Upresnite svoje filtrovanie

Boutique Hotel Sant Roc & Spa 

  • Španielsko
  • Španielsko
  • Menorka
  • Mahón
16 °C
teplota vzduchu
14 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky
miesto:
"Boutique Hotel Sant Roc & Spa" sa nachádza v meste Mahón, Španielsko.
adresa:
Carrer de Sant Roc 2. miesto
07701 Mahon
vybavenie:
Na príslušné poschodia sa dostanete výťahom alebo po schodoch. Súčasťou ponuky sú rôzne zariadenia a služby - úschovňa batožiny a izbová služba. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Ak prídete s vlastným autom, môžete ho nechať na hotelovom parkovisku.
Check-in / check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odchodu sa môžu v jednotlivých hoteloch líšiť. Očakáva sa, že váš check-in sa uskutoční medzi 12:00 a 16:00 a odhlásenie sa očakáva medzi 10:00 a 14:00. Ak potrebujete ďalšie informácie o registrácii a odhlásení, kontaktujte prosím recepciu. Všetky informácie bez záruky.
Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelka je možná od troch osôb. Prístelka môže byť tiež vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.
Šport / Zábava:
Vírivka v kúpalisku sľubuje príjemný odpočinok. Existuje celý rad ponúk, vrátane cyklistiky / horských bicyklov, posilňovne, kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, hammamu a masáží.
Daň z trvalo udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v hlavnej sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene ubytovania a platí sa priamo hosťovi v hoteli. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a osobu plus DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30. apríla turistická daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa pobytu sa cestovná daň znižuje o 50%.
1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR
1 * - 3 * apartmán / finca / vidiecky hotel = 2 EUR
3 * plus apartmán = 3 EUR
4 * - 4 * Apartmán plus = 4 EUR
Výletné lode = 2 EUR
(Zmeny vyhradené)
Dôležitá poznámka pre rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov je možné rezervovať iba pre cestujúcich starších ako 60 rokov. Táto veková požiadavka musí byť splnená pre všetkých cestujúcich, ktorí zaberajú izbu. Ak nie sú uvedené podmienky splnené, cestujúcim na mieste vzniknú ďalšie náklady.
Vybavenie izieb pre seniorov vo všeobecnosti zodpovedá štandardným izbám.
Poznámka pre ľudí so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt sa všeobecne používa pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Prosím, informujte sa u svojho rezervačného agenta pred rezerváciou, či stále vyhovuje vašim individuálnym potrebám!
Prevod dodatočných nákladov:
Upozorňujeme, že za prepravu na mieste sa môžu účtovať dodatočné poplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové doplnky, kočíky, padáky, surfy alebo lyže). Nie sú zahrnuté v cestovnej cene a musia sa zaplatiť v hotovosti. Registrácia je nutná vopred.
Poznámka k predpisom o batožine / stravovaní:
Príspevok na batožinu a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie získate od zákazníckeho servisu.
Poznámka k požiadavkám na vstup:
Požiadavky na vstup sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty. Podrobné informácie získate od zákazníckeho servisu.
Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto požiadavky nie sú splnené, môže hoteliér odmietnuť ubytovanie alebo požiadať o príplatok na mieste.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že v prípade nočných letov, ktoré majú čas príletu 4:00 a neskôr v cieľovej oblasti, sa check-in v hoteli začína až o 14:00 v deň príletu.; S výhradou miestnej odchýlky).
Ak je spiatočný let nočným letom s časom odletu do cieľovej oblasti do 4:00 hodín, check-out v hoteli bude nasledujúci deň o 12:00 (s výhradou miestnych zmien).
Predčasné check-in alebo late check-out - rozšírenie používania miestnosti je možné za príplatok, podľa dostupnosti po konzultácii s recepciou hotela!
Je možné si rezervovať ďalšiu noc pred odchodom za poplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Boutique Hotel Sant Roc & Spa ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Boutique Hotel Sant Roc & Spa

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Boutique Hotel Sant Roc & Spa kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.03.2021 21:03:30
Koľko stojí zájazd do hotela Boutique Hotel Sant Roc & Spa?
Cena zájazdu je od 999€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 16°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Menorka.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia