Upresnite svoje filtrovanie
70%
Hodnotenie

Armagrandi Spina 

  • Turecko
  • Turecko
  • Istanbul a okolie
  • Istanbul
9 °C
teplota vzduchu
8 °C
teplota vody
1:50 h
dĺžka letu
cca 0:45 h
Od letiska
70%
Armagrandi Spina
15 recenzií
od 260 €

Armagrandi Spina

70%
Celkové hodnotenie
15 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza v centre Istanbulu starého mesta. Mnoho zaujímavostí sa nachádza v bezprostrednej blízkosti - tak slávna Modrá mešita je len 150 metrov od hotela. Početné kaviarne, bary a reštaurácie v starom meste.
Vybavenie:
Renovovaný v roku 2008, tento hotel je prevedený vila z 19. storočia s nezvyčajnou drevenou fasádou a honosné architektúry a výzdoby interiéru v Osmanskej a byzantskom štýle. Krásny panoramatický výhľad na staré mesto a Bospor ponúka sama (kvôli sezóna) od jedálne a strešnú terasu. Hotel má 28 izieb, klimatizácia, lobby priestor s 24-hodinová recepcia, zmenáreň zariadenia, šatňa, bar, reštaurácia, pripojenie k sieti WLAN (za poplatok), miestnosť a práčovňa služieb (obaja za poplatok) a parkovisko.
Ubytovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové a jednolôžkové izby sú zariadené v tradičnom a prepychovo zariadené, vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, minibarom, telefónom, TV, trezorom, klimatizáciou a drevenými podlahami.
Stravovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
Raňajky formou bufetu.
Kategórie krajín:
4 hviezdičky
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že uvedené vybavenie hotela a aktivity v období mimo sezóny môže len čiastočne byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela.
Stand: 02.03.2012
Všeobecné informácie:
Informujte sa o platných predpisov vstupe a bezpečnostné pokyny zahraničia za vašu vybratú dovolenkovú destináciu www.auswaertiges-amt.de alebo telefonicky na 030 až 18172000.
Mali by ste tiež skontrolovať v čase o infekcie a očkovanie a ďalších preventívnych opatrení samotných; kde je to potrebné, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak sa spoliehate na niektoré lieky, mali by ste informovať si čas na svojho rodinného lekára. Nie v každej krajine môžu dovážať bez liekov a niektoré lieky môžu vôbec alebo v zodpovedajúcej kvalite v dostupných cieľovej krajine. V všeobecné informácie, a to najmä z zdravotníckymi úradmi, lekári so skúsenosťami v cestovnom lekárstve, tropickej medicíny, cestovná medicína informačné služby alebo federálny Centrum pre výchovu k zdraviu je výslovne vykonaná, pokiaľ ide o informácie, zahraničné kancelárie http://www.auswaertiges-amt.de
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátov, Bulharska, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii je platná len pre účastníkov cestovné, letový príchod objednáte z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže taký dôkaz poskytnúť. Hotelieri sú oprávnení požadovať bez zodpovedajúcich na mieste nedoplatky detekcie alebo posielate, odmietnuť.
Poznámka k rezervácii, vrátane letov:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii nasledujúce dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako easyJet (U2), Sky Airlines (Sky), nemecký (4U) Ryanair (FR), TUIfly (X3), Nemecko (Gexx), Sun Express (XQ), a Transavia (HV). V Airlines vyššie uvedené, žiadne voľné jedla sú na palube. Potraviny a nápoje sú k dispozícii vo väčšine prípadov za poplatok. Je to batožina do 20 kg na osobu zahrnuté v cene plavby, s výnimkou: Transavia (HV) a Ryanair (FR), do 15 kg na osobu. Ďalšie batožinu na vedomie podmienky batožinu na príslušných webových stránkach. Žiadosti o špeciálne služby (ako miestenky, športového vybavenia, špeciálne jedlo, atď z). Nie sú možné.
Check-in Informácie pre lety s Ryanair (FR):
Pre lety s Ryanair možno vykonať len cez webové check-in od 15 dní do 4 hodín pred plánovaným odletom odbavenie, to platí aj pre spiatočný let a musia byť vykonané cestujúci, bližšie informácie v cestovných dokladoch. Retrospektívne palubnej vstupenky na letisku cestovateľ vznikajú ďalšie náklady vo výške približne 40 € za osobu/dráhy letu. Batožiny je potrebné skontrolovať až 40 minút pred odletom na letisku "Baggage Drop" prepínačov.
Poznámka k hotelu iba rezervácie:
Ak ste si rezervovali hotelový or flight Cestuj cestovného ruchu a po 18 hodín v dorazí rezervovanej hotel, informujte prosím majiteľa hotela pred príchodom do rezervovaného servisu je samozrejmosťou.
(Od decembra 2011 zmeny a omyly vyhradené).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
70%
Celkové hodnotenie
15 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Armagrandi Spina ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Armagrandi Spina

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 23.01.2021 01:01:54
Koľko stojí zájazd do hotela Armagrandi Spina?
Cena zájazdu je od 260€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.01.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 9°C a teplota vody 8°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Istanbule.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.12.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia