Taliansko Taliansko
Taliansko, Rím a okolie, Rom Taliansko, Rím a okolie, Rom

Grand Hotel Del Gianicolo 

Grand Hotel Del Gianicolo 

Taliansko Taliansko
Taliansko, Rím a okolie, Rom Taliansko, Rím a okolie, Rom
Teplota vzduchu: 26 °C
Teplota vody: 23 °C
Dĺžka letu: 1:20 h
Od letiska: cca 0:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto:
Hotel sa nachádza na kopcoch Gianicolos nad Trastevere, na západnej strane rieky Tiber a južne od Vatikánu. Verejnou dopravou sa môžete dostať do centra Ríma asi 10 min
Vybavenie:
V hoteli je reštaurácia, bar, krytý bazén a strešnú terasu s panoramatickým výhľadom, bezdrôtový prístup k internetu (za poplatok). Vonkajšom areáli má vlastnú záhradu a bazén. Ďalej je k dispozícii parkovisko za poplatok.
Ubytovanie (v sezóne len):
Izby sú vybavené sprchou alebo vaňou/WC so sušičom vlasov, telefónom, satelitný TV a klimatizáciu. Za poplatok je tu internet a trezor.
Stravovanie (v závislosti na ročnom období len):
Raňajky
Národná kategórie:
4 hviezdičky
Poznámka:
Na tejto ceste je je nezávislé cestovanie bez miestneho sprievodcu.
Prenos sa uskutočňuje na miestnej úrovni na svoje vlastné, a na svoje vlastné náklady.
Stav:
09.11.2010
Všeobecné poznámky:
Informujte sa o aktuálnej imigračné predpisy a bezpečnostné pokyny z ministerstva zahraničia pre Vašu dovolenku www.auswaertiges-amt.de alebo na telefónnom čísle 030-18172000.
Mali by ste tiež informovať o infekčných chorobách a očkovanie a ďalšie preventívne opatrenia, a to aj v čase, ak je lekársku pomoc by mala byť vyhľadaná k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak spoliehate na niektoré lieky, mali by ste si zistiť, v čase so svojím praktickým lekárom. Nie v každej krajine je možné dovážať lieky a niektoré lieky môžu byť úplne alebo vôbec nie v zodpovedajúcej kvalite k dispozícii v cieľovej krajine. Všeobecných informácií, najmä keď sa zdravotníckymi orgánmi, je lekár so skúsenosťami v cestovnej medicíny, tropické lekárstvo, cestovné služby medicína informácie či federálne Centrum pre zdravotnú osvetu sa výslovne, ako http://www.auswaertiges-amt.de na informácie z ministerstva zahraničia
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátoch, v Bulharsku na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre prehliadky účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, o pobyte v týchto krajinách a môže taký dôkaz poskytnúť. Hotelieri majú nárok, a to bez dostatočných dôkazov na mieste žiadať platby, alebo sa vrátili do rezervácie.
Poznámka: Ak leteniek, vrátane:
Prosím Poznámka: Pri rezervácii tieto dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako je easyJet (U2), Sky Airlines (SKY), Deutsch (4U), Ryanair (FR), Transavia (HV) a TUIfly (X3): vyššie uvedených leteckých spoločností, je Žiadne jedlo zadarmo na palube v cene. Nápoje a jedlo sú vo väčšine prípadov za príplatok. Na lety spoločnosti Transavia (HV) a Ryanair (FR) je batožina do 15 kg na osobu zahrnuté do ceny zájazdu. Pre ďalšie batožinu, uvedomte si, batožinu podmienky na www.ryanair.com/en. Žiadosť o zvláštne služby (ako je pridelenie miest, športové potreby, špeciálne jedlá, apod) nie je možné.
Check-in Informácie o letoch s Ryanair (FR):
V rokoch s Ryanair check-in môže dôjsť len cez webové Check-in od 15 dní do 4 hodín pred plánovaným odletom, to platí aj pre odchádzajúce a spiatočný let a musí byť vykonávané nezávisle pre cestujúceho, pre viac informácií o cestovných dokladoch. Pre ktoré sú následne vydané palubnej vstupenky na letisku cestujúcich dodatočné náklady zníži na cca 40 € na osobu/rokov. Vaša batožina musí byť na letisku "Baggage Drop" čítače 40 minút pred odletom sa upustilo.
Poznámka rezervácie hotelov len:
Ak nemáte rezerváciu letu, alebo hotel len s dovolenkou cestovného ruchu a prísť po 18 hodín na vašej rezervácii hotela, informujte prosím hotel majiteľ pred príchodom, aby sa udeľuje svoje objednané služby.
(K decembri 2011, zmeny a omyly).
90%
Grand Hotel Del Gianicolo
1 recenzií
od 640 €

Grand Hotel Del Gianicolo

Grand Hotel Del Gianicolo recenzie
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Izby 83 %
Strava 83 %
Personál 100 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Grand Hotel Del Gianicolo ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Grand Hotel Del Gianicolo
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 19.09.2022
Je hotel Grand Hotel Del Gianicolo kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.09.2022 13:09:12
Koľko stojí zájazd do hotela Grand Hotel Del Gianicolo?
Cena zájazdu je od 640€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.09.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 26°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Ríme
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.08.2022 9:30
Dĺžka letu Taliansko
Let trvá približne 1:20 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30