Rakúsko Rakúsko
Rakúsko, Salzbursko, Zauchensee Rakúsko, Salzbursko, Zauchensee

Magic Mountains Appartements Schneider 

Magic Mountains Appartements Schneider 

Rakúsko Rakúsko
Rakúsko, Salzbursko, Zauchensee Rakúsko, Salzbursko, Zauchensee
Teplota vzduchu: 9 °C
Teplota vody: 6 °C
Dĺžka letu: 0:40 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Prežite aktívnu dovolenku v Altenmarkt-Zauchensee. Apartmánový komplex Schneider sa nachádza v nadmorskej výške cca 1350 m. Kaviarne a reštaurácie sú priamo pri dome a najbližšie obchody sú asi 10 km od Vášho rekreačného domu. Na všetkých milovníkov vody čaká v bezprostrednej blízkosti malebné Zauchensee. V Altenmarkte, vzdialenom cca 10 km, vás Therme Amadé pozýva na kúpanie bez ohľadu na počasie.
V lete je ubytovanie ideálnym východiskovým bodom pre pešie a cyklistické túry. Turistický autobus (za poplatok) vás odvezie do bezprostredne susediacej turistickej oblasti Zauchensee. K lanovke Gamskogelbahn sa dostanete po cca 500 m.Priamo pri dome si môžete zašportovať na cyklotrase a zároveň sa kochať krajinou.
Vybavenie: Bytový komplex Schneider zrekonštruovaný v roku 2021 (všetky byty) Vám ponúka celkom 11 bytových jednotiek.
Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán s 1 spálňou : Komfortné apartmány (A1T, cca 35 m²) majú satelitnú TV, rádio, posedenie, jedálenský kút a sprchu, WC a
niektoré majú balkón. Apartmány majú kuchynský kút so sporákom (4 platničky), rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, chladničkou, umývačkou riadu, riadom a rúrou. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka pre 2 osoby. V spálni je k dispozícii manželská posteľ.
Poznámka: Môžete si priniesť vlastné osušky a osušky alebo si sadu (2x uterák, 2x osušku) môžete zaplatiť na mieste za cca 5€
Apartmán s 2 spálňami : Komfortné apartmány (A2T, cca 50 m²) majú satelitnú TV, rádio, posedenie, jedálenský kút a sprchu, WC a
niektoré majú balkón. Apartmány majú kuchynský kút so sporákom (4 platničky), rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, chladničkou, umývačkou riadu, riadom a rúrou. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka pre 2 osoby. V 1. spálni je manželská posteľ. V 2. spálni je tiež manželská posteľ.
Poznámka: Môžete si priniesť vlastné osušky a osušky alebo si sadu (2x uterák, 2x osušku) môžete zaplatiť na mieste za cca 5€
Rezervovateľné možnosti stravovania: Bez stravy: Bez stravy
Kategória krajiny: neklasifikovaná
Šport v cene: stolný tenis (v závislosti od dostupnosti)
Ako sa tam dostať: Prichádzate zo Salzburgu po diaľnici A10 Tauern v smere na Graz/Villach k výjazdu Altenmarkt, Graz, Radstadt. Pokračujte k výjazdu Altenmarkt -Ost, Zauchensee.
Z A10 (Tauernautobahn) opustíte výjazd Graz/Altenmarkt, z centra Altenmarktu asi 10 km južne do Zauchensee.
Hotelové služby: výmena posteľnej bielizne: k dispozícii je počiatočná súprava
***
Uteráky: Môžete si priniesť vlastné osušky a osušky alebo si sadu (2x uterák, 2x osušku) zaplatiť na mieste za cca 5€.
***
Wi-Fi v celom areáli hotela
Hotelové kreditné karty: Neakceptované.
Poznámky: Upozorňujeme, že aj po obnovení prevádzky hotela môže v závislosti od ďalšieho regionálneho vývoja šírenia korona vírusu dôjsť ku krátkodobým obmedzeniam rozsahu služieb z dôvodu úradných príkazov.
***
Check in: od 15:00 hod
Check out: do 9.30 hod
**************
Domáce zvieratá cca 7 € za zviera/noc (bez stravy) po prihlásení
**************
Parkovanie zadarmo (v závislosti od dostupnosti)
Nie je tu garáž
**************
Bezbariérový prístup
**************
Železničná stanica Altenmarkt (cca 10 km)
Letisko Salzburg (cca 80 km)
**************
Miestny poplatok cca 1,50 na osobu/noc (platí sa na mieste).
**************
Poznámka 2:
Zauchensee 18
5541 Altenmarkt
Salzbursko-Rakúsko
Spojené kráľovstvo: 50401-000278-2020
V katalógu "Osobný nástup" 2020/21 na strane 62.
Upozornenie na sezónu : Leto 22: 25.6.-9.9.
Informácie o pandémii koróny: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť boli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzeniepandémie koróny vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú na základe oficiálnych požiadaviek zavedené špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia, ako sú pravidlá vzdialenosti, inštalácia dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie rúšok (ochrana úst a nosa), niektoré možnosti digitálnej registrácie alebo bezkontaktné návštevy reštaurácie.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadne povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnom hygienickom koncepte slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Samozrejme, všetky osvedčené pravidlá správania ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania by mal dodržiavať aj každý jednotlivý cestujúci. Oficiálne požiadavky môžu byť tiež v krátkom čase upravené v závislosti od aktuálneho vývoja pre jednotlivé hotely, dovolenkové lokality alebo regióny.
Magic Mountains Appartements Schneider recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Magic Mountains Appartements Schneider ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Magic Mountains Appartements Schneider
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 20.03.2023
Je hotel Magic Mountains Appartements Schneider kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Všetky obchody a služby sú otvorené bez obmedzení.

Na regionálnej úrovni sa môžu uplatňovať prísnejšie pravidlá.

Osoby, ktoré majú pozitívny test na COVID-19, sú povinné nepretržite nosiť masku FFP2 alebo jej ekvivalent (podrobnejšie informácie nájdete v karanténe).


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.09.2021 13:09:33
Koľko stojí zájazd do hotela Magic Mountains Appartements Schneider?
Cena zájazdu je od 219€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.03.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 9°C a teplota vody 6°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Salzbursko
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.02.2023 9:30
Dĺžka letu Rakúsko
Let trvá približne 0:40 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30