Taliansko Taliansko
TalianskoToskánskoCecina TalianskoToskánskoCecina

La Cecinella 

14 °C
19 °C
1:10 h
cca 1:45 h

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Vyhľadávanie

nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Popis ubytovania
14 °C
19 °C
Aquapark a tobogány
Detská postieľka
Detské ihrisko
Detský bazén
Detský kútik
Fitness
Kozmetika
Masáže
Maxi klub
Miniklub (detský kútik)
Parkovanie v objekte
Piesočnatá pláž
Povolené domáce zvieratá
Pre deti (baby friendly)
Pre invalidov (bezbariérový prístup)
Reštaurácia
Tenis
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Stredisko Cecinela sa nachádza v centre kolísky etruskej civilizácie a renesancie s bohatou ponukou kultúry, jedla, vína a zábavy. Rezidencia je vzdialená asi 2 km od centra mestečka, kde sa nachádza aj vodný park.

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Villaggio Turistico La Cecinella
Villagio La Cecinella
La Cecinella
40%
La Cecinella
2 recenzií
od 497 €

La Cecinella

La Cecinella recenzie
Poloha 42 %
Izby 25 %
Strava 33 %
Personál 58 %
Sabu Testore
Publikované 20.09.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Domy sú zvonku veľmi pekné, o zeleň je postarané... problém je, keď vojdete. Dva dni som upratovala, riadne špinavá... a potom posledné prekvapenie na 15 dní pobytu, 220 eur za klubovú kartu, keď už budeme 4x v bazéne. Nie, neodporúčam a už sa tam nikdy nevrátim. Dedinka je vzdialená 20 minút chôdze od vybavených pláží, ale toto bolo to najmenej, išli ste v borovicovom lese a bolo to urobené bez prílišnej námahy...je to o všetkom ostatnom, na čo nemáme. Našťastie sme mali len prenocovanie, mohli sme sa aspoň najesť, lebo v dedinskej reštaurácii bolo jediné dobré jedlo pizza. Absolútna nula...nikdy sme sa nesťažovali, ale tento rok toho bolo priveľa a išiel som sa sťažovať na vedenie na čistotu s tým, že je žiadna a desivá.
Alessio Bove
Publikované 15.09.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Zlá skúsenosť... Tak zlý obed som ešte nemal!!! Strašná kuchyňa! Jemné a bez chuti jedlá. :(
Naďa
PobytAug 2013 Pridané27.12.2013 743x
80 %
Hotel villagio la cecinella má výbornú lokalitu. Vybrali sme si ho preto, že je to krásny toskánsky hotel, kde sa spája história a krásna príroda a súčasne sme to mali len asi 2 kilometre do mesta, v ktorom je super aquapark. Pre rodinu s deťmi je to ako stvorené. Dovolenku si tu užijú určite aj páry a mladí ľudia. Izba bola pekná, dobre odhlučnená. Hotel má čisté bazény s dostatočným množstvom ležadiel a slnečníkov. Možno v popoludňajších hodinách sa miesto hľadá ťažšie, ale dá sa nájsť. Pobyt nám spríjemňovala hudba a taktiež program, ktorý organizovali animátori. Organizovali športové súťaž Čítať celú recenziu
Všetky recenzie pre La Cecinella
Otázky a odpovede - La Cecinella
Koľko stojí zájazd do hotela La Cecinella?
Cena zájazdu je od 497€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj Dovolenka.sme.sk 06.01.2024 15:01:22
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 19°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne.
Počasie v Taliansku
Zdroj Dovolenka.sme.sk 08.04.2025 9:30
Dĺžka letu Taliansko
Let trvá približne 1:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti
Zdroj Dovolenka.sme.sk 08.03.2025 9:30
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
02 / 32 202 303
Zavolajte nám, poradíme Po-Pia 9:00 - 18:00