Upresnite svoje filtrovanie
77%
Hodnotenie
77%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Sardínia, Arbatax  Taliansko, Sardínia, Arbatax

Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park 

Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park 

1:30 h
19 °C
19 °C
15 °C
cca 2:30 h
cca 2:30 h
610 €
610 €
cena hotela od
cena hotela od
77%
Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park
52 recenzií
od 610 €

Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park

Odporúčanie 73 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 75 %
Izby 70 %
Strava 73 %
Personál 80 %
77%
Celkové hodnotenie
52 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky
Miesto/pláž:
Arbatax Park Resort, váš súkromnom polostrove na okraji Capo Bellavista v Arbatax je obklopený krásnou prírodnej krajiny a nedotknuté zátoky. Medzinárodné letisko Cagliari je asi 100 minút v ľahko dostať na iba 90 a Olbia. Rezort s najväčším prírodnom parku v Európe nastavenej uprostred miestnej flóry a fauny má tiež novo otvorených približne 2000 m2 moderné wellness Thalasso Spa centrum, takže je ideálnym miestom pre Vašu dovolenku.
Arbatax Park Resort sa skladá z 5 rôznych hotelov:
(4 Sterne, 275 Zimmer): (4 hviezdičky, 275 izieb):
Postavený v Sardínii dedine charakteru, je vhodný pre páry a rodiny.
(4 Sterne, 100 Zimmer): (4 hviezdičky, 100 izieb):
Útulné izby v Sardínskom panoramatickom mieste pri mori.
(4 Sterne, 75 (4 hviezdičky, 75 Izby):
Chaty sa nachádza v zelenej oáze priamo na nábreží.
(4 Sterne, 380 Zimmer): (4 hviezdičky, 380 izieb):
Obklopený prírodou a vhodný najmä pre rodiny s deťmi.
(4-Sterne Superior, 42 Zimmer): (4 hviezdičky, 42 izieb):
Malý a očarujúce hotel pre elegantné a relaxačnú dovolenku pre páry a individuálne cestovatelia.
V komplexe je kyvadlová doprava. Rezort kyvadlová doprava, od 08.00 do 12.00 hodiny asi hodiny, čo umožňuje hosťom ľahko dostať do všetkých rezort vybavenia.
Arbatax Park Resort je obklopený početnými zátokami s typickými Rocce Rosse (Red Rocks). Prírodné bazény so slanou vodou sú vybavené striedajú s piesočnatými výhľadom na more terasami, malé piesočné pláže a drevené platformy s lehátkami a slnečníkmi. K dispozícii sú denné výlety (nezáväzná) na najjemnejšie Pláže v okolí ponúkaná.

V oblasti Arbatax Park piesočné pláže Orri je. Táto pláž sa dostanete vodným taxi za pár minút, odchody od Borgo a Telis. Vodné taxi jede niekoľkokrát denne. Tam nájdete lehátka a slnečníky. Neďaleko je bar, nápoje a občerstvenie sú k dispozícii za príplatok (v hotovosti). Vstupenky sú k dispozícii v informačných miestach až 6,00 eur (v hotovosti alebo karty smartcard dostupné, viac informácií nižšie).
Rozsah služieb: Cesta tam a bezplatný slnečník a ležadlo z 2 osoby.
Adresa:
Arbatax Park Resort
Via Capri 49 - Baia di Porto Frailis
08048 Arbatax - OG
Tel .: 39 0782 667165
Fax: 39 0782 667795
Vlastnosti:

Ako starožitnosť Sardínske rybárska dedina, ideálna pre malé rodiny a páry.
Idylicky kamenné domy s liatinovými tradičných remesiel ornamenty. Reštaurácia ponúka chutné jedlo. Vonku bazén je ideálnym miestom pre relaxáciu hodín.
Ubytovanie:
Classic Room Il Borgo
(20 m²) - zariadené v Sardínskom štýle izby sú vybavené sprchou/WC, fénom, telefónom, TV, minibar (na vyžiadanie, za poplatok), obsah a klimatizáciou.
Dvojlôžková izba Superior
Táto izba sa nachádza na najvyššom poschodí a ponúka rovnaké funkcie ako klasické izby balkón alebo terasu s krásnym výhľadom.
Stravovanie:
Raňajky
Vy môžete pomôcť sami na bohaté raňajky formou bufetu (zvyčajne bufet).
Polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu zvyčajne.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu zvyčajne.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu zvyčajne. Budete tiež získať jedlo víno, pivo, voda a nealkoholické nápoje. Medzi približne 10 až 24 hodín dostanete výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov a kávy.
Deti:

Dovolenka skvelé nielen pre dospelých, ale predovšetkým pre deti! Zamestnanci tím špeciálne pre deti je k dispozícii denne od 9.30 do asi 18.00 hodiny hodiny a od 20.30 do cca 23.00 hodiny hodiny.
Baby Club pre veku 3-7
Mini klub pre 8-13
Young Club 14-17 roky
Spoločne s detský klub tímu môžu tráviť svoje dni plné zábavy detí. Ako na ihrisku av detskom bazéne môžete zažiť nádherné dobrodružstvo so svojimi novými kamarátmi. Personál detský klub je na poludnie a počas klasiky, Nutella strany v popoludňajších hodinách alebo na jednom z mnohých denných atrakcií, ako je Cartoon strediská k vašim službám.
A čo je tam večer? Vzhľadom k tomu, deti stretnúť pre bábätko tanec, kabaret a mnoho ďalšieho.
Futbal a surfing škola je vyhradený pre našich mladších hostí vo veku 8 až 14 rokov.
Detská postieľka v cene (na požiadanie).
Šport/wellness a zábava:

Sardínia najväčší novo otvorené wellness centrum Thalasso Spa Bellavista o rozlohe cca 2500 m² a ponúka nádherný panoramatický výhľad:
Wellness aplikácie s turecké kúpele, sauny, masážne sprchy, vírivky, vodopády a slané alebo sladké vodnej nádrže, rovnako ako masáže a kozmetické procedúry. Veľký vonkajší bazén je vybavený hydromasážnymi a ležadlami, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad z hosťa. Vstup do wellness centra s jeho masážou a kozmetických procedúr za poplatok.

Bellavista Prírodný park sa skladá z približne 60 hektárov pôdy s typickými sardínskych flóry a fauny.
Medzi olivovníkmi, Matix a myrty, pozri divoké zvieratá, ako sú divoké ovce, prasa divoké, sardínskych malých divých koní, oslov, oviec a kráv na Sardínii, rovnako ako celý rad vtákov, ktorí žijú tam v bezpečí chránenej ekosystéme. V parku je aj tradičné sardínskej reštaurácii "Su Coil" s historickým pec na chleba a gril, ktorý bude hostiť svojich hostí v otvorenej. Medzi hviezdami, s nádherným panoramatickým výhľadom si môžete vychutnať typickú sardínsku kuchyni. Hostia môžu tiež zakúpiť typické výrobky z tradičnej kuchyne a vziať domov.

Areál ponúka 9 rôznych bazénov a športovísk: Il Villaggio vám nájsť 5 tenisové kurty, futbal, volejbal, lukostreľba a basketbalové ihrisko. Il Borgo-CALA Moresca má 2 kurty na squash a posilňovňa Enes. Vodný aerobik, aerobik, strečing a latinskoamerickej tanečné kurzy sa konajú v Il Villagio av Il Borgo.

V potápanie centre sa môžete naučiť potápať a dosiahnuť licencie PADI rôznych úrovní obtiažnosti. Navyše, môžete použiť zariadenie na prenájom. To plávanie, kanoistika a lekcie plachtenie pre deti sú tiež ponúkané.

Golfové ihrisko sa nachádza v prírodnom parku Bellavista. Celková dĺžka cca 700 m, má 9 jamiek a par na 27. S priemerným stupňom obtiažnosti a jeho driving range, je vhodný pre začiatočníkov a stredne pokročilých hráčov.

Open-air nočný klub postavený na terasách v centre Bellavista je vybavený modernou audio-systém osvetlenia a pôsobivé tanečný parket pod hviezdami. Ďalším vrcholom je veľkolepý amfiteáter, Bellavista Divadlo na výstavy a koncerty. Viac Amfiteáter s "Movie pod hviezdami", nájdete na Il Villaggio a Il Borgo.
Poznámka:
Hotel je povinný zakúpiť klubovú kartu (Silver Card), ktorý sa platí na mieste. To stojí 5,00 EUR za deň/na osobu a zahŕňa: spoločné športové aktivity a zábavné programy, prístup k pláží a bazénov v rezorte, zadarmo lehátka a slnečníky, plážové uteráky (Výmena za poplatok) a WIFI zdarma prístup k internetu vo verejných priestoroch.
Keď k dispozícii - - asi 10, - Vďaka akvizícii Silver Card súkromné ​​použitie tenisových kurtov je € za hodinu. Odporúčame rezervácie pre to ihneď po príchode, aby sa.
Hotel poskytuje na vyžiadanie Gold Card (15,00 euro za deň/osobu) a Premium Card (25,00 euro za deň/osobu), napríklad s zľavy na procedúry a masáže v kúpeľnom areáli. Viac informácií je k dispozícii na recepcii hotela.
Malé domáce zvieratá sú povolené na vyžiadanie a za asi 5 eur za deň.
- Platba všetkých doplnkových služieb len pri check-in a kúpil v hotovosti iba spoplatnené čipových kariet! ES - stroj je umiestnený na hlavnej recepcii. Zostávajúce zostatok bude vrátená pri odchode!
- Check-in: od 15:00 hodín, check-out do 10:00 hodín
Poznámka: Vzhľadom na jeho povrch textúra, rezort pre osoby so zdravotným postihnutím a motorové vozidlá nie je vhodný.
Cestovné kancelárie a agentúry - dôležité vstupné údaje:
Arbatax Park Resort (Il Borgo) - OLB816, CAG816, AHO816
Dôležité Informácie:
Voliteľne prenos Club Med Package (OLB, CAG) a bez prevodu (AHO) je obsadené.
Upozorňujeme, že pri rezervácii:
Ak si chcete pozrieť ostrov o prenájom auta, ponúkajú lety kvôli lacnejšie leteniek do/z Alghero (AHO).
Pre všetky ostatné hostí Cagliari (CAG) je ideálny transfery cieľovom letisku sú tiež z Olbia (OLB) od 7 nocí ponúkaných zadarmo. Doba prenosu je v závislosti na dopravnom prostriedku a dopravy 2,5 až 4 hodiny.
Ak hotel je rezervovať Expedia, prenos NIE JE v cene!
Extras prestupov:
Prosím na vedomie, že dodatočné náklady objemného batožinu (napr golfové príslušenstvo, kočíky, padáku, windsurf palube alebo lyže), sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutné pre to vopred.
Poznámka o predpisoch batožinových/board-správnej rady:
Príspevok a jedla zadarmo batožina môžu líšiť v závislosti na leteckej spoločnosti.
Prosím, informujte to na adrese:
Informácie JT Touristik batožinu/catering na palube
http://www.jt.de/gepaeckinformation
Poznámka k požiadavkám vstup:
Vstupné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od cieľa cesty.
Prosím, informujte to na adrese:
JT Touristik Vstupné požiadavky
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 73 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 75 %
Izby 70 %
Strava 73 %
Personál 80 %
77%
Celkové hodnotenie
52 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 08.03.2021
Je hotel Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Vo všetkých regiónoch:

aktivity ubytovacích zariadení (hotely, krátkodobé ubytovanie a ubytovanie v hoteli na farme) sú povolené za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziľudská bezpečná vzdialenosť 1 m a sú zavedené prísne hygienické opatrenia.

Aby sme sa dozvedeli viac:
Usmernenia pre ubytovanie
Usmernenia pre horské chaty
Usmernenia pre otvorené vzduchové zariadenia


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.03.2021 23:03:25
Koľko stojí zájazd do hotela Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park?
Cena zájazdu je od 610€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 15.04.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 19°C a teplota vody 15°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Sardínii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 15.03.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia