Upresnite svoje filtrovanie
Rusko Rusko
 Rusko, Rusko - Sankt Petersburg - Severozápad, Sankt Petersburg  Rusko, Rusko - Sankt Petersburg - Severozápad, Sankt Petersburg

Holiday Inn St. Petersburg-Moskovskye Vorota 

Holiday Inn St. Petersburg-Moskovskye Vorota 

2:20 h
15 °C
15 °C
5 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
755 €
755 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Objavte a skúsenosti Petrohradu
Skupinové cestovanie/private tour - 8 dní/7 nocí - od/do Petrohradu
DERTOUR Vaša výhoda:
 • Nemecky hovoriaci sprievodca
 • Exkluzívne pre DERTOUR hostí
 • Tri kategórie hotela si môžete vybrať z
 • Prevody na príchodu a odchodu v cene
 • Audio systém (slúchadlá pre lepšie pochopenie sprievodcom) s výlety z 7 ľudí
 • K dispozícii tiež ako súkromný výlet
 • Jednotlivé prípony pred/po ceste možnom
 • Silvestrovský termín v roku 2013
 • Zľava na skorú rezerváciu do 01/31/13

St Petersburg, známy ako "Benátky severu", je jedným z najkrajších miest v Európe a v roku 2003 oslávila 300 rokov výročia mesta. Pri tejto príležitosti, žiaril legendárny jantárová komnata v paláci Kataríny v Puškin v novom lesku. Šírka Bulvármi a pokojné kanály s ozdobnými mostov a nádherné paláce stále svedčí o slávnej minulosti kráľovské sídlo cárov. Od konca mája do polovice augusta, kedy "biele noci", v noci môže byť deň a mosty, paláce a kanály ponorí do tajomného súmraku, má "mesto cárov" jeho zvláštne čaro. Ale v inom ročnom období, výlet do Petrohradu stojí za to. Naučte sa najdôležitejších atrakcií "Benátky severu" vedieť!
Itinerár:
1. deň (so): Príchod
Individuálne príchod do Petrohradu. Po imigračných formalít na letisku vás bude spĺňať vaše nemecky hovoriace sprievodcom. Transfer do hotela.
2. deň (nedeľa): St Petersburg
V dopoludňajších hodinách sa vám prehliadka mesta ukazuje hlavné atrakcie: Admirality, Alexander Nevsky kláštor, Zimný palác, katedrála svätého Izáka a Smolný kláštor. Môžete tiež navštíviť Petropavlovská pevnosť, bývalý centre starého Petrohradu s krypte car Romanov rodine. Základný kameň tvrze bol dňa 16. mája 1703 a je tiež považovaný za oficiálny dátum založenia Petrohradu. V areáli sa nachádza na ostrove v Neve. Každý deň v 12 hodín hodiny výstrel je zapálený pre indikáciu Peter hamburgery presný čas. V popoludňajších hodinách navštívite Alexander Nevsky kláštora, v ktorého cintoríne mnoho slávny ruský básnik a hudobník sú pochovaní. Založenie kláštora siaha až do Petra Veľkého. V roku 1717 bol architekt Domenico Trezini zmluva postaviť katedrálu Annunciation. Koniec 18. storočia priniesol do kláštora, aby Pavla I. "Lavra", ktorý je vybavený špeciálnymi právami kláštora, ktorých bolo v tejto dobe iba tri v celom Rusku. Oni boli každý sídlo Metropolitan a mal duchovný seminár pre vzdelávanie kňazov. Kláštor bol veľmi bohatý. Najviac lukratívne zdroj príjmov, však, bol predaj hrobov, pre tých, ktorí chceli, aby sa tu zaistená jeho konečné miesto odpočinku. Najstarší cintorín v meste, "Lazarus cintorín" bol len aristokracie a vysokých hodnostárov. Nebolo kým nie neskoré 18. storočia boli schopní sa dostať vážne priestor i bohatí obchodníci tu. Okrem ruského polyhistor Lomonosov tiež hroby mnohých Petersburg architekti. Na "Tikhvin cintoríne" sú dobre známe hudobníci a spisovatelia, ktorí prinášajú kultúrny život St Petersburg v 18. a 19. storočia v duchu späť do života. (B, L, D)
3. deň (po): St Petersburg
V dopoludňajších hodinách návšteva V asi 35 km juhozápadne od centra mesta hrad Peterhof. Hlavnou atrakciou je park s mnohými fontánami, ktoré navštívi. (Interiéry paláca nie sú na programe, pretože sa jedná o veľmi dlhé čakacie doby. Navštívte počas cesty, ale už oveľa vybavenej nádherné Catherine Palace). Exkurzie do Peterhof nájsť iba v období od polovice mája - koniec septembra. Na iných termínoch navštíviť sídlo cárov v Pavlovsk. V popoludňajších hodinách navštívite impozantný St Isaac je katedrála, ktorá sa vzťahuje na 102 m výšky ako štvrtý najväčší kopulou na svete. S 4000 m2 je možné ubytovať 14.000 ľudí. Úžasne, však, a to najmä ich veľkolepý interiér s mnohými druhmi mramoru a polodrahokamov. To tiež hostí veľké množstvo obrazov, sôch a mozaiky z najlepších umelcov svojej doby. (B, L, D)
4 Deň (Ut): St Petersburg
Dnes budete chodiť v stopách cisárskej rodiny a navštívite ich zimný pobyt - Hermitage. Zbierka umenia zahŕňa takmer 3 milióny umeleckých diel z celého sveta. Barokový Zimný palác bol postavený v roku 1754-1762 na príkaz Elizabeth ja od Florentine architektom Rastrelli, a bol až do Októbrovej revolúcie z roku 1917, sídlo cárov. Vnútro paláca je jediný hluk najlepšie materiály. Dokonca aj Jordánsko schodisko vedúce do prvého poschodia, je predohrou k nepredstaviteľné nádhery. Jeden z najkrajších medzi viac ako tisíc štátnych bytov je malachit, ktorého stĺpy, pilastre a krby s viac ako dvoma tonami najlepších malachit bol prezlečený z Uralu. Kateřina II bol na viac ako 1000 izieb a 100 schodísk z veľkolepého Zimného paláca rozložiť, a preto ona poverila Yury Felten 1764 s výstavbou priľahlého "Malé Hermitage". V tejto, tzv "Staré Hermitage" sa pripojí. Galéria most cez "zimné kanál", spájajúci je na divadle Ermitáže, ktorá bola dokončená v roku 1787, aby návrhy Giacomo Quarenghi. Portál na "New Hermitage" sa nachádza na Millionaja Ulitsa a je podporovaný svalovej atlasov. Zimný palác, Malé, Staré a Nové Hermitage dohromady tento skvelý múzeum. Popoludní sa riadiť Nevsky prechádzku s nákupmi. (F , M)
5. deň (st): St Petersburg
Dnes je úplne v kľude. Máte možnosť podieľať sa na celodenný výlet do starobylého ruského mesta Novgorod (200 km, rezervácie a platba na mieste). Ak sa chcete pripojiť k tejto skupine výlet, nezabudnite si nutne na mieste, nie je náš sortiment blokov na strane 39! Na výlet do Novgorodu zažiť ruskú krajinou s malými dedinami a drevených domov, a získať pohľad na život na vidieku. V Novgorod Kremľa s návštevou katedrály St Sophia, obchodné boku, kláštor Yuriev rovnako ako skanzen drevenej architektúry. (B, D)
6. deň (št): St Petersburg
Na tomto ráno veľkolepý palác Kataríny v Pushkin (Tsarskoye Selo) je na programe, ktorý tiež sídli legendárny jantárová komnata, ktorý bol teraz kompletne zrekonštruovaný a znovu otvorený pri príležitosti 300 rokov výročia v máji 2003. Všetkých 25 km južne od St Petersburg vzdialenej paláca patrí svojou bielo-modrá zlatá nádhera fasády z najkrajších barokových palácov v Európe. Popoludní je zadarmo pre vlastné aktivity. (F, M)
7. deň (pi): St Petersburg
V dopoludňajších hodinách navštíviť ruskej múzeum s majstrovskými z celej tisícročia. Zbierka obsahuje približne 300.000 exponátov z takmer tisícročnej histórii ruského umenia. Osobitného záujmu je veľká zbierka obrazov z ruského realizmu, ktoré verne zobrazujú ruského života v minulosti. Popoludní sa vo voľnom čase. Trblietavé finále to zaujímavý a pôsobivý cesta je večer slávnostná večera na rozlúčku s ruskými špecialitami a folklóru. (B, D)
8. deň (so): odchod alebo predĺženie
Transfer na letisko a individuálnu cestu domov alebo individuálne predĺženie. (F)
Informácie o ceste:
Cestovanie sa datuje Rundr (SAT):
20.apríla
4.května; B 11
Júna D 01, 08, 15, 22; C 29
C 13 júla 27
Augusta C. 10, 24, 31
7.září C, 21
05.10.12
Decembra 28
22. februára **
15. Marca 29
Služby zahrnuté v cene:
Základné Usporiadanie:
 • Všetky prevody v Rusku, vrátane manipulácie s batožinou
 • 7 nocí v hoteli Holiday Inn Moskowskije Worota/Štandardné 4-hviezdičkový izby s vaňou alebo sprchou/WC
 • Raňajky formou švédskych stolov (7 x)
 • kvalitné cestovné sprievodca DERTOUR/Vista Point "St Petersburg "s mapou mesta s cestovné doklady

