72%
Hodnotenie
Marjan Island Resort & Spa Managed by Accorhotels
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Marjan Island - Bab al Bahr Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Marjan Island - Bab al Bahr

Marjan Island Resort & Spa Managed by Accorhotels 

Marjan Island Resort & Spa Managed by Accorhotels 

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Marjan Island - Bab al Bahr Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Marjan Island - Bab al Bahr
Teplota vzduchu: 33 °C
Teplota vody: 30 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 5:40 h
Od letiska: cca 1:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:30 hod
Free City Tour Dubaj výhradne pre JT Touristik cestovanie s komplexnými zákazníkmi:
Zákazníci JT Touristik obdržia pri rezervácii zájazdu v Spojených arabských emirátoch voľný, asi 4 hodiny prehliadka mesta cez Dubaj. Táto ponuka platí po dobu príjazdu od 1. júna do 31. augusta 2016th

Prehliadka sa vykonáva v utorok a vo štvrtok v nemčine, rovnako ako v sobotu a nedeľu v angličtine.

Začiatok prehliadky mesta je od 14:00 ramadánu (06.06.-07.07.2016) už o 08:30.

Pre zákazníkov, ktorí si rezervovali hotel mimo emirátu Dubaja, transfer do stretávajú na prehliadku mesta v hoteli Ibis Deira City Center (13:30 hodín a 08:00 o ramadánu) in-house.

Pri rezervácii hotela v Dubaji je zahrnutý tento prevod. Pri pobyte v hoteli v Dubaji budete vyzdvihnutí pri hoteli.

Obráťte sa na miestne svojho sprievodcu s cestovnými zariadiť požadované dáta pre prehliadky mesta a dozvedieť sa presný čas odchodu.

Kategória: 5 hviezdy

miesto:
Tento hotel sa nachádza na polostrove Marjan, obklopený vodou a púštnej krajiny. Môžete dostať do centra Dubaja je vzdialené asi 45 minút.

The Beach Club sa nachádza oproti hotelu na ulici. Dosahujú to buď pešo asi za 5 minút alebo zadarmo golfový vozík. (Podľa dostupnosti)

Nezáväzná ponuka:
Hotel ponúka pravidelné bezplatnej kyvadlovej spoja (bez povinnosť) Al Hamra Mall, Rak Mall Manar Mall a Ice Land Water Park. Na požiadanie je tiež kyvadlovú dopravu na Dubai Mall, z aspoň 20 vyhliadky. Podrobné informácie možno získať na recepcii hotela.

adresa:
Marjan Island Blvd., P.O. box 14745
Ras Al Marjan Khaimah- Island, UAE
Tel .: 00971 - (0) 7-2036666

Vlastnosti:
Celkovo možno povedať, luxusný hotel má 299 bytových jednotiek rozložená 7 poschodí. Budete vítaní v priestrannej hale s 24 hodinovou recepciou a výťahom. Pre vaše potešenie stolovanie, niekoľko reštaurácií poskytujú (vrátane marockej, libanonskej, talianskej a medzinárodnej), skvelá kuchyňa, niekoľko barov a supermarket. V krásnom vonkajšom areáli je bazén so slnečnou terasou, kde si môžete oddýchnuť. Wi-Fi je k dispozícii vo vstupnej hale. Parkovanie bude zabezpečené pri hoteli bez poplatkov. Okrem toho sú stretnutia a banketný miestnosti. V Beach Club dostanete zadarmo lehátka, slnečníky a uteráky.

vklad:
Upozorňujeme, že záloha kreditnou kartou alebo v hotovosti cez 500 AED potreby uložené.

Ubytovanie:
Superior bočné. MB/Twin Deluxe bočné. MB
(40 m²) Útulná lôžková časť je k dispozícii posedenie a pracovné príležitosti, rovnako ako priestrannú kúpeľňu s vaňou a niektoré majú balkón s úplným alebo čiastočným výhľadom na more. K vybaveniu patrí TV, sušič vlasov, veľkoplošné zrkadlo, váhy, minibar (za poplatok), Bademäntel- a topánky a univerzálne sokety. Ďalej trezor a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy sú k dispozícii.
Family Suite
(Asi 63 m²) Family Suite ponúka kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom, sušič vlasov, župany a papuče, king-size posteľou alebo dvoma manželskými posteľami, WiFi, TV, priestranným posedením a pracovným kútom, trezor, minibar (za poplatok) a čaj - a kávy.
Suite bočné. výhľad na more
(Asi 76 m²) Seitl S rovnakým vybavením ako nadradený. MB je sada priestranný a má tiež oddelená obývacia a jedálenský kút a toaletu pre hostí. Pohovka v obývacej izbe môže byť tiež pripravený ako lôžko pre 2 deti (do 12 rokov).
Propagácia izba s výhľadom na more
V miestnosti je nezávislá, v závislosti od dostupnosti, pridelené hotela.

Wi-Fi vo všetkých izbách zadarmo k likvidácii.

Spí mladšie hostí:
Upozorňujeme, že je spoločná pre hotely v SAE, ktoré zostávajú deti vo veku do 12 rokov v posteli rodičov. Radi Ďalšie lôžko je možné dodať bezplatne, v závislosti od dostupnosti. Prosím, povedzte nám o tejto knihe aditíva s pri rezervácii.
Maximálne 2 dospelí a 2 deti vo veku 2-11 rokov možno potvrdiť v dvojlôžkovej izbe.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je tu detské ihrisko. K dispozícii je tiež pirát klub pre hostí vo veku 3-15 rokov. Ponúkané sú biliard, stolný tenis, futbal a niekoľko skupín, v ktorých sa deti s maľbou starostlivosti a remesiel, ktorý môže. Použitie videohier a bicyklov je k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si vybrať zo bohatou raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu alebo z menu nastavení.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo z menu nastavení.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere sú podávané formou švédskych stolov len v hlavnej reštaurácii so zodpovedajúcimi otváraciu dobu. Počas jedla nealkoholické nápoje.

Poznámka:
Upozorňujeme, že alkohol nie je k dispozícii v tomto hoteli.

Šport/Zábava:
Marjan Island Resort and Spa má dva samostatné športové a wellness oblastí. Jeden pre dámy a jedna pre pánov. Tie sú vybavené podobne, a prísť s voľným bazénom a jacuzzi a posilňovňa. Kúpele La'Mar zahŕňa 1,000 m² a 12 relaxačné centrum, kde si môžete dopriať s rôznymi ponukami za poplatok. Okrem toho, kozmetický priestor je určený výhradne pre mužov k dispozícii.
Na pláži rôzne vodné športy sú ponúkané. Patrí medzi ne šnorchlovanie, banán lodi, zobuď doska, windsurfing, plachtenie, parasailing, vodné lyžovanie a ďalšie aktivity.
Upozorňujeme, že niektoré z tu vymenovaných ponúk by tak mohol byť urobené len za poplatok.

Nasledujúci odkaz poskytuje vhľad do vonkajšieho priestoru, rovnako ako rôzne vodné športy na Marjan Island stredísk:Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že na základe rozhodnutia vlády Ras Al Khaimah turistická daň za Ras Al Khaimah bude účtovaný.

turistická daň (Tourism dirham) musí byť zaplatená na mieste do hotela, v závislosti na klasifikácii hotelom pre všetky noci od 01/11/2015.

Robiť za izbu a noc:
5-hviezdičkové hotely/ubytovacie zariadenia: 20 AED (cca 4 euro)
4-hviezdičkové hotely/ubytovacie zariadenia: AED 15 (cca 3 euro)
3- a 2-hviezdičkové hotely/ubytovacie zariadenia 10 AED (cca 2 euro)

podliehajú zmenám

turistická taxa nie je pre Emirates: Ajman, Sharjah, Fujairah a Umm Al Quwain.

zodpovedajúce ustanovenia v popisoch hoteli sú k dispozícii pre prenocovanie v emiráte Dubaj.

Prenos informácií:
Prevod do az cieľového letiska je obsiahnutý vo svojich objednaných služieb. Budete osobne privítal na cieľovom letisku v miestnym sprievodcom alebo hoteli s príslušnou identifikáciou a prenesené do Vášho hotela.

V prípade, že hotel je rezervovaná vlastnú cestu, je prevod nie je v cene!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady pre objemné batožinu (napríklad golfové príslušenstvo, kočíky, padákom, windsurfing doska alebo lyže) sa môže vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná na to vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľný batožinu a jedla môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Prosím, kontaktujte nás sa informovať na adrese:

JT Touristik Informácie o batožine/Naše jedlá


Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že rezervácia v SAE, minimálny vek pre mládež bez sprievodu musí byť starší ako 21 rokov.

Po príchode vyžadovať hotely zvyčajne uložiť kreditnú kartu alebo zálohu v hotovosti ako záruku za vedľajších nákladov vyplývajúcich. Pre viac informácií, okrem iného na výšku vkladu dostanete na recepcii.

Informácie o požiadavkách vstupné a VISA:
Vstup do V. A. Emirates nie je možné s overenou fotokópiou! Cestovný pas musí pri očakávanom odchode najmenej šesť mesiacov platiť.

Občania týchto krajín nepotrebujú vízum pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, USA, Austrália, (môžu byť zmenené) Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania iných krajín musia požiadať o vízum pred príchodom.
potrebné asi 10 dní na vybavenie víza. Visa zodpovednosť by nemala mať last minute rezervácie.

Ak potrebujete vízum, žiadame vás, aby ste dať písomne ​​a uviesť číslo svojej rezervácie e-mailom k známym.

Naše servisné stredisko vám potom posielať žiadne ďalšie informácie
prázdne.

Pre viac informácií o vstupných požiadaviek v rámci:


Poznámka položku:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva či bydlisko v Nemecku, musí počítať s ťažkosťami pri získavaní víz a pri vstupe do Spojených arabských emirátov.

adaptér:
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.

Nezáväzné odporúčania:
V SAE euro je prijímaný ako platobný prostriedok (1 euro x3d približne 4 dirham (AED)). S vašou debetnej karty, môžete mať vždy prístup k hotovosti. Upozorňujeme, že môžete platiť hoteli kreditnou kartou alebo v hotovosti. NOT mi vaša debetná karta.

Poznámka pre ramadánu:
Upozorňujeme, že tradičné Ramadán, ktorá by mala prebehnúť v roku 2017 od 26.05.2017 do 06.26.2017.

Počas dňa pred západom slnka znamená, že čas pre návštevníkov tejto oblasti mierne obmedzený v hoteloch (napríklad jedlá a nápoje sú podávané po celý deň len v interiéri).

žiadna živá hudba prídavok zábava sa koná.

Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa konštrukcie, s miernym hlukom a malých obmedzenia pozorovacích Možno preto očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.

Business Class s Lufthansa:
Ak chcete vykonať prevod do business class dokončiť, môžete vykonať túto závislosti na dostupnosti za príplatok od 1600 eur na osobu (je príjmom alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste dať písomne ​​ihneď po rezervácii s uvedením rezervačného čísla prostredníctvom e-mailu k známym. spracujeme vašu žiadosť o prevod od pondelka do piatku do 17 hodín.

Poznámka: Železničná Fly Pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Pri letoch s Emirates Airlines (EK), Lufthansa (LH), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) možno rezervovať Rail Fly za príplatok k. Ak chcete používať železničná lietať, prosím, daj to písomne ​​v deň vašej rezervácie do 20:00 s rezervačnému číslu e-mailom k známym.

Poznámka: voľné miestenky pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Ponúkame zadarmo miestenku (okrem špeciálnych kresiel) pre všetky pripojenia k Dubaj, Abu Dhabi a Muscat na linkách prevádzkovaných spoločnosťou Emirates (EK), Oman Air (WY), Qatar Airways (QR), Etihad Airways (EY okrem codeshare AirBerlin) KLM (KL) a Air France (AF) na vyžiadanie.
Ak ste vy (núdzový východ nemožné) chcú využiť zadarmo miestenku, žiadame vás, aby ste túto skutočnosť uviesť v písomnej forme minimálne 2 dni pred odchodom, citovať číslo svojej rezervácie e-mailom k známym. spracujeme miestenku od pondelka do piatku do 17 hodín.

Výveska Stravovanie:
Upozorňujeme, že je tarifa podľa toho, či lety s Euro Wings jedlá sú zahrnuté v cene. Väčšinou Sunexpressfluggeräte využiť u diaľkových letov.

Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že pre nočné lety, ktoré vykonali čas príchodu asi 4:00 ráno a mať neskôr v cieľovej oblasti je check-in do hotela až po príchode o 14:00.

Ak je na let späť do nočného letu, s časmi odchodov od 3:00 ráno z cieľového priestoru, odchodu do hotela vo 12:00 hodín deň predtým.

Predčasné check-in alebo neskorý check-out - predĺženie izieb použiť za príplatok v závislosti od dostupnosti po konzultácii na recepcii!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odchodom. Berte prosím tento kontakt so zákazníkom.

Psy nie sú povolené v hoteli.
Marjan Island Resort & Spa Managed by Accorhotels recenzie
Odporúčanie 56 %
Poloha 60 %
Šport a zábava 62 %
Izby 83 %
Strava 77 %
Personál 75 %
Daniel B.
Termín pobytu: Feb 2019 Publikované 15.03.2019
100 %
Mozem len konstatovat, ze uplna spokojnost... miestami az nad ocakavania. Jednoznacne Čítať celú recenziu
Otázky a odpovede - Marjan Island Resort & Spa Managed by Accorhotels
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.09.2023 20:09:14
Koľko stojí zájazd do hotela Marjan Island Resort & Spa Managed by Accorhotels?
Cena zájazdu je od 687€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.09.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 33°C a teplota vody 30°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Ras Al Khaimah
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.08.2023 9:30
Dĺžka letu Spojené arabské emiráty
Let trvá približne 5:40 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30