Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Fujairah, Fujairah Spojené arabské emiráty, Fujairah, Fujairah

ibis Fujairah 

ibis Fujairah 

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Fujairah, Fujairah Spojené arabské emiráty, Fujairah, Fujairah
Teplota vzduchu: 34 °C
Teplota vody: 27 °C
Dĺžka letu: 5:30 h
Od letiska: cca 2:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Fujairah s prístupom do susedných hotelov Adagio a Novotel. Prístav a múzeum sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. Letisko Dubaj (DXB) je vzdialené približne 110 km a letisko Abu Dhabi (AUH) je vzdialené približne 235 km.
vybavenie:
Hotel bol otvorený v roku 2014 a má celkovo 180 izieb. Ďalšie zariadenia v hoteli zahŕňajú 24-hodinovú recepciu s požičiavanými trezormi, zmenáreň, 4 vleky, reštauráciu, posilňovňu (za poplatok) a športový bar so živým vysielaním. Vonku je bazén a samostatný detský bazén. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú hosťom k dispozícii zdarma.
Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 18 m²): Je vybavená vaňou alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, WiFi (zdarma), TV a varnou kanvicou s kávou / čajovou súpravou.
Stravovanie (v závislosti od dostupnej sezóny):
Raňajky, polpenzia, polpenzia plus, plná penzia, plná penzia plus.
Všetky jedlá vo forme bufetu.
Pre polpenziu / plnú penziu plus: 3 vybrané alkoholické alebo nealkoholické nápoje počas jedál.
Deti (v závislosti od sezóny):
- Detský bazén pri bazéne
- Detské menu
- vysoké stoličky
- detské postieľky (zdarma)
Ostatné:
- Izbová služba (za poplatok) / Práčovňa (za poplatok)
- Zvieratá nie sú povolené
- Parkovanie
Kategória krajiny:
3 hviezdičky
Všeobecné poznámky:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Poznámka:
Aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou v dôsledku našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch vám tieto informácie predvedú pred rezerváciou.
Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že pre špeciálnu a športovú batožinu môžu vzniknúť náklady na prepravu.
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania odísť na povinné zastávky v blízkosti hotela. Vďaka umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči odpojí v najbližšom možnom mieste k ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru ako aj hotel, ktorý ste si objednali, ak by počas príchodu mali dôjsť k oneskoreniam vo vašom lete.
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nie je k dispozícii v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené alebo zrušené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník musí mať 18 rokov.
Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že dorazíte mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím Váš rezervovaný hotel pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. EvUbytovanie sa uskutočňuje v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestne.
Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu iba od približne 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Poznámka:
Počas pôstu mesiaca ramadánu môžu pri hotelových prevádzkach platiť obmedzenia (napr. Alkohol, jedlá iba v interiéri, zábava).
Upozorňujeme:
Pri registrácii môže hotel účtovať zábezpeku, ktorá bude vrátená pri odhlásení. Presná výška zálohy je určená hotelom na mieste. Sumu môžete uhradiť v hotovosti alebo kreditnou kartou.
Sólo cestujúci vo veku do 21 rokov bez staršieho spoločníka nie sú hotely prijaté. Podľa zákona platí, že najmenej jedna osoba na izbu musí mať 21 rokov. Okrem toho sa alkohol nesmie používať na osoby mladšie ako 21 rokov.
Vzhľadom na rast v Spojených arabských emirátoch by ste mali očakávať ľahký šum a malé vizuálne obmedzenia.
Upozornenie: Dôležité informácie o nočných letoch
Upozorňujeme, že pri jednodňových letoch na odletových letoch, ktoré sa dostanú na miesto určenia skoro ráno, je možné odhlásenie v hoteli vykonať len v 15:00.
Možnosť rezervácie navyše pred príchodom (za príplatok). Kontaktujte nás prosím e-mailom na adresu service@ferien-touristik.de
Prípadne môžete na požiadanie rezervovať spoločenskú miestnosť (skoré prihlásenie) na recepcii v hoteli za príplatok.
Vstupné požiadavky:
Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska potrebujú pas po vstupe, ktorý je platný najmenej šesť mesiacov po zamýšľanom dátume odchodu.
Voľné 30-dňové vízum bude vydané pri vstupe.
Hostia iných národností sa prosím opýtajte včas pred odchodom na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.
ibis Fujairah
68%
ibis Fujairah
2 recenzií
od 612 €

ibis Fujairah

ibis Fujairah recenzie
Odporúčanie 50 %
Poloha 50 %
Šport a zábava 75 %
Izby 75 %
Strava 75 %
Personál 83 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre ibis Fujairah ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - ibis Fujairah
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.05.2023 20:05:50
Koľko stojí zájazd do hotela ibis Fujairah?
Cena zájazdu je od 612€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.05.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 34°C a teplota vody 27°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Fujairah
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.04.2023 9:30
Dĺžka letu Spojené arabské emiráty
Let trvá približne 5:30 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30