Voliteľné exkurzie balíček (nutné objednať naviac, cena viď tabuľka):
 • Exkurzie a návštevy (tučne v texte) podľa itinerára
 • Vstupné
 • miestnej, nemecky hovoriaci sprievodca
 • Audio systém (riadený slúchadiel pre lepšie pochopenie návodu) počas výlety (od 7 osôb)
 • Zásobovanie podľa itinerára: obed v mestských dobrých reštaurácií (4 x) a večera v hoteli (3 x)
 • slávnostná večera na rozlúčku s folklórny prehliadky (1 x)

Služby, ktoré nie sú zahrnuté:
 • Vízové ​​poplatky
 • Povinné zdravotné poistenie pre Rusko
 • Odmeny, osobné výdavky
 • Cestovné poistenie storna
 • Transfer z a/alebo na letisko sa nevzťahuje na predĺženie pobytu pred po skupinové cestovanie

Minimálny počet účastníkov:
Skupinové cestovanie: 10 každý hotel a cestovný ruch (zaručené až po realizáciu odvážnych schôdzok);
Súkromná Travel: 2 osoby
Čo je dobré vedieť:
 • Lacné lety a bloky všetky informácie o lete príchode vám bude k dispozícii na stránkach 18-21
 • Visa Poznámky pozri strany 144-145
 • Popis Hotel, viď strana 48
 • Ak ste si súkromnú prehliadku vlastného šoféra a nemecky hovoriaci sprievodca (2 osoby vo vozidle, z 3 osoby v mikrobus), sprievodca zahrnutá

Sprievodca cene:
S vašou poukážke, obdržíte návod mapy mesta, nakupovanie a nočného života, kultúrnych pamiatok a mnoho ďalšieho.
Informácie o zákazníkovi (spiatočný):
Pre rezervácie na 3 alebo 5 alebo 7 osôb v jednom doplnok miestnosti musí byť zaplatená na 3., 5. a 7. osobu.
Dátum 22.2.-29.2.14. V tejto dobe koná maslenitza (maslo týždeň). Popisuje týždeň pred začiatkom pravoslávnych pôstne a je veselý ruský festival s rôznymi vlastných svätyňou (s našou karneval porovnateľné).
Cestovná kancelária ďalšie noci Možná rezervácie, ceny a kódy, viď strana 48
Prístelka: Max 1 dieťa od 2 do 11 rokov v izbe s rodičmi s 2 Vollz. 20% zľava na základnom balíčku.
Garantované termíny: Dáta sú vyznačené tučným písmom s garantovanou prevedení z dvoch osôb (skupina cestovanie).
Úspory:
Zľava na skorú rezerváciu:
5% zľava na základnej a
5% na výletnej obale pri rezervácii do 31.01.13
Voliteľne možno rezervovať ďalšie služby:
(Nie je v cene)
Tour balíček:
Ceny za osobu v €:
(Typ cesty TOUR Potreba ZUB (Package))
AUSX: Exkurzia balíček 399 (všetky termíny)
Informácie o zákazníkovi (balenie):
Ak je v skupine cestovanie menej než 10 ľudí si rezervovali, že zájazdy z 3 hotelov môžu byť zlúčené.
Poznámka: Táto špecifikácia je platná od 01.04.2013 do 31.03.2014 (ročná tovar 2013/2014).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Holiday Inn St. Petersburg-Moskovskye Vorota ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Holiday Inn St. Petersburg-Moskovskye Vorota

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.02.2021 16:02:54
Koľko stojí zájazd do hotela Holiday Inn St. Petersburg-Moskovskye Vorota?
Cena zájazdu je od 755€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 15°C a teplota vody 5°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Rusko - Sankt Petersburg - Severozápad.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30