Upresnite svoje filtrovanie
80%
Hodnotenie
80%
Hodnotenie
Mexiko Mexiko
 Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa del Carmen  Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa del Carmen

The Fives Downtown Hotel & Residences 

The Fives Downtown Hotel & Residences 

11:50 h
36 °C
36 °C
27 °C
cca 1:15 h
cca 1:15 h
1331 €
1331 €
cena hotela od
cena hotela od
80%
The Fives Downtown Hotel & Residences
2 recenzií
od 1331 €

The Fives Downtown Hotel & Residences

Odporúčanie 50 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 75 %
Izby 83 %
Strava 67 %
Personál 67 %
80%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:


Tento hotel bol otvorený koncom roka 2017 a nachádza sa v meste Playa del Carmen. Centrum mesta s nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené len pár krokov. Na pláž sa dostanete asi po 200 metroch. Letisko CUN je vzdialené asi 56 km.

vybavenie:


Hotel má recepciu s nepretržitou prevádzkou, 93 obytných jednotiek, reštauráciu, bar, strešný salónik, kaviareň a konferenčnú miestnosť. K ďalším zariadeniam patrí nekonečný bazén, bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli a fitnescentrum otvorené 24 hodín denne.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Junior suity: majú kúpeľňu alebo sprchu / WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, papuče, klimatizáciu, súpravu na kávu / čaj, LCD TV, WiFi, telefón a balkón alebo terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Bez stravy alebo s raňajkami

Šport / Zábava (v závislosti od sezóny):


- Fitness centrum
- WLAN
- Bazén

Kategória krajiny:


5 hviezdičiek

Všeobecné poznámky:


Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a zdravotnej starostlivosti pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou z dôvodu našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutý cestovnou kanceláriou. Tieto informácie budú na internetových portáloch prezentované pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen

Ak ste si rezervovali let, promo akcia sa uskutoční v triede Economy.

Dodací list:
Upozorňujeme, že špeciálne a športové batožiny môžu byť spojené s nákladmi na transfer.

Vezmite prosím na vedomie, že v prípade niektorých hotelov budete na mieste povinného zastávky v blízkosti hotela namiesto vášho hotela / ubytovania. Kvôli umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné zabezpečiť službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči odídu v najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do majetku.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju transferovú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by sa počas vášho príchodu vyskytli meškania vo vašom lete.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzené alebo nedostupné v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Počas tohto obdobia môžu byť uzavreté alebo zrušené niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň 1 účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak plánujete prísť mimo otváracích hodín recepcie, informujte o tom prosím hotel vopred pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu a pricestovali ste po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby vám bola rezervovaná služba poskytnutá.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu len od približne 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že od 1. septembra 2017 bude o príchody žiadať ekologická daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch. &# 214; Náklady na približne 20 MXN za izbu a noc sa platia na mieste zákazníkom (v MXN alebo USD) a nie sú zahrnuté v cene zájazdu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Všimnite si prosím aktuálne predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie z nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Mexiko! Pri vstupe cez USA dodržiavajte predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie nemeckého Spolkového ministerstva zahraničných vecí (platí to aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď nie je opustený tranzitný priestor).

Imigrácia Mexiko: Nemeckí občania potrebujú cestovný pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po spiatočnej ceste.

Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup možný bez víz s strojovo čitateľným pasom. Občania všetkých krajín zúčastňujúcich sa na programe bezvízového styku v USA musia od 12. januára 2009 pristupovať k svojim osobným údajom a cestovným informáciám na webovej stránke Ministerstva vnútornej bezpečnosti na adrese https://esta.cbp.dhs.gov 3 dni pred odletom. Od 1. augusta 2008 je možná elektronická prihláška na dvojročné platné platné povolenie na vstup na internetovú stránku.

Okrem toho je možné leteniek vydať len vtedy, ak je včas k dispozícii "Údaje o cestujúcom". Ak tak chcete urobiť, pošlite prosím e-mail na service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s úplným menom všetkých spolucestujúcich (vrátane vášho krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj dátum narodenia a pohlavie všetkých cestujúcich. V prípade neskorého prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady na vystavenie letenky. Váš organizátor postúpi tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.

Dôležité: Všetky osobné údaje na cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informácií uvedených v cestovnom pase. Upozorňujeme, že pri rezervácii.

Keďže predpisy sú neustále aktualizované, pozrite si prosím domovskú stránku amerického veľvyslanectva: www.usembassy.de
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 50 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 75 %
Izby 83 %
Strava 67 %
Personál 67 %
80%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre The Fives Downtown Hotel & Residences ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - The Fives Downtown Hotel & Residences

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.05.2022 13:05:14
Koľko stojí zájazd do hotela The Fives Downtown Hotel & Residences?
Cena zájazdu je od 1331€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 36°C a teplota vody 27°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Cancún a Riviera Maya.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30