Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

The Shore At 46th Hotel 

  • Mexiko
  • Mexiko
  • Cancún
  • Playa del Carmen
28 °C
teplota vzduchu
25 °C
teplota vody
11:50 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Playa del Carmen. Letisko: CUN asi 55 km.

vybavenie:
Hotel, ktorý sa skladá z hlavných a 3 vedľajších budov, bol otvorený v roku 2018 a má 65 izieb a 4 poschodia. Súčasťou interiéru je recepcia, trezor, 2 výťahy a bar, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí reštaurácia s terasou. Pri bazéne nájdete bazén a bar pri bazéne (sezónny) a integrovaný detský bazén. Vonkajší komplex má strešnú terasu. V hoteli nájdete aj slnečníky, osušky a ležadlá.

Ubytovanie (v závislosti od sezóny):


Štúdiá: majú kúpeľňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov, klimatizáciu, TV, WiFi, trezor, kuchynský kút, telefón a balkón alebo terasu.

Stravovanie (v závislosti od ročného obdobia):


bez jedla

Deti (v závislosti od ročného obdobia):
- Detský bazén integrovaný do bazéna

Šport / zábava (v závislosti od ročného obdobia):
- Prípadne za poplatok: telocvičňa, masáže, sauna, kúpele, vírivka

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro / Master Card, Visa
- Služba concierge
- Domáce zvieratá (na vyžiadanie a za poplatok)

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Všeobecné poznámky:


Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou z dôvodu našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytuje vaša cestovná kancelária. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a odbavení svojej rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen

Ak ste si rezervovali let, propagačná akcia sa uskutoční v ekonomickej triede.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že za prepravu môžu vzniknúť špeciálne a športové batožiny.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch vás budú namiesto povinných zastávok v blízkosti vášho hotela odchádzať namiesto individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné zabezpečiť službu door-to-door. V takom prípade vás vodiči odvedú na najbližšie možné miesto k vášmu ubytovanie. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do nehnuteľnosti.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru, ako aj váš rezervovaný hotel, ak by počas letu došlo k oneskoreniu vášho letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.). Môžu byť obmedzené alebo nedostupné v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie oblasti, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej 1 účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dbajte na otváraciu dobu recepcie. Ak plánujete príchod mimo otváraciu dobu recepcie, informujte o tom prosím váš rezervovaný hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez transferu a dorazíte po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby vám bola poskytnutá rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Miestny poplatok je spoplatnený.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sa nachádzajú naDeň príchodu je zvyčajný iba od 14 hodín. Ak prídete ráno pred 3:59 ráno, ihneď dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri príchode sa od 1. septembra 2017 bude uplatňovať ekologická daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch. Eko-daň vo výške približne 20 MXN za izbu a noc má zákazník zaplatiť priamo na mieste (v MXN alebo USD) a nezahrnúť do ceny zájazdu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Dodržiavajte platné predpisy týkajúce sa vstupu a očkovania, ako aj aktuálne informácie Nemeckého ministerstva zahraničných vecí v Mexiku! Pri vstupe cez USA sa riaďte vstupnými a vakcinačnými predpismi, ako aj aktuálnymi informáciami Nemeckého spolkového úradu pre zahraničné veci (to platí aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď nezostane tranzitná oblasť).

Prisťahovalectvo Mexiko: Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po spiatočnej ceste.

Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup možný bez víza so strojovo čitateľným pasom. Občania všetkých krajín, ktoré sa zúčastňujú na programe bezvízového styku v USA, musia mať od 12. januára 2009 prístup k svojim osobným údajom a cestovným informáciám na webovej stránke ministerstva vnútornej bezpečnosti https://esta.cbp.dhs.gov. 3 dni pred odchodom. Od 1. augusta 2008 je elektronická žiadosť o dvojročné platné povolenie na vstup online na vyššie uvedenej webovej stránke možná.

Okrem toho sa letenky môžu vydávať iba vtedy, ak sú „údaje o cestujúcich v bezpečí“ dostupné včas. Ak tak chcete urobiť, pošlite e-mail na adresu service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s úplným menom všetkých spolucestujúcich (vrátane vášho krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj s uvedením dátumu a pohlavia všetkých cestujúcich. V prípade oneskoreného prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady za vydanie letenky. Váš organizátor zašle tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.

Dôležité: Všetky osobné údaje v cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informácií v pase. Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii.

Keďže nariadenia sa neustále aktualizujú, podrobnosti nájdete na domovskej stránke amerického veľvyslanectva: www.usembassy.de
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre The Shore At 46th Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - The Shore At 46th Hotel

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30