Vyhľadávanie
Popis ubytovania
Nido del Pellegrino recenzie
Eleonora 33
Zdroj:
Google - automatický preklad
Chce sa mi plakať, keď vidím, aký je teraz tento malý kúsok raja. Zostal som tu v máji minulého roka a všetko bolo perfektné, od miesta po pozornosť k detailu, vybavenie izieb a použitie iba prírodných produktov, dokonca aj v kúpeľniach. Pamätám si, ako mi muž, ktorý ma privítal, povedal, aké ťažké je udržať všetko perfektné, pretože keďže sa nachádzal na pobreží, slanosť a vietor by mohli zničiť povrchy, no napriek tomu som v ňom videl odhodlanie udržiavať toto miesto čo najlepšie.
Po mnohých pokusoch zavolať mu, aby tu zostal aj tento rok, som nedostal žiadnu odpoveď, a keď som prišiel osobne, aby som zistil, či je zatvorené, zistil som, že čelím rozbitým bránam, všetkému zničenému a domčekom, ktoré okupujú nelegálni prisťahovalci.
Aké smutné! Dúfam, že to niekto čoskoro vezme späť.
Angela Molinaro
Zdroj:
Google - automatický preklad
Jediné, čo toto miesto zachraňuje, je lokalita, pre ostatné, od manažmentu, údržby až po upratovanie, by ho museli zrušiť. Zostal som v apartmáne za skromnú sumu 2900 € na 8 dní, dovolenku som strávil s mravcami vyliezajúcimi z oddelenej soklovej lišty, posteľ bola vždy plná.
Po príchode sme našli miestnosť plnú vlasov a mravcov. Odlepené parkety, o ktoré ste zakopli, obliečky vymenené, špinavé po 3 dňoch.
Na raňajky si objednáte hruškový džús, prinesú vám ho s marhuľou! Dobre!
Naozaj zlé.
Manažér úplne nezaujatý.
Počkať, hovorí, renovácia!
Ach, fotky nerobia trik!
Silvano Mossali
Zdroj:
Google - automatický preklad
Na tomto fantastickom mieste sme zostali dva týždne, krásna lokalita, pokoj, kľud, láskavosť, zdvorilosť, špičková čistota, výborné raňajky so širokým výberom a ústretovosť personálu.
Super dovolenka!
Arianna Aymar
Zdroj:
Google - automatický preklad
Krásne a tiché miesto veľmi príroda. Jedinou chybičkou je priľahlý tunel, ktorý je nebezpečný pre cyklistiku do mesta a horšia je vonkajšia časť
carlotta di bello
Zdroj:
Google - automatický preklad
Zostali sme v tejto rezidencii a mali sme skvelý čas. Najprv nás trochu rušila vzdialenosť od centra, ale keď ste pochopili ulice, hneď sme zmenili názor. Nachádza sa v oáze pokoja. Apartmány sú dosť veľké, na jeden apartmán sme boli 3 a bolo toho viac než dosť. Možno by sa dalo niečo vylepšiť najmä v kúpeľniach, ale inak bol personál prítomný a milý, izba viac než dobrá, ležadlá na skalách boli podívanou. Keby som sa vrátil do Favignany, určite by som sa vrátil do škôlky