Upresnite svoje filtrovanie
75%
Hodnotenie
75%
Hodnotenie
 Španielsko, Costa Blanca & Costa Calida, La Manga del Mar Menor  Španielsko, Costa Blanca & Costa Calida, La Manga del Mar Menor

Poseidon La Manga Hotel & Spa - Erwachsenenhotel 

Poseidon La Manga Hotel & Spa - Erwachsenenhotel 

2:00 h
22 °C
22 °C
21 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
393 €
393 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 71 %
Poloha 73 %
Šport a zábava 70 %
Izby 72 %
Strava 78 %
Personál 78 %
75%
Celkové hodnotenie
7 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky

miesto:
Tento atraktívny kúpeľný hotel sa nachádza iba 100 m od krásnej pláže. V centre La Manga so svojimi nespočetnými reštauráciami a barmi je zhruba 12 km. Letisko San Javier je asi 40 km od hotela.

adresa:
Gran Vía km 6
30380 La Manga
Murcia
Tel .: 34 968 337000

Vlastnosti:
Tento hotel je postavený v roku 2005. Klimatizovaná má 142 izieb. Prístupné jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo po schodoch. K vybaveniu patrí trezor, reštaurácia, kaviareň, bar, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Prístupový internetu vo verejných priestoroch ponúka cestujúcim možnosť pobytu s okolitým svetom v kontakte. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku na ich srdcia obsah. Tí, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlo na parkovisku ubytovanie.

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza klimatizácia, centrálne kúrenie a kúpeľňu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas svojho pobytu. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Výhodou v izbe patrí chladničky. Pre optimálny komfort zaistí pripojenie k internetu, telefón, TV a rádio. V kúpeľni je fén. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii špeciálne rodinné izby.

Stravovanie:
K ubytovanie ponúka rezerváciu Stravovanie polpenzie a plnej penzie. Či už raňajky, obed alebo večeru, hostia majú na výber. Ak je to nutné, aby diétne jedlá sú pripravované.

Šport/Zábava:
V hoteli je bazén a vonkajší bazén. Lehátka a slnečníky vás pozývajú k odpočinku. Upokojujúce relaxácie, hotel Whirlpool v kúpacej oblasti. Hostia môžu využiť ich možností pre voľný čas, a síce, klub zdravia, a poplatok je tiež kúpele, sauna, parný kúpeľ a masáže. Animačný tím domu kladie na zábavné programy pre deti i dospelých.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii a krajinách Beneluxu môže dôjsť v rezervácii hoteli s alebo bez prístupu vzduchu do problémov cieľovej oblasti odbavenie v hoteli. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri odmietajú rezervačný webe, alebo je za príplatok.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady pre objemné batožinu (napríklad golfové príslušenstvo, kočíky, padákom, windsurfing doska alebo lyže) sa môže vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná na to vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľný batožinu a jedla môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Prosím, kontaktujte nás sa informovať na adrese:

JT Touristik Informácie o batožine/Naše jedlá


Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od cieľa cesty.

Prosím, kontaktujte nás sa informovať na adrese:

vstupné požiadavky JT Touristik
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 71 %
Poloha 73 %
Šport a zábava 70 %
Izby 72 %
Strava 78 %
Personál 78 %
75%
Celkové hodnotenie
7 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Poseidon La Manga Hotel & Spa - Erwachsenenhotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Poseidon La Manga Hotel & Spa - Erwachsenenhotel

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Poseidon La Manga Hotel & Spa - Erwachsenenhotel kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.10.2020 15:10:23
Koľko stojí zájazd do hotela Poseidon La Manga Hotel & Spa - Erwachsenenhotel?
Cena zájazdu je od 393€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 31.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 22°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Španielsku.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.10.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30