• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Checkin Beatrix 

  • Španielsko
  • Costa Barcelona
13 °C
teplota vzduchu
14 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza v blízkosti pláže, ktorá je vzdialená len pár minút.
ubytovanie v rodinnom dome:
Ubytovanie ponúka komfortné ubytovanie s bohatou občianskou vybavenosťou. V izbách je kúpeľňa. Vo vnútri kúpeľne patrí sprchovací kút.
Šport / Zábava:
Odroda počas pobytu poskytuje celý rad športových a rekreačných zariadení. Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. Apartmánový hotel ponúka cyklistiku / cykloturistiku (za poplatok).
vybavenie:
K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Tí, ktorí prídu autom, môžu parkovať na hotelovom parkovisku za poplatok. Okolie je možné preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.
Vstupné požiadavky pre Španielsko:
Občania Nemecka potrebujú na vstup do Španielska buď platný občiansky preukaz alebo platný dočasný preukaz totožnosti. Vstup s cestovným pasom je možný aj vtedy, ak neuplynul viac ako jeden rok.
Všetky deti potrebujú svoj vlastný cestovný doklad s okamžitou platnosťou (v závislosti na mieste určenia cestovný pas, pas, občiansky preukaz). Deti uvedené v cestovnom pase rodičov, ktorí majú neskorší dátum vypršania platnosti ako 26. jún 2012, automaticky strácajú platnosť v tento deň.
Poznámky:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú pobyt v EÚ, môžu v cieľovej oblasti zažiť problémy s registráciou v hoteli s „výhradami hotelových rezervácií“. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať následnú platbu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť!
stravovanie:
K dispozícii je bar.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Checkin Beatrix ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Checkin Beatrix

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30