Covid-19 v Taliansku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
95%
Hodnotenie
95%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Ischia, Casamicciola Terme  Taliansko, Ischia, Casamicciola Terme

La Pergola Hotel Terme & Villa Flavio 

La Pergola Hotel Terme & Villa Flavio 

1:20 h
22 °C
22 °C
21 °C
cca 0:45 h
cca 0:45 h
514 €
514 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 100 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 83 %
Izby 83 %
Strava 97 %
Personál 100 %
95%
Celkové hodnotenie
4 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Tento malý hotel sa nachádza v pokojnej, mierne zvýšenej polohe s krásnym výhľadom na záliv a more, na jednom z najstarších termálnych prameňov v Scia. Centrum a prístav asi 1,5 km. Na súkromnú pláž "Bagno Gino" asi 1 km. Prístav Ischia Porto je vzdialený asi 6 km. K dispozícii je niekoľkokrát denne kyvadlová doprava do centra a pláže (vrátane).
Vybavenie: Tento rodinný hotel sa skladá z 56 izieb rozdelených na niekoľko terasovitých budov, recepciu s trezorom, salónik, jedáleň, à la carte reštauráciu, bar, Wi-Fi (platí sa na mieste). V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe je k dispozícii sladkovodný bazén s integrovaným detským bazénom, ako aj slnečníky a lehátka, súčasťou vonkajšieho areálu je aj malý bazén s hydromasážou, hotel má 5 termálnych bazénov (26-30 ° C a 36 ° C), ktoré sú bezplatné môžu byť použité.
Rezervovateľné ubytovacie možnosti:
Dvojlôžková izba: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu / WC, sušič na vlasy, telefón, satelitnú TV, trezor, Wi-Fi, klimatizáciu (15.6.-15.9.) A balkón alebo terasu. Na vyžiadanie aj pre jednorázové rezervácie. Rezervuje sa s výhľadom na more za príplatok.
K dostaniu Jedlo: raňajky alebo polpenzia: raňajky alebo polpenzia: bohaté raňajky formou bufetu, 4-chodové menu voľba so štartérom, šalát a dezert bufet. (Väčšinou ekologicky pestované produkty zo vlastnej záhrady).
Kategória krajiny: 3 hviezdičky
Wellness: za poplatok: termálne a kúpeľné oddelenie s fangovými balíčkami, termálne vodné kúpele s ozónom, masáže, inhalácie, kozmetické procedúry.
Pri rezervácii 6 balíčkov fango s termálnym kúpeľom alebo termálnou sprchou získate zákazník 30% zľavu.
Pri rezervácii 10 balíčkov fango s termálnou kúpeľňou alebo termálnou sprchou získajú zákazníci 50% zľavu. (fyzické vyšetrenie na mieste je potrebné za poplatok).
Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca 45 minút.
**********
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. V prípade spiatočného letu z Neapola pred 8:30 hod. (Pol-sobota) / 10 hodín (slnko, štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým. (Vrátane prevodu). Prenocovanie prebieha v hoteli v Neapole.
**********
Poznámka 2: Poplatky, ktoré sú porovnateľné s turistickou daňou, budú vyberané mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí okrem iného od regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2018 na strane 121.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 83 %
Izby 83 %
Strava 97 %
Personál 100 %
95%
Celkové hodnotenie
4 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre La Pergola Hotel Terme & Villa Flavio ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - La Pergola Hotel Terme & Villa Flavio

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.10.2021
Je hotel La Pergola Hotel Terme & Villa Flavio kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Vo všetkých regiónoch sú povolené činnosti ubytovacích zariadení (hotely, krátkodobé ubytovanie a ubytovanie v hoteli na farme) za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziľudská bezpečná vzdialenosť 1 meter a že sú zavedené prísne hygienické opatrenia.

Zákazníci hotela majú prístup k reštauračným službám ponúkaným štruktúrou výlučne pre svojich zákazníkov, a to aj v prípade spotreby pri stole na vnútornom mieste, bez toho, aby preukázali digitálny certifikát EÚ o COVID-19. Ak sú však stravovacie služby ubytovania otvorené aj pre zákazníkov, ktorí nezostávajú v štruktúre, prístup bude vyhradený len pre tých, ktorí – zákazníci štruktúry alebo externí zákazníci – majú digitálny certifikát EÚ COVID-19 v prípade spotreby pri stole v interiéri.

Viac informácií:
Pokyny pre ubytovanie
Usmernenia pre horské chaty
Usmernenia pre zariadenia otvoreného vzduchu


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.10.2021 05:10:07
Koľko stojí zájazd do hotela La Pergola Hotel Terme & Villa Flavio?
Cena zájazdu je od 514€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.10.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 22°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Ischii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.09.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia