• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
90%
Hodnotenie

Atiram Tres Torres 

  • Španielsko
  • Barcelona a okolie
  • Barcelona
21 °C
teplota vzduchu
20 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
90%
Atiram Tres Torres
2 recenzií
od 256 €

Atiram Tres Torres

Odporúčanie 50 %
Poloha 67 %
Izby 92 %
Strava 92 %
Personál 100 %
90%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Umiestnenie:
Hotel je centrálne umiestnený v jednej z najlepších oblastí v Barcelone. Vzdialenosť do centra mesta a hlavných ciest v Barcelone, rovnako ako nákupné a zábavnej štvrti Diagonal-Pedralbes je len pár minút.
Okrem toho, hotel sa nachádza v blízkosti známych uliciach, ako je Via Augusta alebo Diagonal Avenue.
Vybavenie:
Hotel má celkom 56 izieb, lobby priestor s recepciou, priestory na spoločenské akcie, reštaurácia, bar, ľahko prístupné priestory pre osoby s Bewegunseinschränkungen a parkovanie na mieste.
Ubytovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC so sušičom vlasov, klimatizáciou, termostatom, detektorom dymu, TV, trezor, WiFi (za poplatok) a minibar (za poplatok).
Zásobovanie (K dispozícii v závislosti na ročnom období):
Iba v izbe.
Raňajky.
Ostatné:
Nasledujúce služby sú k dispozícii tu: On-site parkovanie, Wi-Fi a služba budenia.
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že uvedené hotelové zariadenia a činnosti v off-sezóny v závislosti na obsadenosti hotela len obmedzený k dispozícii.
Región Katalánsko vedie v novembri 2012 mestská daň.
Daň 0,50 -2,50 EUR na osobu/deň sa platí priamo v hoteli.
U detí a mladistvých do 16 rokov, žiadna daň je splatná.
Zmeny vyhradené.
Status:
22.10.2012
Všeobecné upozornenia:
Prosím, informujte sa o aktuálnej predpisy pre vstup a bezpečnostné pokyny zahraničia pre Váš cieľ www.auswaertiges-amt.de alebo telefonicky na 030 - 18172000.
Okrem toho, mali by ste sa informovať o infekcie a očkovanie a ďalších preventívnych opatrení sa v čase; ak je to potrebné, lekárska pomoc by mala byť usiloval o trombóze a iných zdravotných rizík. Ak ste závislí na niektoré lieky, mali by ste informovať si čas na svojho rodinného lekára. Nie v každej krajine môžu byť drogy dovážať bez a niektoré lieky nemôžu, alebo nie sú v zodpovedajúcej kvalite v dostupných cieľovej krajine. V všeobecné informácie, najmä pokiaľ zdravotné úrady, lekári so skúsenosťami v cestovnom lekárstve, tropickej medicíny, cestovná medicína informačné služby alebo federálny Centrum pre výchovy k zdraviu výslovne sa odkazuje, pokiaľ ide o informácie z ministerstva zahraničia http://www.auswaertiges-amt.de
Ponuka na rezerváciu hotelov v Turecku, Egypt, Spojené arabské emiráty, Bulharsko, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre cestujúcich, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, rezidencie majú v týchto krajinách, a môže poskytnúť zodpovedajúce dôkaz. Hotelieri sú oprávnení požadovať bez zodpovedajúcich na mieste nedoplatky detekcie alebo nepridávali odmietnuť.
Poznámka rezervácie, vrátane letov:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii nasledujúce dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, napr easyJet (U2), Sky Airlines (SKY), nemeckých Wings (4U), Ryanair (FR), TUIfly (X3), Nemecko (Gexx), Sun Express (XQ) a Transavia (HV). V Airlines vyššie uvedenému, žiadne voľné jedlá sú na palube. Potraviny a nápoje sú vo väčšine prípadov k dispozícii za príplatok. Je batožina do 20 kg na osobu zahrnuté v cene plavby, s výnimkou: Transavia (HV) a Ryanair (FR) na 15 kg na osobu. Ďalšie batožinu na vedomie podmienky batožinu na príslušných webových stránkach. Aplikácie pre špeciálne služby (napr. miestenky, športového vybavenia, špeciálne potraviny, apod) nie sú možné.
Check-in informácie pre lety s Ryanair (FR):
Pre lety s Ryanair možno vykonať iba prostredníctvom Web Check-in od 15 dní do 4 hodín pred plánovaným odletom check-in, to je pravda, pre odchádzajúce a spiatočný let a musia byť vykonané samostatne cestujúci, podrobnejšie informácie v cestovných dokladoch. Retrospektívne palubnej vstupenky na letisku cestujúcich vznikajú dodatočné náklady vo výške približne 40 € za osobu/rokov. Batožina musí byť opustený na letisku "Baggage drop" prepínačov až 40 minút pred odletom.
Poznámka cestovanie bez prevodu:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu dovolenku a po 18 hodinách dorazí do rezervovaného hotela, informujte prosím majiteľa pred príchodom, aby sa váš rezervovať služba poskytnutá.
(Ako augusta 2012, zmeny a chyby vyhradené).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 50 %
Poloha 67 %
Izby 92 %
Strava 92 %
Personál 100 %
90%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Atiram Tres Torres ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Atiram Tres Torres

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30