Portugalsko Portugalsko
Portugalsko, Braga / Vila Real / Viano do Castelo / Braganca, Braga Portugalsko, Braga / Vila Real / Viano do Castelo / Braganca, Braga

Bom Jesus - Do Elevador 

Bom Jesus - Do Elevador 

Portugalsko Portugalsko
Portugalsko, Braga / Vila Real / Viano do Castelo / Braganca, Braga Portugalsko, Braga / Vila Real / Viano do Castelo / Braganca, Braga
Teplota vzduchu: 17 °C
Teplota vody: 16 °C
Dĺžka letu: 3:00 h
Od letiska: cca 1:00 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Pozícia:
Tento hotel sa nachádza v meste Braga v severnom Portugalsku. Centrum mesta s početnými nákupnými a zábavnými zariadeniami, ako aj reštauráciami a barmi je vzdialené cca 4 km. Letisko Porto je vzdialené približne 50 km. Linky na sieť verejnej dopravy sú vzdialené približne 1 km a na najbližšiu pláž je to približne 30 km.
Zariadenie:
Zariadenie má 22 komfortných izieb. Dom ponúka vstupnú halu s recepciou, výťah, WLAN (v hale), reštauráciu, bar, izbovú a práčovňu (za poplatok) a parkovisko (prípadne za poplatok).
Ubytovanie:
Moderné štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu/kúrenie, telefón, TV, minibar (za poplatok) a trezor na prenájom. Tieto sú k dispozícii aj ako menšie jednolôžkové izby.
Jedlá:
Možno objednať s raňajkami alebo polpenziou. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu alebo a la carte.
Daň z noci/mestská daň v Portugalsku:
Upozorňujeme, že v niektorých mestách a obciach sa vyberá daň za ubytovanie/mestská daň. Výška závisí od kategórie rezervovaného hotela (1 až 10 EUR na osobu/deň) a počíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho zaplatiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)
Mestská daň Lisabon
Upozorňujeme, že od 1. januára 2016 sa v Lisabone vyberá mestská daň. To je spoplatnené sumou 1,00 € na osobu/deň (splatnosť od 13 rokov/maximálne 7,00 €). Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho zaplatiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)
Mestská daň Porto
Upozorňujeme, že od 3. januára 2018 sa v niektorých hoteloch v Porte bude účtovať mestská daň. Závisí to od rezervovanej kategórie hviezd a je to 2,00 EUR na osobu/deň (maximálne 14,00 EUR). Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho zaplatiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)
Mestská daň Faro
Upozorňujeme, že od 2. januára 2022 sa v niektorých hoteloch vo Faro bude účtovať mestská daň. Tá závisí od rezervovanej kategórie hviezd a je 1,50 EUR na osobu/deň (maximálne 12,00 EUR). Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho zaplatiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)
Dôležité informácie o koranavíruse (Covid-19):
Dôležité informácie o koronavíruse (Covid-19): Upozorňujeme, že vzhľadom na súčasnú globálnu situáciu môžu existovať obmedzenia výkonu z dôvodu oficiálnych pokynov v Nemecku a vo vašej dovolenkovej krajine. Tieto môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, ale zahŕňajú aj obmedzenia vstupu/výstupu (napr. povinné testy na koronavírus) a všeobecné miestne predpisy (napr. požiadavky na masky v obchodoch alebo reštauráciách alebo uzavreté atrakcie/pamiatky).
Poznámka pre zájazdy (let+hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).
Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je k dispozícii, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.
Upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť
Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme bližšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Bom Jesus - Do Elevador recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Bom Jesus - Do Elevador ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Bom Jesus - Do Elevador
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 26.01.2023
Je hotel Bom Jesus - Do Elevador kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Pečať „čistá a bezpečná“pomáha cestujúcim identifikovať turistické zariadenia, činnosti a služby, ktoré sú v súlade s opatreniami týkajúcimi sa ochorenia COVID-19.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 22.05.2022 04:05:42
Koľko stojí zájazd do hotela Bom Jesus - Do Elevador?
Cena zájazdu je od 631€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 31.01.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 17°C a teplota vody 16°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Portugalsku
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 31.12.2022 9:30
Dĺžka letu Portugalsko
Let trvá približne 3:00 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30