Upresnite svoje filtrovanie
 Španielsko, Costa Barcelona, Pineda de Mar  Španielsko, Costa Barcelona, Pineda de Mar

Checkin Beatrix 

Checkin Beatrix 

2:00 h
21 °C
21 °C
20 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
423 €
423 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza v blízkosti pláže, ktorá je vzdialená len pár minút.
ubytovanie v rodinnom dome:
Ubytovanie ponúka komfortné ubytovanie s bohatou občianskou vybavenosťou. V izbách je kúpeľňa. Vo vnútri kúpeľne patrí sprchovací kút.
Šport / Zábava:
Odroda počas pobytu poskytuje celý rad športových a rekreačných zariadení. Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. Apartmánový hotel ponúka cyklistiku / cykloturistiku (za poplatok).
vybavenie:
K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Tí, ktorí prídu autom, môžu parkovať na hotelovom parkovisku za poplatok. Okolie je možné preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.
Vstupné požiadavky pre Španielsko:
Občania Nemecka potrebujú na vstup do Španielska buď platný občiansky preukaz alebo platný dočasný preukaz totožnosti. Vstup s cestovným pasom je možný aj vtedy, ak neuplynul viac ako jeden rok.
Všetky deti potrebujú svoj vlastný cestovný doklad s okamžitou platnosťou (v závislosti na mieste určenia cestovný pas, pas, občiansky preukaz). Deti uvedené v cestovnom pase rodičov, ktorí majú neskorší dátum vypršania platnosti ako 26. jún 2012, automaticky strácajú platnosť v tento deň.
Poznámky:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú pobyt v EÚ, môžu v cieľovej oblasti zažiť problémy s registráciou v hoteli s „výhradami hotelových rezervácií“. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať následnú platbu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť!
stravovanie:
K dispozícii je bar.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Checkin Beatrix ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Checkin Beatrix

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Checkin Beatrix kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.10.2020 09:10:00
Koľko stojí zájazd do hotela Checkin Beatrix?
Cena zájazdu je od 423€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 21°C a teplota vody 20°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Costa Barcelona.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30