Upresnite svoje filtrovanie

Coral Princess Golf & Dive Resort 

  • Mexiko
  • Mexiko
  • Cancún a Riviera Maya
  • Cozumel
od 1263 €
33 °C
teplota vzduchu
25 °C
teplota vody
11:50 h
dĺžka letu
cca 1:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Toto plážové ubytovacie zariadenie (hotel) sa nachádza v meste Cozumel. Asi 2 km od hotela sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšia atrakcia je PLANETARIO (8 km). Najbližšie mestské letisko cozumel je vzdialené asi 3 km. Letisko: CZM cca 13 km.
vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavných a 2 vedľajších budov a má 142 izieb rozmiestnených na 10 poschodiach. Súčasťou interiéru je lobby, recepcia, trezor, lobby bar, 3 výťahy a 3 bary, WiFi (za príplatok, vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná a à la carte) s klimatizáciou a terasa. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Pri bazéne nájdete niekoľko bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónny) a integrovaný detský bazén. Na pláži a pri bazéne sú vám k dispozícii ležadlá a slnečníky.
Deti (v závislosti od ročného obdobia):
- Detský bazén integrovaný do bazéna
Šport / zábava (v závislosti od ročného obdobia):
- v prípade potreby za poplatok: biliard, fitnes miestnosť, požičovňa bicyklov, masáže, kúpele, slnečná terasa vo wellness zóne
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak sa uplatňujú): Golfové ihrisko
Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro / Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), služba concierge, Služba žehlenia (za príplatok)
- Čistenie miestnosti
- Parkovanie
Kategória krajiny:
4 hviezdičky
Všeobecné poznámky:
Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Poznámka:
Aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou kvôli našim požiadavkám na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytuje vaša cestovná kancelária. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.
Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a odbavení svojej rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak ste si rezervovali let, propagačná akcia sa uskutoční v ekonomickej triede.
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že za prepravu môžu vzniknúť špeciálne a športové batožiny.
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch vás budú namiesto povinných zastávok v blízkosti vášho hotela odchádzať namiesto individuálneho hotela / ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné zabezpečiť službu „door-to-door“. V takom prípade vás vodiči odvedú na najbližšie možné miesto k vášmu ubytovanie. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do nehnuteľnosti.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru, ako aj váš rezervovaný hotel, ak by počas letu došlo k oneskoreniu vášho letu.
Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.). Môžu byť obmedzené alebo nedostupné v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie oblasti, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej 1 účastník musí mať 18 rokov.
Poznámka:
Dbajte na otváraciu dobu recepcie. Ak plánujete príchod mimo otváraciu dobu recepcie, informujte o tom prosím váš rezervovaný hotel pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez transferu a dorazíte po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte o tompred príchodom požiadajte hoteliera, aby vám bola poskytnutá rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Miestny poplatok je spoplatnený.
Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu iba od asi 14 hodín. Ak prídete ráno pred 3:59 ráno, ihneď dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Upozorňujeme, že pri príchode sa od 1. septembra 2017 bude uplatňovať ekologická daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch. Ekologická daň vo výške približne 20 MXN za izbu a noc má byť zaplatená zákazníkom priamo na mieste (v MXN alebo USD) a nie je zahrnutá v cene zájazdu. (Zmeny vyhradené)
Poznámka:
Dodržiavajte platné predpisy týkajúce sa vstupu a očkovania, ako aj aktuálne informácie Nemeckého ministerstva zahraničných vecí v Mexiku! Pri vstupe cez USA sa riaďte vstupnými a vakcinačnými predpismi, ako aj aktuálnymi informáciami Nemeckého spolkového úradu pre zahraničné veci (to platí aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď nezostane tranzitná oblasť).
Prisťahovalectvo Mexiko: Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po spiatočnej ceste.
Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup možný bez víza so strojovo čitateľným pasom. Občania všetkých krajín, ktoré sa zúčastňujú na programe bezvízového styku v USA, musia mať od 12. januára 2009 prístup k svojim osobným údajom a cestovným informáciám na webovej stránke ministerstva vnútornej bezpečnosti na adrese https://esta.cbp.dhs.gov. 3 dni pred odchodom. Od 1. augusta 2008 je elektronická žiadosť o dvojročné platné povolenie na vstup online na vyššie uvedenej webovej stránke možná.
Okrem toho sa letenky môžu vydávať iba vtedy, ak sú „údaje o cestujúcich v bezpečí“ dostupné včas. Ak tak chcete urobiť, pošlite e-mail na adresu service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s úplným menom všetkých spolucestujúcich (vrátane vášho krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj s uvedením dátumu a pohlavia všetkých cestujúcich. V prípade oneskoreného prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady za vydanie letenky. Váš organizátor zašle tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.
Dôležité: Všetky osobné údaje v cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informácií v pase. Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii.
Keďže nariadenia sa neustále aktualizujú, podrobnosti nájdete na domovskej stránke amerického veľvyslanectva: www.usembassy.de
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Coral Princess Golf & Dive Resort ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Coral Princess Golf & Dive Resort

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.03.2021 04:03:35
Koľko stojí zájazd do hotela Coral Princess Golf & Dive Resort?
Cena zájazdu je od 1263€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 33°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Cancún a Riviera Maya.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia