Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
83%
Hodnotenie

Wyndham Boston Chelsea 

  • USA
  • USA
  • New England
27 °C
teplota vzduchu
24 °C
teplota vody
10:30 h
dĺžka letu
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Izby 88 %
Strava 83 %
Personál 75 %
83%
Celkové hodnotenie
5 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 3 hviezdičky
miesto:
Doubletree by Hilton Boston Logan Airport Chelsea víta cestujúcich v Bostone, Spojené štáty.
adresa:
201 Everett Avenue
chelsea
Massachusetts 02150
Tel .: +1 617 8842900
vybavenie:
Hotel má 180 izieb. K dispozícii je výťah s väčšinou podlaží k dispozícii. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - knižnica, transferová služba, izbová služba, konferenčná miestnosť a obchodné centrum. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Hostia, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlá na parkovisku. K dispozícii je kyvadlová doprava.
Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia je od 12:00 do 16:00 a odhlásenie je medzi 10:00 a 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.
Poznámky:
Upozorňujeme, že hotel prechádza niekoľkými rekonštrukciami do 12. septembra '17. Počas tejto doby sa v areáli uskutočnia zmeny a je potrebné očakávať optické a akustické poruchy. Informácie z júla '17.
Šport / Zábava:
Hotelové športové a zábavné zariadenia sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Osviežujúce občerstvenie ponúka krytý bazén. Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok. Medzi ďalšie výhody patrí zábavný program pre deti s početnými aktivitami.
Doplnkový prevod nákladov:
Upozorňujeme, že pri prevode môžu vzniknúť mimoriadne náklady na objemnú batožinu (napr. Golfové vybavenie, detský kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.
Poznámka k požiadavkám na batožinu / stravu:
Bezplatná batožina a stravovanie sa môžu líšiť podľa leteckej spoločnosti.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Touristik informácie o batožinách / stravovanie
http://www.jt.de/fluginformation
Pre informácie:
Upozorňujeme, že cestovná kancelária v USA musí mať najmenej 21 rokov.
Poznámka o požiadavkách vstupu:
Vstupné predpisy sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Požiadavky na vstup do turizmu
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka o požiadavkách vstupu:
BEŽNÉ POZNÁMKY
Zákaz cestovania pre štátnych príslušníkov Iránu, Jemenu, Líbyu, Somálsko, Sudán a Sýriu nadobudol čiastočne účinnosť po rozhodnutí Najvyššieho súdu USA v noci 30. júna 2017.
Ďalšie podrobnosti nájdete na webovej stránke amerického ministerstva zahraničných vecí.
Schéma sa netýka nemeckých štátnych príslušníkov, ktorí majú jednu z uvedených národností (tzv. Dvojakých občanov), za predpokladu, že cestujú so svojim nemeckým pasom a potrebnými vízami.
_____
Bezpečnostný úrad USA (TSA) je povinný od 01.11.2010 poskytnúť osobné údaje o cestujúcich. Nasledujúce údaje musia byť zaznamenané všetkými účastníkmi pri letoch do / z USA bezprostredne po rezervácii : úplný názov (podľa pasu vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a ak je k dispozícii, tzv. Cestujúci, ak by bolo jasné, že bol nespravodlivo na "" sledovacej listine ""). Kontaktujte naše servisné stredisko na adrese service@jt.de, aby ste vyplnili svoje údaje v deň vašej rezervácie cesty , pričom uvediete vaše číslo rezervácie e-mailom.
Viac informácií nájdete na stránke http://www.tsa.gov/what_we_do/layers/secureflight
Spojené štáty majúvšetci cestovatelia z USA (aj pre nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitní cestujúci zaviedli systém elektronického cestovného povolenia ESTA. Informácie o online registrácii nájdete na stránke https://esta.cbp.dhs.gov/ . Každý cestujúci, dokonca aj deti všetkých vekových skupín, potrebuje svoje vlastné povolenie. Povolenie ESTA je potrebné požiadať online najneskôr 72 hodín pred príchodom.
Poznámka Visa:
Potrebujete pomoc s vašou žiadosťou o vízum? Náš partner Visumpoint vám môže pomôcť rýchlo a spoľahlivo s potrebnými vstupnými dokumentmi. Zákazníci JT Touristik dostávajú 15% zľavu na všetky služby. Jednoducho použite nasledujúci odkaz:
http://www.jt.de/visum
adaptér:
Odporúčame, aby ste zabalili adaptér, aby ste mohli používať vaše elektronické zariadenia počas vašej dovolenky.
Poznámka: Železničná doprava a letieť pri rezervácii s JT Touristik GmbH:
Ak chcete používať službu Rail & Fly, žiadame vás, aby ste nám písomne ​​oznámili písomne ​​emailom na adresu service@jt.de v deň rezervácie do 20:00 hod. Rezervácia Rail & Fly je možná na vyžiadanie a za príplatok.
Poznámka Strava:
Upozorňujeme, že je závislé od cien, či sú lety s jedlom Eurowings zahrnuté do ceny za cestu. Pre lety na dlhé trasy sa najčastejšie používajú lietadlá Sunexpress.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme Vás upozorniť na skutočnosť, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu cca 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, sa check-in uskutočňuje v hoteli len v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).
Ak je spiatočný let prenocovací let, s odletom okolo 03:00 ráno od miesta určenia, odchod v hoteli sa uskutoční v čase 12:00 (miestna odchýlka je vyhradená) predchádzajúci deň.
Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - Predĺženie používania izieb závisí od dostupnosti na recepcii hotela v závislosti od dostupnosti.
Pred odletom je možné rezervovať si extra noc za poplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Izby 88 %
Strava 83 %
Personál 75 %
83%
Celkové hodnotenie
5 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Wyndham Boston Chelsea ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Wyndham Boston Chelsea

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30