
30%
Hodnotenie

Roma Golden Glades Resort 

  • USA
  • USA
  • Východné pobrežie - Florida - východné pobrežie
  • Miami
26 °C
teplota vzduchu
24 °C
teplota vody
10:40 h
dĺžka letu
30%
Roma Golden Glades Resort
2 recenzií
od 842 €

Roma Golden Glades Resort

Poloha 33 %
Šport a zábava 17 %
Izby 47 %
Strava 17 %
Personál 42 %
30%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 2,5 hviezdy
Adresa
16805 Northwest 12th Avenue
Miami
FL 33169
Vlastnosti:
Prístup k internetu, Wi-Fi a starostlivosti o deti sú k dispozícii hosťom. Tí, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlo na parkovisku letoviska.
ubytovanie
Všetky jednotky sú vybavené klimatizáciou a kúpeľňou. Prístelky môžu byť požadované. Vo všetkých izbách sú vybavené mikrovlnnou rúrou, TV a trezorom. V kúpeľni je jacuzzi a sušič vlasov.
Šport/Zábava:
Zaplávať v osviežujúci bazéne robí dovolenku pocit dokonalé. Variety ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golfu a posilňovňu. Pre možnosť zábavy zahŕňa aj kasíno.
Turistický poplatok:
Upozorňujeme, že na väčšine miest bude účtovaný dodatočný poplatok za rezort. Toto je už zahrnutá v cene zájazdu, ale musí byť čiastočne zaplatená na mieste. Upozorňujeme, že toto na faktúre (v závislosti na zmene).
Poznámka vízum:
Potrebujete pomôcť s vašej žiadosti o vízum? Naše partnerské Visa body môžu byť rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu v získaní potrebných vstupné dokumenty. Zákazníci JT Touristik dostanete 15% zľavu na všetky služby. Môžete použiť jednoducho na nasledujúci odkaz:
www.jt.visumpoint.de
Informácie o nočných letov:
My Vás upozorniť, že pre nočné lety, ktoré (v súlade s miestnymi variáciu), čas príchodu vo 05:00 hodín ráno a neskôr majú v cieľovej oblasti, check-in v hoteli až do dňa príchodu od 14:00 hod sa koná.

Ak je na spiatočný let do nočného letu, s časmi odchodov z 03:00 hodín v dopoludňajších hodinách od cieľového priestoru, check-out v hoteli v 12:00 hodín (miestneho odchýlka vyhradené) z predchádzajúceho dňa.
Predčasné check-in alebo neskorý check-out - rozšírenie využitia izieb za príplatok v závislosti od dostupnosti, po konzultácii na recepcii hotela
!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odletom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Poznámka pre vstupných požiadaviek:
Americká agentúra pre bezpečnosť letectva (Transportation Security Administration, TSA) ste spáchal od 01.11.2010 do prenos osobných údajov o cestujúcich. Nasledujúce údaje musia byť priamo všetkých účastníkov cestovných pre lety do/z USA, zistených po rezervácii: plný názov (ako je uvedené v pase, vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a ak je prítomný, tzv Náprava číslo (to je nahradený cestujúci, ak to bolo upresnené, že sa nadmerne na "" Watchlist "" stand) .. Obráťte sa prosím na dokončenie vaše dáta deň vašej cesty rezerváciu , s uvedením rezervačného čísla prostredníctvom e-mailu s naším servisným strediskom na adrese service@jt.de v spojení.
Pre viac informácií, navštívte stránku http://www.tsa.gov/what_we_do/layers/secureflight
USA má pre všetkých cestujúcich v USA (aj pre nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitní cestujúci zaviedla elektronický proces cestovné povolenie ESTA. Informácie o on-line registráciu, pozri https://esta.cbp.dhs.gov/. Každý cestovateľ, vrátane detí všetkých vekových kategórií, vyžadujú samostatné povolenie. Povolenie ESTA musí byť minimálne 72 hod. pred odchodom sú požadované online.
FYI:
Upozorňujeme, že účastník cestovanie v hoteloch v USA, musí byť minimálne 21 rokov.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Poloha 33 %
Šport a zábava 17 %
Izby 47 %
Strava 17 %
Personál 42 %
30%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Roma Golden Glades Resort ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Roma Golden Glades Resort

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30