Covid-19 v Slovinsku: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
97%
Hodnotenie
97%
Hodnotenie
Slovinsko Slovinsko
 Slovinsko, Slovinsko vnútrozemie, Kranjska Gora  Slovinsko, Slovinsko vnútrozemie, Kranjska Gora

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora 

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora 

22 °C
22 °C
23 °C
cca 1:15 h
cca 1:15 h
680 €
680 €
cena hotela od
cena hotela od
97%
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
1 recenzií
od 680 €

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora

Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 83 %
Izby 100 %
Strava 100 %
Personál 100 %
97%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha
Novopostavený luxusný hotel sa nachádza v horskom prostredí, no v tesnom dosahu centra a všetkých služieb. Lyžiarsky areál Kranjska Gora je vzdialený iba 100 metrov. V blízkosti sa nachádzajú aj bežkárske trate. Ski bus stojí priamo pri hoteli.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby
Tento príjemný hotel má recepciu s trezorom, taliansku á la carte reštauráciu, jedáleň, coctail bar, čajovňu, spoločenskú miestnosť, ďalšie spoločenské priestory, konferenčnú miestnosť, internetovú miestnosť, obchodíky so suvenírmi, galériu, bezplatný vstup do kasína Korona, úschovňu lyží a lyžiarskych topánok a garáž, či parkovisko. Hostia majú na 3 hodiny denne umožnený vstup do exkluzívneho vodného centra susedného hotela Larix - sústava krytých bazénov o celkovej ploche 400 m2, výrivky, vodotrysky, detský bazén, vodná šmyklavka, sauna, parný kúpeľ, relaxačný kútik s ležadlami a za poplatok, solárium, masáže, zdravotné a kúpeľné kúry ako aj kozmetické služby. Okrem toho je hosťom k dispozícii vonkajšie klzisko, za poplatok videohry a biliard.

Ubytovanie
Pohodlné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej až dvoch prísteliek majú kúpelňu s WC, SAT TV, rádio, telefón, minibar, možnosť prípojenia na internet a väčšina izieb má aj balkón. Za príplatok je možné objednať aj nadštandardné izby Grand, De Luxe a Ultra De Luxe (priestrannejšie, luxusnejšie a s vodnými posteľami) alebo izby s výhľadom na hory.

Stravovanie
Polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, 1 x týždenne typická slovinská večera s muzikou.

Pre deti
***+

Lyžovanie
***

Bežkovanie
***

Snowboarding
**

Miesto pobytu
****

Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 83 %
Izby 100 %
Strava 100 %
Personál 100 %
97%
Celkové hodnotenie
1 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.06.2021
Je hotel Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Je povolené ponúkať ubytovacie služby až do 30 ubytovacích jednotiek v ubytovacích zariadeniach s až 60 ubytovacími jednotkami.V ubytovacích zariadeniach s viac ako 60 ubytovacími jednotkami je povolené ponúkať ubytovacie služby až do výšky 50 % všetkých ubytovacích jednotiek v ubytovacom zariadení.

Je povolené ponúknuť apartmánové ubytovacie jednotky bez ohľadu na počet apartmánových ubytovacích jednotiek ponúkaných ubytovacím zariadením.

Hosťom ubytovacieho zariadenia je povolené ponúkať tieto stravovacie služby: príprava jedál a nápojov a servírovanie na terasách a záhradách alebo vo vnútri reštauračného zariadenia. Jedlo a nápoje sa však môžu podávať len hosťom pri stole (sedovaný stôl). Nočné kluby, bary a diskotéky zatiaľ nie sú povolené.

Hostia sa môžu ubytovať v ubytovacom zariadení za predpokladu, že pri registrácii môžu predložiť aspoň jedno z týchto možností:

  • certifikát negatívneho výsledku vírusového testu SARS-CoV-2 prostredníctvom testu PCR alebo HAG nie staršieho ako 48 hodín po odbere tampónu;
  • dôkaz o vakcinácii proti ochoreniu COVID-19, ktorým sa preukazuje, že od očkovania uplynul tento čas:
    — najmenej 7 dní po druhej dávke Comirnaty Biontech/Pfizer alebo najmenej 14 dní po druhej dávke jednej z nasledujúcich vakcín: Vakcína proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Moderna alebo Sputnik V od Národného centra epidemiológie a mikrobiológie Gamaleya, alebo Coronavac spoločnosťou Sinovac Biotech alebo vakcína proti COVID-19 spoločnosťou Sinopharm,
    — najmenej 21 dní po prvej dávke očkovacej látky Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) od spoločnosti AstraZeneca alebo Covishield od Indického inštitútu Serum of India/AstraZeneca,
    — najmenej 14 dní po podaní jedinej dávky vakcíny Janssen proti ochoreniu COVID-19 spoločnosťou Johnson a Johnson/Janssen-Cilag;
  • dôkaz pozitívneho výsledku testu PCR, ktorý je starší ako 10 dní, ale nie starší ako šesť mesiacov, alebo
  • osvedčenie lekára, v ktorom sa uvádza, že sa zotavili z ochorenia COVID-19 a že od začiatku symptómov uplynulo najviac šesť mesiacov.

Osvedčenie o skúške sa zohľadní, ak bolo vydané v členskom štáte Európskej únie, členskom štáte schengenského priestoru, Austrálii, Izraeli, Kanade, Novom Zélande, Ruskej federácii, Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska alebo Spojených štátoch amerických.

Pri registrácii v ubytovacom zariadení poskytovatelia ubytovacích služieb informujú alebo upozornia hosťa, že na využitie uvedených služieb je potrebné predložiť jeden z vyššie uvedených dôkazov.

Deti mladšie ako 18 rokov, ktoré sa zdržiavajú u blízkych rodinných príslušníkov alebo opatrovníkov, môžu byť ubytované aj v ubytovacom zariadení bez toho, aby absolvovali vírusový test SARS-CoV-2 a iné dokumenty uvedené v zozname.

Ponuka a predaj stravovacích a ubytovacích služieb spotrebiteľom je povolená len za predpokladu, že zamestnanci, ktorí ponúkajú a predávajú stravovacie a ubytovacie služby, sa raz týždenne testujú pomocou testu SARS-CoV-2 HAG alebo PCR a majú negatívny výsledok testu. Testovanie nie je potrebné, ak majú osvedčenie preukazujúce, že sa zotavili z choroby alebo že boli zaočkované.

Príprava a servis jedál a nápojov v ubytovacích zariadeniach je povolený medzi 05:00 a 22:00.

Stolová služba je povolená až pre 4 osoby. Obmedzenie počtu 4 osôb na stôl v pohostinských operáciách sa nevzťahuje na rodiny s deťmi do 18 rokov.

Tábory môžu ponúknuť 70 % svojich dostupných jednotiek.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 15.09.2021 17:09:35
Koľko stojí zájazd do hotela Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora?
Cena zájazdu je od 680€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.09.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 22°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Slovinsko vnútrozemie.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia