83%
Hodnotenie
Tunisko Tunisko
TuniskoDjerbaSidi Mahrez beach TuniskoDjerbaSidi Mahrez beach

Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels 

24 °C
28 °C
0 m
2:20 h
cca 0:30 h

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Vyhľadávanie

nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
24 °C
28 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 2:20 h
Od letiska: 0:30 h
Aquapark a tobogány
Detská postieľka
Detské ihrisko
Detský bazén
Detský kútik
Fitness
Kozmetika
Kulinárske špeciality
Lekárska služba
Masáže
Maxi klub
Možnosť prenajať kočík
Opatrovanie detí
Parkovanie v objekte
Práčovňa
Pre deti (baby friendly)
Priamo na pláži
Reštaurácia
Sauna
Tenis
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Výbava pre deti
Vyhrievaný bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná
miesto:

Tento klubový hotel vhodný pre rodiny sa nachádza na pokojnom mieste, priamo na jemnej piesočnatej pláži. Do centra najbližšieho mesta Midoun je to asi 5 minút jazdy autom alebo pešo asi za 30 minút. Nájdete tu rôzne nákupné a zábavné možnosti. Letisko Djerba je vzdialené asi 30 km.



vybavenie:

Typický hotel má 316 izieb rozložených po hlavnej budove a 4 prístavby. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, výťah v hlavnej budove, hotelový trezor, bezplatná WLAN v lobby a verejné priestory, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, ktorá ponúka miestne špeciality, rôzne bary, nočný klub a krytý bazén. , Vonku sa nachádza sladkovodný bazén, snack bar pri bazéne a slnečná terasa. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži. Uteráky sú k dispozícii za zálohu.



izby:

Dvojlôžkové izby (DR) sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom na vlasy, kúrením, mini chladničkou, trezorom (za poplatok), TV so satelitným príjmom, telefónom a balkónom alebo terasou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu (DA) a sú vhodné pre jednotlivcov s deťmi (DSK). Prípadne za poplatok aj s výhľadom na more (DZM / DAM). Rodinné izby (FA2) sú o niečo priestrannejšie s rovnakým vybavením a ponúkajú dve opticky oddelené spálne. Je možné rezervovať aj malý počet spální (DZP).



Šport a zábava:

Niekoľkokrát týždenne animácie v deň a večer; Plážový volejbal, posilňovňa, petanque, stolný tenis, aerobik. Za poplatok: biliard, 18-jamkové golfové ihrisko v blízkosti a rôzne zariadenia vodných športov miestnymi poskytovateľmi; Wellness centrum so saunou, vírivkou, masážami a rôznymi procedúrami.



deti:

Detský klub 3 - 6 rokov, detský klub 7 - 12 rokov, teen klub 13 - 16 rokov, detské ihrisko, detský bazén.



All-inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré ranné raňajky, občerstvenie, káva / čaj a pečivo v popoludňajších hodinách, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 23:00 hod. Večeru si môžete vychutnať raz za pobyt v à la carte reštaurácii.



Katalóg zdôrazňuje:

  • Priama pláž
  • pre rodiny s deťmi
  • Rozsiahle záhradné plochy
  • Očarujúca stavba v štýle country
  • Zníženie výšky dieťaťa
  • Pestrý animačný program
  • krytý bazén



Informácie o cenách:

dňa 03.12.2018
z Düsseldorfu
v sporiteľni
s all inclusive



Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou:

Upozorňujeme, že naše hotelové ponuky nie sú vo všeobecnosti vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o ďalšie informácie pre vaše osobné potreby.

Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels
83%
Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels
83 recenzií
od 618 €

Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels

Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels recenzie
Odporúčanie 76 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 80 %
Izby 80 %
Strava 82 %
Personál 83 %
Alessandro Salvaticchio
Publikované 22.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Zostal som v tomto zariadení od 15. septembra do 22. septembra s veľkými očakávaniami, ale bohužiaľ som bol počas môjho pobytu trochu sklamaný. Medzi problémami je dobre prezentovaná hala, ale izby sú dosť špinavé, na prízemí plné mravcov a záhrada vonku je nepoužiteľná pre nedostatok svetla a silný zápach z kanalizácie. Elektrina vypadne veľmi často; v skutočnosti som s tým strávil dva dni. Ďalším boľavým bodom je nedostatok zábavy, s výnimkou Fabrizia, ktorý bol jediný prítomný a vždy, keď mohol, spríjemnil váš deň.
Agnieszka Janicka
Publikované 21.09.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Z celého srdca odporúčame ❤️🌴 Hotel sa nachádza priamo na pláži, ktorá je pravidelne čistená. Izby sú čisté, jedlo je čerstvé, chutné a veľmi rozmanité. Je tu niečo pre každého. Zábavy je veľa, takže nikdy nie je nuda. Bazén je veľmi veľký s množstvom ležadiel, takže si každý nájde miesto pre seba. Skvelým doplnkom je aj vodný park. Personál je neuveriteľne priateľský a v hoteli je obchod, kde si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete. Myslím, že toto je jedno z mála miest, kam by sme sa raz s radosťou vrátili. 🥰 Špeciálny pozdrav animátorke Sike, ktorá nám každý deň organizovala voľný čas. 🫶
Fabio Napo
Publikované 12.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
V tomto rezorte Veratour sme boli ubytovaní od 21. do 28. júla. Personál Veratour bol dobrý, ale tuniský personál bol zlý. Jedlo bolo veľmi dobré, izby boli veľmi čisté a animačný tím Veratour bol vynikajúci, vrátane potlesku pre medzinárodný tím. Minimálne dvakrát denne sme mali výpadky prúdu a v niektorých prípadoch dokonca aj vodu, čo spôsobilo veľa nepríjemností.
Rita Casini
Publikované 11.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Zostali sme v tomto hoteli a mali sme skutočne pozitívny zážitok. Izba bola čistá a dobre vybavená, so všetkým potrebným vybavením: TV, chladnička, trezor a krásny balkón s fantastickým výhľadom. Jedinou malou nepríjemnosťou bolo, že voda mala tendenciu vytekať počas sprchovania, zmáčala podlahu v kúpeľni, ale nič zvlášť obťažujúce. Jedlo bolo jedným z vrcholov: všetky jedlá sa podávali formou bufetu s množstvom možností, aby vyhovovali všetkým chutiam - od tradičnej tuniskej kuchyne po taliansku. Hotel má dve reštaurácie, obe formou bufetu: hlavnú a jednu na pláži. Tá, hoci menšia, vždy ponúkala chutné jedlá a výbornú rozmanitosť. Personál bol vždy mimoriadne milý a ochotný, s osobitnou zmienkou o kuchároch, ktorí pripravovali cestoviny čerstvo: skutočne chutné! Hotel má aj minimarket, o ktorom takmer nikto nehovorí, ale naozaj stojí za návštevu: nájdete tu prakticky všetko – šampón, opaľovací krém, nápoje, občerstvenie, suveníry všetkého druhu, cigarety, produkty starostlivosti o telo, koreniny a mnoho ďalšieho. Majiteľ je neskutočne milý, vždy usmievavý a neskutočne ústretový. Chodili sme tam každý večer niečo kúpiť a ceny boli viac než fér (na rozdiel od iných hotelov, kde sú neskutočne vysoké). Pre tých, ktorí cestujú bez odbavenej batožiny, absolútne odporúčam nákup mydiel, krémov a iných produktov tam: ceny sú prijateľné, prakticky rovnaké ako v Taliansku. Miesto a človek, ktorý zostane navždy v našich srdciach! Počas nášho pobytu sme sa zúčastnili troch exkurzií organizovaných Veratour: Douz Matmata, Djerbahood a Park Djerba Explore a Djerba la Douche. Prvé dva boli poldenné, pričom Douz Matmata si kvôli vzdialenosti vyžiadal celý deň. Všetky tri sa dôrazne odporúčajú: • Douz Matmata: Môžete si vybrať medzi štvorkolkou alebo jazdou na ťave v púšti, návštevou typického berberského domu a obedom v miestnom hoteli. • Djerbahood: Očarujúca štvrť plná nádherných nástenných malieb, po ktorej nasleduje návšteva Krokodílieho parku, kde môžete vidieť aj korytnačky a leguány. • Djerba la Douche: Prechádzka po miestnom trhu, ideálny na nákup korenín, oblečenia a suvenírov a návšteva miestnej synagógy. Pláže sú úžasné, s krištáľovo čistou a teplou vodou. Ťavy a kone často prechádzajú okolo, ideálne na prechádzku (odporúčam vždy priniesť fľašu vody, aby ste zvieratá ponúkli). Skrátka pohodový pobyt, plný nádherných zážitkov, výborného jedla, srdečného privítania a dokonca aj minimarket, ktorý nás niekoľkokrát zachránil. Rád by som sa vrátil!
Rafal Janas
Publikované 11.08.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Práve som sa vrátil z dovolenky v Magic Iliade Djerba. Čo môžem povedať o hoteli? Čisté izby, čerstvé uteráky, chladnička na izbe (prázdna), trezor v skrini (platený). Celkovo k izbám nemám žiadne zásadné výhrady. Reštaurácia je veľká a všestranná, jedlo chutné, morské plody vynikajúce a čerstvé, aj keď niektoré ovocie, broskyne a slivky, boli zhnité a koláče chutné, aj keď som toho veľa nezjedol, ale manželka si to pochvaľovala. Personál reštaurácie bol priateľský, milý a usmievavý. Bazény boli skvelé, obsluha bazéna bola skvelá. Pláž bola široká, s množstvom lehátok, takže nájsť jedno bolo jednoduché. Plážový bar bol obsluhovaný priateľskými mužmi. Plážoví zabávači boli vtip; hovorili len po taliansky (nehovoria po anglicky). Talianov pozvali len na hry a zábavu. Aká diskriminácia! Hoteloví hostia nosili rôzne čelenky: Taliani nosili fialové, Francúzi svetlé a zvyšok sveta modré. Aké choré rozdelenie! S takouto diskrimináciou som sa stretol prvýkrát. Personál lobby bol veľmi priateľský a ochotný. Celkovo hodnotíme pobyt s rodinou ako vydarený.
Všetky recenzie pre Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels
Otázky a odpovede - Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels
Koľko stojí zájazd do hotela Hotel Iliade Djerba by Magic Hotels?
Cena zájazdu je od 618€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj Dovolenka.sme.sk 14.10.2025 10:10:15
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 28°C a teplota vody 24°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne.
Počasie v Tunisku
Zdroj Dovolenka.sme.sk 17.10.2025 9:30
Dĺžka letu Tunisko
Let trvá približne 2:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti
Zdroj Dovolenka.sme.sk 17.09.2025 9:30
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
02 / 32 202 303
Zavolajte nám, poradíme Po-Pia 9:00 - 17:00