Upresnite svoje filtrovanie
71%
Hodnotenie

Oktjabrskaja 

 • Rusko
 • Rusko
 • Rusko - Sankt Petersburg - Severozápad
 • Sankt Petersburg
15 °C
teplota vzduchu
5 °C
teplota vody
2:20 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
71%
Oktjabrskaja
29 recenzií
od 664 €

Oktjabrskaja

71%
Celkové hodnotenie
29 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Objavte a skúsenosti St. Petersburg
Skupina cestovanie/voľný čas cestovanie 8 dní/7 nocí od/do Petrohradu
VAŠE DETOUR VÝHODY:
 • Nemecky hovoriaci sprievodca
 • Exkluzívne pre Dertour hostí
 • Tri kategórie hotel z čoho vyberať
 • Prevody pri príchode a odchode cene
 • Audio systém (slúchadlá pre lepšie pochopenie príručky), odchýlky od 7 osôb
 • K dispozícii ako súkromný výlet
 • Vlastné rozšírenie pred/po ceste možnom
 • Silvester dátum 2013
 • Early bird zľava až do 01/31/13

St. Petersburg, známy ako "Benátky severu", je jedným z najkrajších miest v Európe a v roku 2003 oslávila 300. výročie mesta. Pri tejto príležitosti, žiaril legendárny jantárová komnata v paláci Kataríny na Puškinovom obnovená do svojej bývalej slávy. Šírka Bulvármi a tiché kanály s ozdobnými mostov a nádherné paláce stále svedčí o slávnej minulosti sídlo cárov. Od konca mája do polovice augusta, kedy "biele noci" noc, môže byť dátum a mosty, zámky a kanály ponoriť do tajomného súmraku, má "Mesto cárov" svoje zvláštne čaro. Ale v každom inom ročnom období, výlet do Petrohradu to stojí. Naučte najdôležitejšie pamiatky "Benátky severu" vedieť!
Itinerár:
Deň 1 (so): Príchod
Individuálne príjazd do Petrohradu. Po imigračných formalít na letisku Vás bude splnený váš nemecky hovoriacim sprievodcom. Transfer do hotela.
Deň 2 (Sun): St. Petersburg
V dopoludňajších hodinách ukazuje prehliadku mesta turistických lokalít: Admirality, Alexander Nevsky kláštor, Zimný palác, katedrála svätého Izáka a Smolný kláštor. Budete tiež navštíviť Petropavlovská pevnosť, bývalé centrum starého Petrohradu sa Božieho hrobu cára Romanovcov rodiny. Základný kameň pevnosti bola 16. mája 1703 bude tiež slúžiť ako oficiálny dátum založenia Petrohradu. V areáli sa nachádza na ostrove v Neve. Deň v 12 hodín napoludnie sa dialo výstrel, zadať hamburgery Petr presný čas. V popoludňajších hodinách, navštívte Alexander Nevsky kláštora, na cintoríne mnohých slávny ruský básnik a hudobník sú pochovaní. Kláštornej založenie sa datuje do Petra Veľkého. V roku 1717 bol bol architekt Domenico Trezini zákazku na vybudovanie Chrám Zvestovania. Koniec 18. storočia. Paul som sa dostal do kláštora "Lavra", ktorý je vybavený zvláštne výsady kláštora, z ktorých boli len tri v tejto dobe v Rusku. Oni boli každý sídlom metropolitu a mal duchovný seminár o kňazskej formácie. Kláštor bol veľmi bohatý. Najlukratívnejšie zdrojom príjmov, ale bol predaj hrobov, pre tých, ktorí chceli, aby sa tu zaistené svoje miesto posledného odpočinku. Najstarší cintorín v meste, "Lazarus cintorín" bol len šľachta a vysoké hodnostári, to nebolo až do konca 18. storočia. Dosiahnutý hrob priestor aj bohatí obchodníci tu. Okrem toho ruského polymath Lomonosov nájdete aj hroby mnohých Petersburg architekti., o "Tikhvin cintoríne" sú dobre známe hudobníkov a spisovateľa, ktorí prinášajú kultúrny život Petrohradu na život v 18. a 19. storočí. V duchu znova. (B, L, D)
3. deň (pondelok): St. Petersburg
Návšteva v dopoludňajších hodinách 35 km juhozápadne od mesta sa nachádza zámok Peterhof. Hlavnou atrakciou je park s mnohými fontánami, navštívite. (Interiéry paláca nie sú na programe dňa, pretože sa jedná o veľmi dlhé čakacie doby. Návšteva v priebehu cesty, ale už oveľa nádherný zariadený Kataríny palác). Návšteva Peterhof nájsť iba v období od polovice mája - koniec septembra. Na iných termínoch nájdete na Zarenresidenz v Pavlovsku. V popoludňajších hodinách navštíviť impozantný katedrála svätého Izáka, ktorý sa vzťahuje na 102 m výšky ako štvrtý najväčší kupolou na svete. S 4000 m2 je možné ubytovať 14,000 ľudí. Strhujúci ale predovšetkým jej luxusný interiér s mnohými druhmi mramoru a polodrahokamov. To tiež ubytuje veľké množstvo obrazov, sôch a mozaiky z najlepších umelcov svojej doby. (B, L, D)
. 4 Day (Ut): St. Petersburg
Dnes budete chodiť v stopách cisárskej rodiny a navštívite ich zimný pobyt - Ermitáž. V zbierke umenia sú takmer 3 milióny umeleckých diel z celého sveta. Barokový Zimný palác bol postavený v roku 1754-1762 na príkaz Elizabeth ja Florentine architektom Rastrelli a bol až do Októbrovej revolúcie z roku 1917, rezidencie cárov. Interiér paláca je jediný zvuk najlepších materiálov. Dokonca aj Jordan schodisko vedúce do prvého poschodia, je začiatok nepredstaviteľné nádhery. Jedným z najkrajších medzi viac ako tisíc reprezentačných miestností je malachit, ktorého stĺpy, pilastre a krby s viac ako dvoma tonami najjemnejšieho malachit bola pokrytá z Uralu. Katarína II. Viac ako 1000 izieb a viac než 100 schody veľkolepého Zimného paláca bola príliš široká, a preto zadala v roku 1764 pod menom Jurij Felten s výstavbou priľahlé "Malé Hermitage". Na to uzatvára tzv. "Starý Hermitage" v galérii. Mostu cez "Zimné port" spája v divadle Hermitage, ktorý bol dokončený v roku 1787 k designom Giacomo Quarenghi. Portál pre "nové" Hermitage sa nachádza na Millionaja Ulitsa a je podporovaná svalnatých atlasov. Zimný palác, je malé, staré a nové Hermitage spoločne tento veľký múzeum. V popoludňajších hodinách trvať vedený Nevský prechádzku s nákupmi. (F , M)
5. deň (St): St. Petersburg
Tento deň je úplne k dispozícii. Máte možnosť podieľať sa na celodenný výlet do starobylého ruského mesta Novgorod (asi 200 km, rezervácie a na mieste platby). Ak sa chcete pripojiť k tejto skupine výlet, si prosím nutne na mieste, a nie našu ponuku blokov na strane 39! Na ceste k Novgorod zažiť ruskú krajinu s malými dedinami a drevených domov a dostanete chuť na život na zemi. V Novgorod návšteve Kremľa s katedrálou St Sophia, maloobchodné boku, kláštor Yuriev a skanzen drevenej architektúry. (B, D)
6. deň (Št): St. Petersburg
Toho rána veľkolepý palác Catherine v Puškin (Tsarskoye Selo) je na programe, kde sídli aj legendárny jantárová komnata, ktorá bola teraz kompletne prestavaný a znovu otvorený pri príležitosti 300 rokov výročia v roku mája 2003. Na približne 25 kilometrov južne od Petrohradu vzdialenej palác patrí svojou bielo-modro zlaté kráse fasády z najkrajších barokových palácov v Európe. Popoludní je zadarmo pre vlastné aktivity. (B, L)
7. deň (Pi): St. Petersburg
V dopoludňajších hodinách navštíviť ruské múzeum s majstrovskými z celej tisícročia. Zbierka obsahuje približne 300.000 exponátov z takmer tisícročnej histórie ruského umenia. Zvlášť zaujímavá je veľká zbierka obrazov ruského realizmu, detail popísať ruského života v minulosti. Popoludní sa vo voľnom čase. Brilantná finále tejto zaujímavej a pôsobivé cesty je večer slávnostná večera na rozlúčku s ruskými špecialitami a folklóru. (B, D)
8.deň (so): odchod alebo predĺženie
Transfer na letisko a individuálnu cestu domov alebo individuálne predĺženie. (F)
Cestovné informácie:
Cesty Rundr (So):
27.apríla
Mai B 18; C 25
C 15 jún 22
6.júla D, 20
D 03.08.17, 31
7.září B, 14; B 28
V cene Služby:
Základný balíček:
 • Všetky prevody v Rusku, vrátane manipulácie s batožinou
 • 7 nocí v hoteli Oktjabrskaja/Standard 4.5 hviezdičkové izby s vaňou alebo sprchou/WC
 • Raňajky formou bufetu (7 x)
 • vysoko kvalitné cestovné sprievodca Dertour/Vista Point "St. Petersburg "s mapou s cestovných dokladoch

Voliteľné exkurzie balíček (nutné objednať navyše, cena viď tabuľka):
 • Exkurzie a návštevy (tučne) podľa itinerára
 • Vstupné
 • miestne, nemecky hovoriaci sprievodca
 • Zvukový systém (nastaviteľné slúchadlá pre lepšie pochopenie skupiny) v priebehu objavovania (od 7 osôb)
 • Stravovanie podľa itinerára: Obed v meste dobrých reštaurácií (4 x) a večera v hoteli (3 x)
 • slávnostná večera na rozlúčku s folklór show (1 x)

Služby, ktoré nie sú zahrnuté:
 • Vízové ​​poplatky
 • povinné zdravotné poistenie pre Rusko
 • Odmeny a osobné výdavky
 • Poistenie storna
 • Transfer z a/alebo na letisko vynechanej o predĺženie doby pobytu pred po skupinové cestovanie

Minimálny počet účastníkov:
Skupina cestovanie: 10 na Hotel a zájazdu (zaručené, že odvážne termíny realizácie);
Súkromná prehliadka: 2 ľudia
Čo je dobré vedieť:
 • Lacné letenky a blokovať všetky informácie o prílete bude k dispozícii na stránkach 18-21
 • Visa informácie viď strany 144-145
 • Hotel popis viď strana 49.
 • Pri rezervácii súkromnú prehliadku vlastné šofér a nemecky hovoriaci sprievodca (2 osoby v aute, od 3 ľudí v mikrobusu) Sprievodca, vrátane

Turistický sprievodca, vrátane:
S vašou poukážke, obdržíte ako sprievodca s mapou, nákupy a výlety, kultúrnych pamiatok a mnoho ďalšieho.
Informácie o zákazníkov (spiatočný):
Pri rezervácii 3 alebo 5 alebo 7 osôb v rámci jednotného príplatok miestnosti, musí byť zaplatená za 3., 5. a 7. osobu. Toto sa automaticky vypočíta systémom.
Cestovná kancelária informácie: Extra noci rezervácií, ceny a kódy viď strana 49.
Prístelka: Max. 1. dieťa od 2 a hore. 11 rok na izbe s rodičmi s 2 Vollz. 20% zľava na základnom balíčku.
Garantované Termíny: Hrubo Položky s garantovaným prevedení od 2 osôb (skupina cestovnom ruchu).
Úspora:
Včasná rezervácia zľava:
5% zľava na základnej a
5% na výletnej obale pri rezervácii do 31/01/13
Voliteľné Rezervovať si možno doplnkové služby:
(Nie je zahrnuté v cene)
Zájazdu:
Ceny za osobu v EUR:
(Req Typ cesty TOUR ZUB (Package))
AUSX: Tour balíček 399 (všetky termíny)
Informácie o zákazníkov (balíček):
Ak je v skupine cestovanie menej ako 10 ľudí si rezervovali zájazdy na 3 hotelov môžu byť zlúčené.
Poznámka: Táto špecifikácia je platný od 4.1.2013 do 31.03.2014 (ročná katalóg 2013/2014).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
71%
Celkové hodnotenie
29 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Oktjabrskaja ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Oktjabrskaja

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.02.2021 16:02:54
Koľko stojí zájazd do hotela Oktjabrskaja?
Cena zájazdu je od 664€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 15°C a teplota vody 5°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Rusko - Sankt Petersburg - Severozápad.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30