Upresnite svoje filtrovanie
70%
Hodnotenie
70%
Hodnotenie
 Španielsko, Costa Blanca & Costa Calida, Benidorm  Španielsko, Costa Blanca & Costa Calida, Benidorm

Mont Park 

Mont Park 

2:00 h
23 °C
23 °C
21 °C
cca 1:00 h
cca 1:00 h
459 €
459 €
cena hotela od
cena hotela od
70%
Mont Park
3 recenzií
od 459 €

Mont Park

70%
Celkové hodnotenie
3 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 3
Poloha: Hotel sa nachádza len pár metrov od pláže Levante. V roku len asi 100 metrov od hotela sú reštaurácie, bary a obchody, ale aj verejnou dopravou. Benidorm je staré mesto a centrum bude asi 30 minút.
Všeobecne: Tento hotel pláži a ponúka kľudné prostredie a je obklopený dobre udržiavanej záhrady. Skladá sa zo 7 poschodí s celkom 147 izieb vrátane 14 singlov a 133 dvojlôžkových. Hale ponúka výťahy a 24 hodinová recepcia s zmenáreň a ďalšie služby. K dispozícii je tiež kaviareň, bar, herňa, TV miestnosť a reštaurácii formou bufetu. V neposlednom rade, práčovňa.
Izby: izby sú pohodlné a útulné. Dvojlôžkové izby majú terasu kúpeľňu so sušičom vlasov, telefónom, TV, trezor, klimatizácia a Kúrenia.
Šport/Zábava: V hoteli je vonkajší bazén a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, obklopený trávnikom. Existujú spôsoby, ako zahrať biliard (za poplatok) a vo večerných hodinách, bar ponúka hudbu a tanec, často v závislosti na ročnom období. Najbližšie golfové ihrisko je len asi 5 km.
Stravovanie: Reštaurácia ponúka jedlá formou bufetu.
Kreditné karty: Prijímame Visa a MasterCard.
Špeciálne informácie:
Poznámka k Nízkonákladové letecké spoločnosti (lety s U2, 4U, FR, X3): Upozorňujeme, že na väčšine liniek, že letecké spoločnosti nie na penzie je v cene. Vo väčšine prípadov si môžete zakúpiť služobného personálu na palube nápoje a jedlo.
Oznámenie o batožiny dopravy na Ryanair (FR): Pri preprave
Zapísanú batožinu budú účtovať spoločnosti Ryanair zhromaždené. Tento poplatok je v súčasnosti okolo 18 € za kus batožiny/za jednosmerný let (od januára 2008, s výhradou zmeny), môže byť vyplatená buď pri odbavení na letisku alebo v hoteli Ryanair kancelárie. Každá osoba má právo používať hore. 15 kg batožiny byť opustená (aj dodatočné poplatky za nadváhu batožiny až do max 32kg splatnosti). Každý cestujúci môže dať až do dosiahnutia normálnej batožiny 15 kg maximálne 5 kusov batožiny. Je účtovaný za každý kus zapísanej batožiny, poplatok.
Špeciálne informácie:
Oznámenie o batožiny dopravy na easyJet (U2) z 01.10.2007: Pre prepravu batožiny o easyJet poplatok. Poplatok je v súčasnej dobe asi 7,50 € za batožinu/za jednosmerný let (od augusta 2007, zmeny predmet) možno uhradiť pri príchode na letisku pred odletom. Každá osoba má právo používať hore. 20 kg batožiny byť opustená aj dodatočné poplatky za nadváhu batožiny max. 32 kg vďaka.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:00 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
70%
Celkové hodnotenie
3 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Mont Park ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Mont Park

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Mont Park kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.10.2020 10:10:52
Koľko stojí zájazd do hotela Mont Park?
Cena zájazdu je od 459€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Španielsku.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30